Výsledky pro obec Bezdružice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
55,36 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

13SNK-CELK

2KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nezávislých kandidátů (49,63 % hlasů)
strana získala 2 482 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice (36,09 % hlasů)
strana získala 1 805 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (14,28 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 714 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení nezávislých kandidátů8 mandátů
49,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lumír Kadlec

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 1

51let, státní zaměstnanec, Bezdružice
241
2.
Bc. Jindřich Myška

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 4

48let, státní zaměstnanec, Bezdružice
221
3.
Ing. Josef Voříšek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 6

54let, OSVČ - projektant, Bezdružice
213
4.
Ing. Miroslav Kemka

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 7

72let, důchodce, Bezdružice
189
5.
Alena Kozáková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 2

54let, účetní, Bezdružice
172
6.
Luděk Štefanisko

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 3

49let, operátor vyvážecí soupravy, Bezdružice
166
7.
Mgr. Martina Hartenscheidtová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 5

43let, učitelka, Bezdružice
169
8.
Oldřich Urbánek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 8

45let, svářeč, Bezdružice
144
Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice5 mandátů
36,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Soulek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice
pořadí na kandidátce: 1

50let, starosta - učitel, Bezdružice
182
2.
MUDr. Tomáš Böhm

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice
pořadí na kandidátce: 13

52let, praktický lékař, Bezdružice
167
3.
Petr Maroušek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice
pořadí na kandidátce: 2

54let, mistr, Bezdružice
147
4.
Martin Kadeřávek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice
pořadí na kandidátce: 3

34let, operátor harvestoru, Bezdružice
145
5.
Milan Červenka

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů TJ Jiskra Bezdružice
pořadí na kandidátce: 4

56let, elektrikář, Bezdružice
131
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
14,28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Bízek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

61let, strojvedoucí, Bezdružice
117
2.
Ota Hovorka

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 9

55let, soukromý zemědělec, Kamýk
95

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
11+213
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
202
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Zvolte obec Účast
Benešovice 57,78 %
Bezdružice 55,36 %
Bor 39,13 %
Brod nad Tichou 73,00 %
Broumov 71,29 %
Cebiv 61,33 %
Ctiboř 37,65 %
Částkov 72,63 %
Černošín 51,33 %
Dlouhý Újezd 70,20 %
Erpužice 56,01 %
Halže 53,07 %
Horní Kozolupy 62,25 %
Hošťka 63,67 %
Chodová Planá 46,92 %
Chodský Újezd 59,56 %
Kladruby 64,61 %
Kočov 38,93 %
Kokašice 40,70 %
Konstantinovy Lázně 59,10 %
Kostelec 39,91 %
Kšice 45,73 %
Lesná 34,31 %
Lestkov 49,04 %
Lom u Tachova 77,78 %
Milíře 36,82 %
Obora 85,83 %
Olbramov 66,67 %
Ošelín 54,55 %
Planá 41,22 %
Prostiboř 52,85 %
Přimda 47,82 %
Rozvadov 65,03 %
Skapce 48,86 %
Staré Sedliště 44,29 %
Staré Sedlo 64,08 %
Stráž 55,21 %
Stříbro 47,74 %
Studánka 66,25 %
Sulislav 61,76 %
Svojšín 47,81 %
Sytno 37,55 %
Tachov 41,42 %
Tisová 62,74 %
Trpísty 68,82 %
Třemešné 64,90 %
Únehle 63,73 %
Vranov 73,05 %
Zadní Chodov 71,57 %
Záchlumí 49,50 %
Zhoř 33,87 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz