iDNES.cz / Volby

  • Neděle 16. června 2019 Zbyněk

Výsledky pro městskou část Plzeň 3 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
36,20 %
volební účast

Celkem se volí 33 zastupitelů

Legenda

9ANO

7ODS

4Piráti

3TOP 09

2KDU-ČSL+NK

2NPJS

2KSČM

2ČSSD

2SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (22,44 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 91 195 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Občanská demokratická strana (18,53 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 75 310 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Česká pirátská strana (12,26 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 49 815 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
TOP 09 (8,12 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 33 016 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ (7,18 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 29 160 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem (6,18 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 25 105 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (5,88 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 23 909 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (5,51 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 22 393 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,04 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 479 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO PLZEŇ (4,09 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 16 611 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PATRIOTI A STAROSTOVÉ S PODPOROU SVOBODNÝCH (3,84 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 15 589 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana soukromníků České republiky (0,68 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 769 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká Plzeň - Naše Šance (0,25 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 015 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
22,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. David Procházka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

43let, ředitel, místostarosta, Plzeň 3
2 922
2.
Jiří Weger

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

40let, živnostník, Plzeň 3
2 853
3.
Pavel Zeman

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

67let, důchodce, Plzeň 3
2 816
4.
Ing. Pavel Štěpánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

30let, konzultant, Plzeň 3
2 811
5.
Jiří Sládek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

41let, obchodní manažer, Plzeň 3
2 823
6.
Radoslav Průcha

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

50let, vydavatel, Plzeň 3
2 804
7.
Ing. Vladimír Bagin

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

55let, soudní znalec, Plzeň 3
2 819
8.
Miloš Kaška

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

58let, ekonom, Plzeň 3
2 813
9.
Ing. Marcela Martínková, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

59let, podnikatelka, Plzeň 3
2 813
Občanská demokratická strana7 mandátů
18,53 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. ThMgr. Marcel Hájek, Ph.D., FICS.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

53let, lékař, teolog, Plzeň 3
2 549
2.
Mgr. Ivan Tafat

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

35let, středoškolský učitel matematiky a zeměpisu, Plzeň 3
2 462
3.
Ing. Petr Baloun

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

41let, manažer, Plzeň 3
2 385
4.
Bc. Martin Hučko

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

28let, politolog, Plzeň 3
2 352
5.
Mgr. et Mgr. Šimon Kokoška

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

32let, učitel na ZŠ, Plzeň 3
2 361
6.
Ing. Josef Hógel, CSc.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

74let, výzkumný pracovník, Plzeň 3
2 332
7.
Mgr. Pavel Šindelář

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

37let, náměstek primátora, Plzeň 3
2 410
Česká pirátská strana4 mandáty
12,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Šrámek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

27let, podnikatel, student, předseda míst. sdruž. Pirátů, Plzeň 3
1 674
2.
Mgr. Daniel Kůs

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

44let, právník, provozovatel e-shopu, Plzeň 3
1 635
3.
Ing. Martin Ptáček

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

32let, IT specialista, Plzeň 3
1 638
4.
Ing. Marek Habruň

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

29let, stavební projektant, Plzeň 3
1 608
TOP 093 mandáty
8,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ondřej Ženíšek

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

41let, prezid. Francouz. alian. v Plzni, radní MO Plzeň 3, Plzeň 3
1 226
2.
Mgr. Radoslav Škarda

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

39let, místostarosta Městského obvodu Plzeň 3, Plzeň 3
1 189
3.
Mgr. Eva Šafránková

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

39let, zastupitelka Městského obvodu Plzeň 3, manažerka, Plzeň 3
1 135
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ2 mandáty
7,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Stanislav Šec

kandidátní listina: KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ
pořadí na kandidátce: 1

35let, softwarový inženýr, člen Rady MO Plzeň 3, Plzeň 3
1 158
2.
Mgr. Ivana Bartošová

kandidátní listina: KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ
pořadí na kandidátce: 2

58let, náměstkyně hejtmana, Plzeň 3
1 031
NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem2 mandáty
6,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Strobach

kandidátní listina: NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem
pořadí na kandidátce: 1

56let, předseda Kontrolního výboru, Plzeň 3
1 081
2.
MUDr. Jiří Klečka, Ph.D., MBA

kandidátní listina: NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem
pořadí na kandidátce: 9

46let, lékař, vysokoškolský pedagog, Plzeň 3
894
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
5,88 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miloslav Švantner

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

71let, důchodce, Plzeň 3
745
2.
Mgr. Bc. Zdeněk Janda

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

40let, učitel tance, Plzeň 3
769
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
5,51 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Radislav Neubauer

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

53let, starosta MO Plzeň 3, Plzeň 3
959
2.
Ing. Karolina Fric

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

29let, ekonom, člen Rady MO Plzeň 3, Plzeň 3
797
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)2 mandáty
5,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Václav Trnka

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

38let, ředitel, bankéř, Plzeň 3
664
2.
Jakub Beroušek

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

27let, mistr výroby, Plzeň 3
640

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
6+39
Občanská demokratická strana
3+47
Česká pirátská strana
0+44
TOP 09
4-13
KDU-ČSL - PRAVÁ VOLBA PRO PLZEŇ
0+22
NOVÁ PLZEŇ s Jiřím Strobachem
6-42
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Česká strana sociálně demokratická
6-42
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+22
PRO PLZEŇ
000
PATRIOTI A STAROSTOVÉ S PODPOROU SVOBODNÝCH
000
Strana soukromníků České republiky
000
Česká Plzeň - Naše Šance
000
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2-20
Občané patrioti
3-30
Zvolte obec Účast
Dýšina 49,63 %
Chrást 46,01 %
Chválenice 66,78 %
Kyšice 59,30 %
Letkov 70,87 %
Lhůta 73,65 %
Losiná 56,34 %
Mokrouše 57,59 %
Nezbavětice 65,26 %
Nezvěstice 68,66 %
Plzeň 39,46 %
Plzeň 1 36,57 %
Plzeň 10-Lhota 59,42 %
Plzeň 2-Slovany 40,94 %
Plzeň 3 36,20 %
Plzeň 4 42,91 %
Plzeň 5-Křimice 55,53 %
Plzeň 6-Litice 55,65 %
Plzeň 7-Radčice 60,43 %
Plzeň 8-Černice 59,86 %
Plzeň 9-Malesice 58,01 %
Starý Plzenec 50,40 %
Šťáhlavy 55,64 %
Štěnovický Borek 47,27 %
Tymákov 58,94 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz