Výsledky pro obec Budyně nad Ohří Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,13 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6SNK ED

4HNHRM

3KDU-ČSL

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

SNK Evropští demokraté (37,03 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 3 618 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (28,37 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 772 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (19,14 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 870 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (15,46 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 511 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK Evropští demokraté6 mandátů
37,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jana Rážková

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 5

46let, lékařka, Budyně nad Ohří
406
2.
Ing. Petr Medáček, CSc., M.B.A.

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 1

60let, starosta, pův. pov. vědecký pracovník, Budyně nad Ohří
311
3.
Jaromír Vanča

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 6

58let, soukromý podnikatel, Budyně nad Ohří
290
4.
RNDr. Blanka Horáčková

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 2

57let, ředitelka ZŠ, Budyně nad Ohří
286
5.
Bc. Michal Vogel

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 3

37let, bankovní úředník, Budyně nad Ohří
278
6.
Ivan Munzar

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 4

74let, důchodce, Budyně nad Ohří
232
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST4 mandáty
28,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jan Medonos

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 1

64let, lékař, Budyně nad Ohří
265
2.
Milena Doušová

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 2

59let, soukromý podnikatel, Budyně nad Ohří
245
3.
Ladislava Rážková

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 4

57let, ředitelka MŠ, Budyně nad Ohří
230
4.
Jaroslav Prošek

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 6

43let, soukromý podnikatel, Budyně nad Ohří
212
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
19,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Kindl

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

54let, místostarosta, Břežany nad Ohří
263
2.
Jaroslav Vanča

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

36let, obchodní zástupce, Budyně nad Ohří
172
3.
Petr Šatra

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

54let, technik, Písty
154
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
15,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Svoboda

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

65let, důchodce, Budyně nad Ohří
170
2.
Milan Hampl

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

40let, státní zaměstnanec, Písty
131

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
SNK Evropští demokraté
7-16
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
3+14
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2+13
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Zvolte obec Účast
Bechlín 57,75 %
Bohušovice nad Ohří 46,37 %
Brňany 60,42 %
Brozany nad Ohří 51,68 %
Brzánky 43,94 %
Bříza 49,26 %
Budyně nad Ohří 45,13 %
Býčkovice 64,29 %
Ctiněves 58,56 %
Černěves 62,92 %
Černiv 51,59 %
Černouček 71,43 %
Čížkovice 50,31 %
Děčany 41,94 %
Dlažkovice 75,73 %
Dobříň 65,22 %
Doksany 39,10 %
Dolánky nad Ohří 70,00 %
Drahobuz 63,89 %
Dušníky 50,00 %
Evaň 71,72 %
Hlinná 67,56 %
Horní Beřkovice 56,11 %
Horní Řepčice 68,75 %
Hoštka 58,57 %
Hrobce 71,15 %
Chodouny 36,58 %
Chodovlice 75,38 %
Chotěšov 63,19 %
Chotiměř 71,12 %
Chotiněves 59,17 %
Chudoslavice 54,92 %
Jenčice 76,60 %
Kamýk 64,23 %
Keblice 45,10 %
Klapý 69,88 %
Kleneč 64,97 %
Kostomlaty pod Řípem 54,80 %
Krabčice 59,43 %
Křesín 54,41 %
Křešice 55,94 %
Kyškovice 68,10 %
Levín 49,14 %
Lhotka nad Labem 74,31 %
Liběšice 55,82 %
Libkovice pod Řípem 43,58 %
Libochovany 47,97 %
Libochovice 46,99 %
Libotenice 49,56 %
Litoměřice 42,63 %
Lkáň 50,70 %
Lovečkovice 66,45 %
Lovosice 39,12 %
Lukavec 52,78 %
Malé Žernoseky 63,36 %
Malíč 53,99 %
Martiněves 57,00 %
Michalovice 53,23 %
Miřejovice 59,68 %
Mlékojedy 42,86 %
Mnetěš 72,01 %
Mšené-lázně 60,37 %
Nové Dvory 50,15 %
Oleško 56,41 %
Píšťany 79,66 %
Ploskovice 52,25 %
Podsedice 73,60 %
Polepy 57,29 %
Prackovice nad Labem 65,97 %
Přestavlky 55,71 %
Račice 52,38 %
Račiněves 44,27 %
Radovesice 54,33 %
Rochov 85,23 %
Roudnice nad Labem 42,06 %
Sedlec 71,18 %
Siřejovice 56,39 %
Slatina 78,80 %
Snědovice 54,21 %
Staňkovice 67,57 %
Straškov-Vodochody 59,11 %
Sulejovice 57,85 %
Štětí 37,01 %
Terezín 49,66 %
Travčice 42,02 %
Trnovany 67,43 %
Třebenice 46,86 %
Třebívlice 43,48 %
Třebušín 43,85 %
Úpohlavy 69,76 %
Úštěk 54,48 %
Vědomice 67,66 %
Velemín 52,84 %
Velké Žernoseky 64,19 %
Vchynice 50,58 %
Vlastislav 50,70 %
Vražkov 36,04 %
Vrbice 39,95 %
Vrbičany 43,19 %
Vrutice 47,81 %
Záluží 44,52 %
Žabovřesky nad Ohří 45,32 %
Žalhostice 52,22 %
Židovice 57,63 %
Žitenice 45,85 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz