iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Bor Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
39,13 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6STAN+NK

3ANO

3SNK-CELK

2KSČM

1Zelení+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA (32,77 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 5 320 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
ANO 2011 (21,02 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 3 412 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (14,65 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 378 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK - Ženy pro Bor (10,55 % hlasů)
strana získala 1 712 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SPOLEČNĚ PRO BOR (9,13 % hlasů)
strana získala 1 482 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
ZELENÉ BORSKO (5,32 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 864 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,88 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 630 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (2,68 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 435 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA6 mandátů
32,77 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Myslivec

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 1

49let, starosta města, Bor
542
2.
Petr Pich

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 2

43let, vedoucí směny, Lužná
498
3.
Jan Noha

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 6

33let, státní zaměstnanec, Borovany
426
4.
Václav Pajer

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 3

60let, podnikatel, Bor
276
5.
RNDr. Libor Pěchouček

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 4

52let, předseda představenstva, Bor
266
6.
Zdeněk Hucl

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
pořadí na kandidátce: 5

58let, majitel autoškoly, Bor
283
ANO 20113 mandáty
21,02 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vladimír Vávra

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

54let, učitel, Bor
362
2.
Ing. Rudolf Kodalík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

43let, stavební projektant, Bor
294
3.
Mgr. Marcela Bláhová Blahutová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

30let, učitelka, Bor
294
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
14,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. František Podlipský

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

68let, důchodce, Bor
373
2.
Mgr. Božena Podlipská

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

67let, OSVČ, Bor
234
SNK - Ženy pro Bor2 mandáty
10,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jana Kortanová

kandidátní listina: SNK - Ženy pro Bor
pořadí na kandidátce: 2

34let, vedoucí zákaznického servisu, Bor
227
2.
Bc. Jana Šperková

kandidátní listina: SNK - Ženy pro Bor
pořadí na kandidátce: 1

54let, místostarostka města, Bor
197
SPOLEČNĚ PRO BOR1 mandát
9,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. František Vokroj

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO BOR
pořadí na kandidátce: 1

42let, státní zaměstnanec, Bor
271
ZELENÉ BORSKO1 mandát
5,32 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Václav Kalčík

kandidátní listina: ZELENÉ BORSKO
pořadí na kandidátce: 2

44let, hasič, Bor
114

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ BORSKA
606
ANO 2011
1+23
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
5-23
Komunistická strana Čech a Moravy
202
ZELENÉ BORSKO
101
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
000
Zvolte obec Účast
Benešovice 57,78 %
Bezdružice 55,36 %
Bor 39,13 %
Brod nad Tichou 73,00 %
Broumov 71,29 %
Cebiv 61,33 %
Ctiboř 37,65 %
Částkov 72,63 %
Černošín 51,33 %
Dlouhý Újezd 70,20 %
Erpužice 56,01 %
Halže 53,07 %
Horní Kozolupy 62,25 %
Hošťka 63,67 %
Chodová Planá 46,92 %
Chodský Újezd 59,56 %
Kladruby 64,61 %
Kočov 38,93 %
Kokašice 40,70 %
Konstantinovy Lázně 59,10 %
Kostelec 39,91 %
Kšice 45,73 %
Lesná 34,31 %
Lestkov 49,04 %
Lom u Tachova 77,78 %
Milíře 36,82 %
Obora 85,83 %
Olbramov 66,67 %
Ošelín 54,55 %
Planá 41,22 %
Prostiboř 52,85 %
Přimda 47,82 %
Rozvadov 65,03 %
Skapce 48,86 %
Staré Sedliště 44,29 %
Staré Sedlo 64,08 %
Stráž 55,21 %
Stříbro 47,74 %
Studánka 66,25 %
Sulislav 61,76 %
Svojšín 47,81 %
Sytno 37,55 %
Tachov 41,42 %
Tisová 62,74 %
Trpísty 68,82 %
Třemešné 64,90 %
Únehle 63,73 %
Vranov 73,05 %
Zadní Chodov 71,57 %
Záchlumí 49,50 %
Zhoř 33,87 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz