Výsledky pro obec Kladruby Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
64,61 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

7Zelení

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska (41,55 % hlasů)
strana získala 4 627 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Strana zelených (41,45 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 4 616 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Komunistická strana Čech a Moravy (8,91 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 992 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká pirátská strana (4,75 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 529 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,34 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 372 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska7 mandátů
41,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Floriánová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 1

46let, účetní, Kladruby
391
2.
Eva Pomyjová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 5

51let, učitelka MŠ, Kladruby
372
3.
Jaroslav Pospíšil

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 3

46let, farmář, dřevorubec, Kladruby
367
4.
Ing. Tomáš Kasl

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 4

46let, vedoucí financí a kontrolingu, Kladruby
344
5.
Matěj Havránek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 2

22let, poradce pro finanční plánování, Kladruby
281
6.
Radek Kuvík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 6

40let, zkušební technik, Kladruby
275
7.
Ing. Ivana Strachotová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Kladrubska
pořadí na kandidátce: 7

58let, středoškolská učitelka, Kladruby
325
Strana zelených7 mandátů
41,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Svatava Štěrbová

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 1

47let, starostka města, Kladruby
369
2.
Mgr. Pavel Nový

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 8

57let, zástupce ředitele školy, Kladruby
366
3.
Martin Tůma

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 5

36let, revírník, Kladruby
346
4.
Mgr. Vladimír Šmahel

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 2

62let, učitel, Kladruby
301
5.
Jan Pospíchal

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 3

48let, podnikatel, místostarosta, Kladruby
302
6.
Helena Kunešová

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 4

58let, zaměstnankyně pošty, Kladruby
312
7.
Vojtěch Horák

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 6

40let, truhlář, Kladruby
280
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
8,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Blažena Šálová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

57let, učitelka volnočasových aktivit, Kladruby
146

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
2+57
Strana zelených
9-27
Komunistická strana Čech a Moravy
0+11
Česká pirátská strana
000
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Sdružení KSČM, NK
4-40
Zvolte obec Účast
Benešovice 57,78 %
Bezdružice 55,36 %
Bor 39,13 %
Brod nad Tichou 73,00 %
Broumov 71,29 %
Cebiv 61,33 %
Ctiboř 37,65 %
Částkov 72,63 %
Černošín 51,33 %
Dlouhý Újezd 70,20 %
Erpužice 56,01 %
Halže 53,07 %
Horní Kozolupy 62,25 %
Hošťka 63,67 %
Chodová Planá 46,92 %
Chodský Újezd 59,56 %
Kladruby 64,61 %
Kočov 38,93 %
Kokašice 40,70 %
Konstantinovy Lázně 59,10 %
Kostelec 39,91 %
Kšice 45,73 %
Lesná 34,31 %
Lestkov 49,04 %
Lom u Tachova 77,78 %
Milíře 36,82 %
Obora 85,83 %
Olbramov 66,67 %
Ošelín 54,55 %
Planá 41,22 %
Prostiboř 52,85 %
Přimda 47,82 %
Rozvadov 65,03 %
Skapce 48,86 %
Staré Sedliště 44,29 %
Staré Sedlo 64,08 %
Stráž 55,21 %
Stříbro 47,74 %
Studánka 66,25 %
Sulislav 61,76 %
Svojšín 47,81 %
Sytno 37,55 %
Tachov 41,42 %
Tisová 62,74 %
Trpísty 68,82 %
Třemešné 64,90 %
Únehle 63,73 %
Vranov 73,05 %
Zadní Chodov 71,57 %
Záchlumí 49,50 %
Zhoř 33,87 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz