Výsledky pro obec Bílina Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
32,48 %
volební účast

Celkem se volí 29 zastupitelů

Legenda

9ANO

5BSDN

4KSČM

3

3

3ODS

2

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (27,92 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 27 758 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN) (16,51 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 16 416 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Komunistická strana Čech a Moravy (13,38 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 13 298 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Nezávislí v Bílině - HNHRM (11,64 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 11 573 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
MOJE BÍLINA (11,08 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 11 017 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (9,95 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 893 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Naše Bílina - Strana svobodných občanů (7,74 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 698 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (1,77 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 758 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
27,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Radek Zenker

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

45let, ekonom, Teplické Předměstí
1 123
2.
Mgr. Zuzana Schwarz Bařtipánová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

40let, místostarostka, Bílina
1 099
3.
Ing. Karel Matuška

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

53let, podnikatel, manažer, Pražské Předměstí
1 058
4.
Jiří Urbánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

39let, pracovník dopravy a služeb, Újezdské Předměstí
990
5.
Bc. Josef Veselý

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

46let, policista, Teplické Předměstí
978
6.
Renata Vítová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

43let, kuchař, Újezdské Předměstí
952
7.
František Weigl

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

38let, strojník, Teplické Předměstí
991
8.
Luděk Svoboda

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

47let, elektronik, Teplické Předměstí
985
9.
Lenka Brunzová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

50let, staniční sestra LDN, Újezdské Předměstí
994
Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)5 mandátů
16,51 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jaroslav Čermák

kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
pořadí na kandidátce: 2

62let, praktický lékař, Teplické Předměstí
697
2.
Mgr. Pavel Ryjáček

kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
pořadí na kandidátce: 3

49let, zkušební komisař, Teplické Předměstí
697
3.
Mgr. Zdeněk Rendl, MBA

kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
pořadí na kandidátce: 1

48let, místopředseda byt. družstva, Újezdské Předměstí
695
4.
Kamila Marešová

kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
pořadí na kandidátce: 4

46let, zdravotní sestra, Teplické Předměstí
591
5.
Veronika Duchoslavová

kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
pořadí na kandidátce: 5

46let, učitelka v ZUŠ, Pražské Předměstí
587
Komunistická strana Čech a Moravy4 mandáty
13,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Oldřich Bubeníček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

65let, starosta, Teplické Předměstí
678
2.
Naděžda Maurerová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 6

59let, zdravotní sestra, Újezdské Předměstí
530
3.
Jiří Konárek st.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

64let, živnostník, Teplické Předměstí
519
4.
Mgr. Aleš Tallowitz

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

41let, OSVČ, Bílina
484
Nezávislí v Bílině - HNHRM3 mandáty
11,64 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vendula Vodičková

kandidátní listina: Nezávislí v Bílině - HNHRM
pořadí na kandidátce: 1

45let, místostarostka, Újezdské Předměstí
462
2.
Jiří Patera

kandidátní listina: Nezávislí v Bílině - HNHRM
pořadí na kandidátce: 14

70let, dopravní expert, Teplické Předměstí
460
3.
MUDr. Yaser Karnoub

kandidátní listina: Nezávislí v Bílině - HNHRM
pořadí na kandidátce: 6

65let, lékař, Teplické Předměstí
444
MOJE BÍLINA3 mandáty
11,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Hazdra

kandidátní listina: MOJE BÍLINA
pořadí na kandidátce: 5

39let, lékárník, Pražské Předměstí
589
2.
Ing. Petr Rosenkranz

kandidátní listina: MOJE BÍLINA
pořadí na kandidátce: 2

49let, daňový poradce, Teplické Předměstí
536
3.
Pavel Pastyřík, MSc., MBA

kandidátní listina: MOJE BÍLINA
pořadí na kandidátce: 1

48let, ředitel společnosti, Mostecké Předměstí
481
Občanská demokratická strana3 mandáty
9,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Marcela Dvořáková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

46let, ředitelka mateřské školy, Teplické Předměstí
549
2.
Rostislav Aulický

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

54let, směnový inženýr DB, Pražské Předměstí
430
3.
Ing. Pavel Dvořák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

54let, ředitel a jednatel výrobní společnosti, Teplické Předměstí
430
Naše Bílina - Strana svobodných občanů2 mandáty
7,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Josef Dvořák

kandidátní listina: Naše Bílina - Strana svobodných občanů
pořadí na kandidátce: 2

35let, patentový a známkový zástupce, VŠ pedagog, Újezdské Předměstí
334
2.
Daniel Hendrych

kandidátní listina: Naše Bílina - Strana svobodných občanů
pořadí na kandidátce: 1

44let, jednatel, Pražské Předměstí
331

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
6+39
Bílinští sociální demokraté a nezávislí (BSDN)
505
Komunistická strana Čech a Moravy
8-44
Nezávislí v Bílině - HNHRM
5-23
MOJE BÍLINA
4-13
Občanská demokratická strana
0+33
Naše Bílina - Strana svobodných občanů
0+22
Česká strana sociálně demokratická
000
Nezávislí pro Bílinu
2-20
Zvolte obec Účast
Bílina 32,48 %
Bořislav 58,07 %
Bystřany 48,47 %
Bžany 65,54 %
Dubí 35,69 %
Duchcov 35,73 %
Háj u Duchcova 56,37 %
Hostomice 40,62 %
Hrob 54,74 %
Hrobčice 54,79 %
Jeníkov 50,00 %
Kladruby 50,19 %
Kostomlaty pod Milešovkou 56,89 %
Košťany 49,26 %
Krupka 40,08 %
Lahošť 53,18 %
Ledvice 59,12 %
Lukov 57,14 %
Měrunice 72,56 %
Mikulov 76,70 %
Modlany 61,83 %
Moldava 81,94 %
Novosedlice 38,50 %
Ohníč 56,43 %
Osek 41,72 %
Proboštov 53,78 %
Rtyně nad Bílinou 57,97 %
Srbice 67,80 %
Světec 55,38 %
Teplice 33,75 %
Újezdeček 57,94 %
Zabrušany 46,20 %
Žalany 64,05 %
Žim 62,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz