Výsledky pro městskou část Plzeň 4 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,91 %
volební účast

Celkem se volí 25 zastupitelů

Legenda

7ANO

7ODS

4ČSSD

3Piráti

2TOP 09

1KDU-ČSL+NK

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (22,74 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 43 420 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Občanská demokratická strana (20,11 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 38 410 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Česká strana sociálně demokratická (13,35 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 25 494 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká pirátská strana (10,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 136 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
TOP 09 (6,97 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 13 307 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ (5,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 10 532 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (5,47 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 10 444 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (4,49 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 575 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PATRIOTI A STAROSTOVÉ S PODPOROU SVOBODNÝCH (4,22 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 059 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PRO PLZEŇ (3,5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 683 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem (1,81 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 465 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká Plzeň - Naše Šance (0,74 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 406 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana soukromníků České republiky (0,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 038 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20117 mandátů
22,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Soukup

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

31let, projektový manažer, Plzeň 4
1 864
2.
Václav Beran

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

66let, manažer výroby, Plzeň 4
1 788
3.
Ing. Martin Barták, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

40let, vedoucí odboru strategie, Plzeň 4
1 821
4.
Mgr. et Mgr. Lucie Kantorová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

32let, učitelka, Plzeň 4
1 827
5.
Ing. Jan Kakeš

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

29let, stavební inženýr, Plzeň 4
1 824
6.
Mgr. Lukáš Zelinka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

32let, manažer prodejny, Plzeň 4
1 782
7.
Mgr. Milan Karas

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

31let, bankovní úředník, Plzeň 4
1 801
Občanská demokratická strana7 mandátů
20,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Zdeněk Mádr

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

61let, místostarosta MO Plzeň 4, Plzeň 4
1 868
2.
Lenka Kočová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

41let, redaktorka, Plzeň 4
1 646
3.
Stanislav Ptáčník, DiS.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

51let, obchodní manažer, Plzeň 4
1 598
4.
Václav Kašpar

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

35let, burzovní manažer, Plzeň 4
1 580
5.
Ing. Lenka Brodzianská

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

65let, OSVČ, Plzeň 4
1 577
6.
Ing. Miloslav Kepka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

31let, výzkumný a vývojový pracovník, Plzeň 4
1 602
7.
Mgr. Lukáš Hegner

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

36let, advokát, Plzeň 4
1 623
Česká strana sociálně demokratická4 mandáty
13,35 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Michal Chalupný

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

49let, starosta MO Plzeň 4, Plzeň 4
1 419
2.
Mgr. David Zrostlík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

31let, místostarosta MO Plzeň 4, Plzeň 4
1 198
3.
JUDr. David Sedláček

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

37let, advokát, člen RMO Plzeň 4, Plzeň 4
1 088
4.
Mgr. Eva Zrostlíková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

33let, sociální pracovník, člen RMO Plzeň 4, Plzeň 4
1 068
Česká pirátská strana3 mandáty
10,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Hanousek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

43let, stavební inženýr, předseda Náš Bukovec z.s., Plzeň 4
987
2.
Mgr. Jana Tomšíková

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

49let, učitelka, redaktorka, autorka učebních materiálů, Plzeň 4
976
3.
Mgr. Tomáš Pastirčák

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

29let, programátor, Plzeň 4
951
TOP 092 mandáty
6,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. arch. Jan Toman

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

39let, architekt, zastupitel Městského obvodu Plzeň 4, Plzeň 4
679
2.
Ing. Václav Lacyk

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

47let, projektant dopravních staveb, zastupit. MO Plzeň 4, Plzeň 4
671
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ1 mandát
5,52 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Lodr

kandidátní listina: KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ
pořadí na kandidátce: 1

57let, ředitel Diecézní charita Plzeň, Plzeň 4
637
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
5,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Hlásek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

59let, předseda Kontrolního výboru ZMO Plzeň 4, Plzeň 4
497

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
5+27
Občanská demokratická strana
4+37
Česká strana sociálně demokratická
7-34
Česká pirátská strana
0+33
TOP 09
3-12
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
3-21
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
PATRIOTI A STAROSTOVÉ S PODPOROU SVOBODNÝCH
000
PRO PLZEŇ
000
NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem
000
Česká Plzeň - Naše Šance
000
Strana soukromníků České republiky
000
Občané patrioti
2-20
Sdružení Zelení, STAN, Piráti, Změna, NK
1-10
Zvolte obec Účast
Dýšina 49,63 %
Chrást 46,01 %
Chválenice 66,78 %
Kyšice 59,30 %
Letkov 70,87 %
Lhůta 73,65 %
Losiná 56,34 %
Mokrouše 57,59 %
Nezbavětice 65,26 %
Nezvěstice 68,66 %
Plzeň 39,46 %
Plzeň 1 36,57 %
Plzeň 10-Lhota 59,42 %
Plzeň 2-Slovany 40,94 %
Plzeň 3 36,20 %
Plzeň 4 42,91 %
Plzeň 5-Křimice 55,53 %
Plzeň 6-Litice 55,65 %
Plzeň 7-Radčice 60,43 %
Plzeň 8-Černice 59,86 %
Plzeň 9-Malesice 58,01 %
Starý Plzenec 50,40 %
Šťáhlavy 55,64 %
Štěnovický Borek 47,27 %
Tymákov 58,94 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz