iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Roudnice nad Labem Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,06 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

6

3ANO

2ODS

2KSČM

1KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L. (29,08 % hlasů)
strana získala 23 190 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Akce R (27,75 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 22 130 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
ANO 2011 (14,73 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 11 749 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (11,25 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 971 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (8,1 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 463 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (6,71 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 5 349 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (2,37 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 893 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.7 mandátů
29,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. František Padělek

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 1

66let, místostarosta, generálporučík v. v., Podlusky
1 718
2.
Vladimír Urban

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 2

69let, starosta, Roudnice nad Labem
1 481
3.
Vlastimil Čtverák

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 5

34let, moderátor a ředitel Podřipské pohřební služby, Roudnice nad Labem
1 235
4.
Jan Ekrt

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 3

44let, stavbyvedoucí, Roudnice nad Labem
1 164
5.
Romana Rýdlová

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 4

45let, osobní bankéř, Podlusky
1 101
6.
Tomáš Pokorný

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 6

32let, OSVČ, mediální činnost a reklama, Roudnice nad Labem
1 068
7.
Tomáš Dudek

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO ROUDNICI N. L.
pořadí na kandidátce: 7

38let, vedoucí zimního stadionu, Roudnice nad Labem
1 080
Akce R6 mandátů
27,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. arch. Jan Drahozal

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 3

42let, architekt, městský architekt, Roudnice nad Labem
1 379
2.
Ing. Richard Červený

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 1

34let, ředitel střední školy, Roudnice nad Labem
1 294
3.
Mgr. Milan Děžinský

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 2

44let, učitel jazyků, překladatel, básník, Roudnice nad Labem
1 274
4.
PhDr. Martin Trefný, Ph.D.

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 4

45let, ředitel muzea, archeolog, vysokoškolský pedagog, Roudnice nad Labem
1 249
5.
Vendula Ekrtová

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 5

40let, personální manažer, Roudnice nad Labem
1 047
6.
Mgr. Helena Eichingerová

kandidátní listina: Akce R
pořadí na kandidátce: 6

42let, pedagog, Roudnice nad Labem
1 103
ANO 20113 mandáty
14,73 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jiří Řezníček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

54let, místostarosta města, Roudnice nad Labem
883
2.
Ing. Pavel Elias

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

65let, ekonom, Roudnice nad Labem
784
3.
Milan Jurčík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

43let, podnikatel, Roudnice nad Labem
673
Občanská demokratická strana2 mandáty
11,25 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Eva Chocholatá

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

61let, lékařka, Roudnice nad Labem
646
2.
Mgr. Zdenka Vachková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

39let, učitelka gymnázia, Roudnice nad Labem
645
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
8,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Miroslav Pém

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

73let, učitel, Roudnice nad Labem
576
2.
Václav Kejř

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

70let, podnikatel, Roudnice nad Labem
488
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
6,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Tomáš Petrák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

71let, lékař, Roudnice nad Labem
574

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
4+37
Akce R
4+26
ANO 2011
4-13
Občanská demokratická strana
202
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
Česká strana sociálně demokratická
2-20
SNK Evropští demokraté
2-20
Zvolte obec Účast
Bechlín 57,75 %
Bohušovice nad Ohří 46,37 %
Brňany 60,42 %
Brozany nad Ohří 51,68 %
Brzánky 43,94 %
Bříza 49,26 %
Budyně nad Ohří 45,13 %
Býčkovice 64,29 %
Ctiněves 58,56 %
Černěves 62,92 %
Černiv 51,59 %
Černouček 71,43 %
Čížkovice 50,31 %
Děčany 41,94 %
Dlažkovice 75,73 %
Dobříň 65,22 %
Doksany 39,10 %
Dolánky nad Ohří 70,00 %
Drahobuz 63,89 %
Dušníky 50,00 %
Evaň 71,72 %
Hlinná 67,56 %
Horní Beřkovice 56,11 %
Horní Řepčice 68,75 %
Hoštka 58,57 %
Hrobce 71,15 %
Chodouny 36,58 %
Chodovlice 75,38 %
Chotěšov 63,19 %
Chotiměř 71,12 %
Chotiněves 59,17 %
Chudoslavice 54,92 %
Jenčice 76,60 %
Kamýk 64,23 %
Keblice 45,10 %
Klapý 69,88 %
Kleneč 64,97 %
Kostomlaty pod Řípem 54,80 %
Krabčice 59,43 %
Křesín 54,41 %
Křešice 55,94 %
Kyškovice 68,10 %
Levín 49,14 %
Lhotka nad Labem 74,31 %
Liběšice 55,82 %
Libkovice pod Řípem 43,58 %
Libochovany 47,97 %
Libochovice 46,99 %
Libotenice 49,56 %
Litoměřice 42,63 %
Lkáň 50,70 %
Lovečkovice 66,45 %
Lovosice 39,12 %
Lukavec 52,78 %
Malé Žernoseky 63,36 %
Malíč 53,99 %
Martiněves 57,00 %
Michalovice 53,23 %
Miřejovice 59,68 %
Mlékojedy 42,86 %
Mnetěš 72,01 %
Mšené-lázně 60,37 %
Nové Dvory 50,15 %
Oleško 56,41 %
Píšťany 79,66 %
Ploskovice 52,25 %
Podsedice 73,60 %
Polepy 57,29 %
Prackovice nad Labem 65,97 %
Přestavlky 55,71 %
Račice 52,38 %
Račiněves 44,27 %
Radovesice 54,33 %
Rochov 85,23 %
Roudnice nad Labem 42,06 %
Sedlec 71,18 %
Siřejovice 56,39 %
Slatina 78,80 %
Snědovice 54,21 %
Staňkovice 67,57 %
Straškov-Vodochody 59,11 %
Sulejovice 57,85 %
Štětí 37,01 %
Terezín 49,66 %
Travčice 42,02 %
Trnovany 67,43 %
Třebenice 46,86 %
Třebívlice 43,48 %
Třebušín 43,85 %
Úpohlavy 69,76 %
Úštěk 54,48 %
Vědomice 67,66 %
Velemín 52,84 %
Velké Žernoseky 64,19 %
Vchynice 50,58 %
Vlastislav 50,70 %
Vražkov 36,04 %
Vrbice 39,95 %
Vrbičany 43,19 %
Vrutice 47,81 %
Záluží 44,52 %
Žabovřesky nad Ohří 45,32 %
Žalhostice 52,22 %
Židovice 57,63 %
Žitenice 45,85 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz