Výsledky pro zastupitelstvo města Děčín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
34,65 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

9ANO

4STAN+NK

4Starost.+PROZdr

2Piráti

2KDU+TOP09+NK

2ODS

2KSČM

1ČSSD

1SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (27,98 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 89 879 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Volba pro Děčín (14,12 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 45 375 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Náš Děčín (14,02 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 45 046 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká pirátská strana (8,87 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 28 482 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Změna pro Děčín (8,12 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 26 094 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (6,5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 871 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,07 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 19 496 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (5,96 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 19 162 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,41 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 17 371 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Severočeši Děčín (2,95 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 487 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
27,98 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Anděl, CSc.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

60let, náměstek primátorky, Děčín II-Nové Město
3 935
2.
Jaroslav Hrouda

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

48let, OSVČ, předseda spolku Děčínští patrioti, z.s., Děčín VI-Letná
3 881
3.
Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

35let, notář, poslanec, Děčín VI-Letná
3 732
4.
Ing. Martin Weiss

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

50let, jednatel společnosti, Děčín VI-Letná
3 664
5.
Ing. Pavel Herites

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

61let, energetický manažer, Děčín IV-Podmokly
3 454
6.
Mgr. Petr Látal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

33let, advokát, Děčín XVII-Jalůvčí
3 536
7.
Jitka Flachsová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

44let, manažer hotelu, Děčín III-Staré Město
3 464
8.
Martin Liesel

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

45let, OSVČ, Sněžník
3 453
9.
Ing. Jan Palička

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

66let, předseda družstva, Děčín II-Nové Město
3 379
Volba pro Děčín4 mandáty
14,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Valdemar Grešík

kandidátní listina: Volba pro Děčín
pořadí na kandidátce: 1

55let, majitel firmy na výrobu čajů a náměstek primátorky, Děčín XIX-Čechy
2 762
2.
Mgr. Martin Pošta

kandidátní listina: Volba pro Děčín
pořadí na kandidátce: 5

32let, vedoucí kina Sněžník, zástupce ředitele divadla a, Děčín VI-Letná
2 292
3.
Mgr. Hana Cermonová

kandidátní listina: Volba pro Děčín
pořadí na kandidátce: 2

55let, náměstkyně primátorky, Děčín IX-Bynov
2 187
4.
Mgr. Otto Chmelík

kandidátní listina: Volba pro Děčín
pořadí na kandidátce: 4

45let, archivář a předseda vlastivědné společnosti, Děčín IV-Podmokly
2 009
Náš Děčín4 mandáty
14,02 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vladislav Raška

kandidátní listina: Náš Děčín
pořadí na kandidátce: 1

57let, ekonom, Děčín II-Nové Město
2 439
2.
Jakub Houška

kandidátní listina: Náš Děčín
pořadí na kandidátce: 2

36let, trenér basketbalu, Děčín I-Děčín
2 312
3.
Ing. Ondřej Smíšek

kandidátní listina: Náš Děčín
pořadí na kandidátce: 5

40let, vysokoškolský učitel, vedoucí detaš. prac. ČVUT, Děčín XXXIV-Chlum
2 060
4.
Petr Toncar, DiS.

kandidátní listina: Náš Děčín
pořadí na kandidátce: 3

42let, fyzioterapeut, jednatel společností, manažer, Děčín XVIII-Maxičky
1 952
Česká pirátská strana2 mandáty
8,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Šmíd

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

40let, podplukovník Národní centrály proti organiz.zločin, Děčín II-Nové Město
1 701
2.
Bc. Petr Zdobinský

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

65let, podnikatel, Děčín II-Nové Město
1 551
Změna pro Děčín2 mandáty
8,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Milan Rosenkranc

kandidátní listina: Změna pro Děčín
pořadí na kandidátce: 1

68let, muzejní kurátor, člen kotrol.výboru zastup.města, Děčín IV-Podmokly
1 748
2.
MUDr. Petr Havlík

kandidátní listina: Změna pro Děčín
pořadí na kandidátce: 10

45let, lékař, kardiolog, Děčín VI-Letná
1 515
Občanská demokratická strana2 mandáty
6,5 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Tomáš Brčák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

34let, živnostník, Děčín XXVII-Březiny
1 108
2.
Ing. Rudolf Brejška, DiS.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

33let, podnikatel, Děčín IV-Podmokly
966
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
6,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RSDr. Jaroslav Horák

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

68let, zastupitel Ústeckého kraje, Děčín IV-Podmokly
930
2.
doc. Dr. Václav Šenkýř, CSc.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

77let, organizační a ekonomický poradce, Děčín IX-Bynov
898
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
5,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Němeček

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

45let, strážník MP, Děčín VIII-Dolní Oldřichov
1 996
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
5,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ivana Poschová

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

44let, ředitelka Speciální MŠ a terapeutka BF, Děčín XX-Nová Ves
981

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
7+29
Volba pro Děčín
0+44
Náš Děčín
0+44
Česká pirátská strana
0+22
Změna pro Děčín
0+22
Občanská demokratická strana
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Česká strana sociálně demokratická
6-51
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Severočeši Děčín
000
Volba pro město
6-60
TOP 09
1-10
Koalice ODS a PRO Zdraví
4-40
Zvolte obec Účast
Arnoltice 58,01 %
Benešov nad Ploučnicí 47,07 %
Bynovec 79,69 %
Česká Kamenice 42,08 %
Děčín 34,65 %
Dobkovice 58,76 %
Dobrná 68,07 %
Dolní Habartice 57,81 %
Dolní Podluží 54,32 %
Dolní Poustevna 50,83 %
Doubice 69,47 %
Františkov nad Ploučnicí 73,54 %
Heřmanov 58,44 %
Horní Habartice 60,30 %
Horní Podluží 54,21 %
Hřensko 68,97 %
Huntířov 60,06 %
Chřibská 47,27 %
Janov 65,59 %
Janská 50,85 %
Jetřichovice 74,65 %
Jílové 35,08 %
Jiřetín pod Jedlovou 63,93 %
Jiříkov 40,91 %
Kámen 55,85 %
Krásná Lípa 36,90 %
Kunratice 60,51 %
Kytlice 65,84 %
Labská Stráň 48,35 %
Lipová 59,33 %
Lobendava 65,94 %
Ludvíkovice 58,12 %
Malá Veleň 66,58 %
Malšovice 57,20 %
Markvartice 59,79 %
Merboltice 70,51 %
Mikulášovice 55,81 %
Rumburk 38,39 %
Růžová 54,55 %
Rybniště 55,78 %
Srbská Kamenice 68,12 %
Staré Křečany 47,70 %
Starý Šachov 59,88 %
Šluknov 36,94 %
Těchlovice 55,06 %
Valkeřice 63,44 %
Varnsdorf 36,73 %
Velká Bukovina 63,73 %
Velký Šenov 56,88 %
Verneřice 41,24 %
Veselé 72,03 %
Vilémov 57,16 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz