iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Chodová Planá Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,92 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6

4ANO

2Piráti

2KSČM

1SNK-CELK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Tradice a budoucnost - ODS, NK (35,27 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 095 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Politické hnutí ANO 2011 (28 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 457 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká pirátská strana (13,13 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 152 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (11,94 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 048 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou (11,66 % hlasů)
strana získala 1 023 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Tradice a budoucnost - ODS, NK6 mandátů
35,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Luboš Hlačík

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 1

42let, místostarosta, Chodová Planá
311
2.
Ctirad Hirš

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 4

70let, starosta, Pístov
311
3.
Sáša Suk

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 2

55let, topič, Chodová Planá
252
4.
Tomáš Marcin

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 3

25let, obchodní zástupce, Chodová Planá
185
5.
Ing. Richard Brümmer

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 5

47let, ředitel, Chodová Planá
192
6.
Tomáš Benda

kandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK
pořadí na kandidátce: 6

36let, stavební technik, Chodová Planá
226
Politické hnutí ANO 20114 mandáty
28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Karel Benda

kandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

60let, OSVČ, Chodová Planá
223
2.
David Hanko

kandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

36let, manažer, Chodová Planá
221
3.
Michal Vasilečko

kandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

52let, mechanik, Chodová Planá
218
4.
Vlastimil Machovec

kandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

40let, technik komunální služby, Chodová Planá
196
Česká pirátská strana2 mandáty
13,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Josef Janoch

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

36let, právník, Chodová Planá
128
2.
MVDr. Markéta Janochová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 10

35let, veterinární lékařka, Chodová Planá
123
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
11,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeňka Štěchová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

67let, podnikatel, Chodová Planá
132
2.
Jindřich Janoch

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

68let, podnikatel, Chodová Planá
105
Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou1 mandát
11,66 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marie Zítková, DiS.

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou
pořadí na kandidátce: 1

44let, úřednice, Chodová Planá
105

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Tradice a budoucnost - ODS, NK
2+46
Politické hnutí ANO 2011
0+44
Česká pirátská strana
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
3-21
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
5-50
Sdružení ANO 2011, NK
3-30
Zvolte obec Účast
Benešovice 57,78 %
Bezdružice 55,36 %
Bor 39,13 %
Brod nad Tichou 73,00 %
Broumov 71,29 %
Cebiv 61,33 %
Ctiboř 37,65 %
Částkov 72,63 %
Černošín 51,33 %
Dlouhý Újezd 70,20 %
Erpužice 56,01 %
Halže 53,07 %
Horní Kozolupy 62,25 %
Hošťka 63,67 %
Chodová Planá 46,92 %
Chodský Újezd 59,56 %
Kladruby 64,61 %
Kočov 38,93 %
Kokašice 40,70 %
Konstantinovy Lázně 59,10 %
Kostelec 39,91 %
Kšice 45,73 %
Lesná 34,31 %
Lestkov 49,04 %
Lom u Tachova 77,78 %
Milíře 36,82 %
Obora 85,83 %
Olbramov 66,67 %
Ošelín 54,55 %
Planá 41,22 %
Prostiboř 52,85 %
Přimda 47,82 %
Rozvadov 65,03 %
Skapce 48,86 %
Staré Sedliště 44,29 %
Staré Sedlo 64,08 %
Stráž 55,21 %
Stříbro 47,74 %
Studánka 66,25 %
Sulislav 61,76 %
Svojšín 47,81 %
Sytno 37,55 %
Tachov 41,42 %
Tisová 62,74 %
Trpísty 68,82 %
Třemešné 64,90 %
Únehle 63,73 %
Vranov 73,05 %
Zadní Chodov 71,57 %
Záchlumí 49,50 %
Zhoř 33,87 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz