iDNES.cz / Volby

  • Neděle 16. června 2019 Zbyněk

Výsledky pro obec Litoměřice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,63 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

9ODS

7ANO

4Zelení+Piráti

3ProKraj+NK

2KSČM

2STAN+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (27,35 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 53 631 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
ANO 2011 (22,2 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 43 527 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Zelení a Piráti (11,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 774 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Severočeši Litoměřice (9,12 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 17 876 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (8,03 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 15 745 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sport a Zdraví Litoměřice (6,05 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 11 856 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (4,84 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 497 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (4,16 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 8 162 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,82 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 490 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
TOP 09 a nezávislí kandidáti (3,34 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 6 542 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana9 mandátů
27,35 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ladislav Chlupáč

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

66let, starosta, Pokratice
2 939
2.
MUDr. Petr Kubec

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

50let, lékař alergolog, Předměstí
2 288
3.
MUDr. Leoš Vysoudil, MBA

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

46let, lékař, Předměstí
2 254
4.
Ing. Radek Lončák, MBA

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

53let, výkonný ředitel městské nemocnice, Předměstí
2 193
5.
Mgr. Karel Krejza

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

50let, místostarosta, poslanec, Předměstí
2 189
6.
PhDr. Filip Hrbek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

31let, historik, Předměstí
2 127
7.
Ing. Ivo Elman

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

55let, ředitel příspěvkové organizace, Předměstí
1 979
8.
Roman Kozák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

45let, Section Engineer, Předměstí
1 935
9.
Mgr. Petr Klupák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

34let, ředitel základní školy, Předměstí
2 178
ANO 20117 mandátů
22,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Ondřej Štěrba

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 12

47let, lékař, Předměstí
1 943
2.
Tomáš Sarnovský

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

47let, grafik a vydavatel, Litoměřice-Město
1 918
3.
Ing. Radek Löwy

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

57let, státní úředník, Pokratice
1 782
4.
Ing. Marek Kocánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

34let, produktový manažer, Předměstí
1 694
5.
Mgr. Jiří Adámek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

33let, archivář, Litoměřice-Město
1 752
6.
Ing. Vladimír Matys

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

65let, jednatel společnosti, Předměstí
1 712
7.
Ing. Josef Douša

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

41let, projektový manažer, Předměstí
1 674
Zelení a Piráti4 mandáty
11,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Panaš

kandidátní listina: Zelení a Piráti
pořadí na kandidátce: 6

49let, ved. odboru MěÚ Terezín, zastup. města Litoměřic, Předměstí
1 045
2.
Aleš Stibal

kandidátní listina: Zelení a Piráti
pořadí na kandidátce: 1

40let, eskalační inž. a lektor ve společ. vyv. firewally, Předměstí
1 006
3.
PhDr. Lenka Simerská

kandidátní listina: Zelení a Piráti
pořadí na kandidátce: 2

42let, odborná garantka na Minist. práce a sociál. věcí, Litoměřice-Město
983
4.
Ing. Jan Hrkal

kandidátní listina: Zelení a Piráti
pořadí na kandidátce: 10

65let, prac. důch., technik ve st.spr., zastup. Litoměřic, Pokratice
903
Severočeši Litoměřice3 mandáty
9,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lukas Wünsch

kandidátní listina: Severočeši Litoměřice
pořadí na kandidátce: 1

44let, člen Rady města, středoškolský učitel, Předměstí
966
2.
Jiří Skřivánek

kandidátní listina: Severočeši Litoměřice
pořadí na kandidátce: 5

44let, řidič sanitky v r. f. SANILIT, předs. odd. hokejb., Předměstí
896
3.
PhDr. Olga Kubelková

kandidátní listina: Severočeši Litoměřice
pořadí na kandidátce: 7

51let, zástupkyně řed. SG výt. umění, zastupitelka, Předměstí
893
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
8,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Růžička

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

30let, zast. města Litoměřice, před.výb.,člen kom.zdr. m., Předměstí
786
2.
MUDr. Miroslav Jenček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 9

37let, lékař - rentgenolog, Předměstí
726
Sport a Zdraví Litoměřice2 mandáty
6,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Hermann

kandidátní listina: Sport a Zdraví Litoměřice
pořadí na kandidátce: 2

75let, zastupitel Litoměřic, Zdravé město Litoměřice, Předměstí
796
2.
Mgr. Václav Červín

kandidátní listina: Sport a Zdraví Litoměřice
pořadí na kandidátce: 1

48let, ředitel ZŠ, místostarosta Litoměřic, Pokratice
770

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
7+29
ANO 2011
707
Zelení a Piráti
0+44
Severočeši Litoměřice
2+13
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Sport a Zdraví Litoměřice
202
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1-10
Česká strana sociálně demokratická
2-20
TOP 09 a nezávislí kandidáti
1-10
Strana zelených
2-20
Zvolte obec Účast
Bechlín 57,75 %
Bohušovice nad Ohří 46,37 %
Brňany 60,42 %
Brozany nad Ohří 51,68 %
Brzánky 43,94 %
Bříza 49,26 %
Budyně nad Ohří 45,13 %
Býčkovice 64,29 %
Ctiněves 58,56 %
Černěves 62,92 %
Černiv 51,59 %
Černouček 71,43 %
Čížkovice 50,31 %
Děčany 41,94 %
Dlažkovice 75,73 %
Dobříň 65,22 %
Doksany 39,10 %
Dolánky nad Ohří 70,00 %
Drahobuz 63,89 %
Dušníky 50,00 %
Evaň 71,72 %
Hlinná 67,56 %
Horní Beřkovice 56,11 %
Horní Řepčice 68,75 %
Hoštka 58,57 %
Hrobce 71,15 %
Chodouny 36,58 %
Chodovlice 75,38 %
Chotěšov 63,19 %
Chotiměř 71,12 %
Chotiněves 59,17 %
Chudoslavice 54,92 %
Jenčice 76,60 %
Kamýk 64,23 %
Keblice 45,10 %
Klapý 69,88 %
Kleneč 64,97 %
Kostomlaty pod Řípem 54,80 %
Krabčice 59,43 %
Křesín 54,41 %
Křešice 55,94 %
Kyškovice 68,10 %
Levín 49,14 %
Lhotka nad Labem 74,31 %
Liběšice 55,82 %
Libkovice pod Řípem 43,58 %
Libochovany 47,97 %
Libochovice 46,99 %
Libotenice 49,56 %
Litoměřice 42,63 %
Lkáň 50,70 %
Lovečkovice 66,45 %
Lovosice 39,12 %
Lukavec 52,78 %
Malé Žernoseky 63,36 %
Malíč 53,99 %
Martiněves 57,00 %
Michalovice 53,23 %
Miřejovice 59,68 %
Mlékojedy 42,86 %
Mnetěš 72,01 %
Mšené-lázně 60,37 %
Nové Dvory 50,15 %
Oleško 56,41 %
Píšťany 79,66 %
Ploskovice 52,25 %
Podsedice 73,60 %
Polepy 57,29 %
Prackovice nad Labem 65,97 %
Přestavlky 55,71 %
Račice 52,38 %
Račiněves 44,27 %
Radovesice 54,33 %
Rochov 85,23 %
Roudnice nad Labem 42,06 %
Sedlec 71,18 %
Siřejovice 56,39 %
Slatina 78,80 %
Snědovice 54,21 %
Staňkovice 67,57 %
Straškov-Vodochody 59,11 %
Sulejovice 57,85 %
Štětí 37,01 %
Terezín 49,66 %
Travčice 42,02 %
Trnovany 67,43 %
Třebenice 46,86 %
Třebívlice 43,48 %
Třebušín 43,85 %
Úpohlavy 69,76 %
Úštěk 54,48 %
Vědomice 67,66 %
Velemín 52,84 %
Velké Žernoseky 64,19 %
Vchynice 50,58 %
Vlastislav 50,70 %
Vražkov 36,04 %
Vrbice 39,95 %
Vrbičany 43,19 %
Vrutice 47,81 %
Záluží 44,52 %
Žabovřesky nad Ohří 45,32 %
Žalhostice 52,22 %
Židovice 57,63 %
Žitenice 45,85 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz