Výsledky pro obec Straškov-Vodochody Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
59,11 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

8HNHRM

4SNK ED

3KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (49,83 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 3 262 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
SNK Evropští demokraté (28,74 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 881 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (21,43 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 403 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST8 mandátů
49,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ondřej Švec, DiS.

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 1

40let, starosta obce, Vodochody
411
2.
Petr Mrázek

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 4

50let, soukromý podnikatel, Vodochody
306
3.
Miroslava Kocourková

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 2

48let, finanční referent, Vodochody
292
4.
Ing. Ivo Hyšman

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 3

34let, manager, Straškov
261
5.
Michal Mihula

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 6

39let, soukromý zemědělec, Vodochody
245
6.
Vladislava Novotná

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 5

57let, pečovatelka, Straškov
222
7.
Bc. Květa Krahulová

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 7

42let, provozní ředitelka, Straškov
204
8.
Nataša Ponertová

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 8

58let, makléř, Vodochody
190
SNK Evropští demokraté4 mandáty
28,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Rýznarová

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 1

62let, úřednice, Vodochody
234
2.
Petr Mazourek

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 6

48let, soukromý podnikatel, Straškov
193
3.
Mgr. Jana Veselá

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 5

36let, fyzioterapeutka, Straškov
192
4.
Ing. Renata Forstová

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 2

51let, státní úředník v oblasti katastru, Straškov
166
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
21,43 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jana Kubrichtová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

36let, úřednice, Straškov
179
2.
Mgr. Petra Kratochvílová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

37let, učitelka, Vodochody
162
3.
Roman Stanislav

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

38let, technik, Vodochody
141

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
5+38
SNK Evropští demokraté
3+14
Komunistická strana Čech a Moravy
303
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
4-40
Zvolte obec Účast
Bechlín 57,75 %
Bohušovice nad Ohří 46,37 %
Brňany 60,42 %
Brozany nad Ohří 51,68 %
Brzánky 43,94 %
Bříza 49,26 %
Budyně nad Ohří 45,13 %
Býčkovice 64,29 %
Ctiněves 58,56 %
Černěves 62,92 %
Černiv 51,59 %
Černouček 71,43 %
Čížkovice 50,31 %
Děčany 41,94 %
Dlažkovice 75,73 %
Dobříň 65,22 %
Doksany 39,10 %
Dolánky nad Ohří 70,00 %
Drahobuz 63,89 %
Dušníky 50,00 %
Evaň 71,72 %
Hlinná 67,56 %
Horní Beřkovice 56,11 %
Horní Řepčice 68,75 %
Hoštka 58,57 %
Hrobce 71,15 %
Chodouny 36,58 %
Chodovlice 75,38 %
Chotěšov 63,19 %
Chotiměř 71,12 %
Chotiněves 59,17 %
Chudoslavice 54,92 %
Jenčice 76,60 %
Kamýk 64,23 %
Keblice 45,10 %
Klapý 69,88 %
Kleneč 64,97 %
Kostomlaty pod Řípem 54,80 %
Krabčice 59,43 %
Křesín 54,41 %
Křešice 55,94 %
Kyškovice 68,10 %
Levín 49,14 %
Lhotka nad Labem 74,31 %
Liběšice 55,82 %
Libkovice pod Řípem 43,58 %
Libochovany 47,97 %
Libochovice 46,99 %
Libotenice 49,56 %
Litoměřice 42,63 %
Lkáň 50,70 %
Lovečkovice 66,45 %
Lovosice 39,12 %
Lukavec 52,78 %
Malé Žernoseky 63,36 %
Malíč 53,99 %
Martiněves 57,00 %
Michalovice 53,23 %
Miřejovice 59,68 %
Mlékojedy 42,86 %
Mnetěš 72,01 %
Mšené-lázně 60,37 %
Nové Dvory 50,15 %
Oleško 56,41 %
Píšťany 79,66 %
Ploskovice 52,25 %
Podsedice 73,60 %
Polepy 57,29 %
Prackovice nad Labem 65,97 %
Přestavlky 55,71 %
Račice 52,38 %
Račiněves 44,27 %
Radovesice 54,33 %
Rochov 85,23 %
Roudnice nad Labem 42,06 %
Sedlec 71,18 %
Siřejovice 56,39 %
Slatina 78,80 %
Snědovice 54,21 %
Staňkovice 67,57 %
Straškov-Vodochody 59,11 %
Sulejovice 57,85 %
Štětí 37,01 %
Terezín 49,66 %
Travčice 42,02 %
Trnovany 67,43 %
Třebenice 46,86 %
Třebívlice 43,48 %
Třebušín 43,85 %
Úpohlavy 69,76 %
Úštěk 54,48 %
Vědomice 67,66 %
Velemín 52,84 %
Velké Žernoseky 64,19 %
Vchynice 50,58 %
Vlastislav 50,70 %
Vražkov 36,04 %
Vrbice 39,95 %
Vrbičany 43,19 %
Vrutice 47,81 %
Záluží 44,52 %
Žabovřesky nad Ohří 45,32 %
Žalhostice 52,22 %
Židovice 57,63 %
Žitenice 45,85 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz