Výsledky pro obec Soběslav Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
48,70 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

6

4SNK-CELK

4Piráti+N

3ANO

1

1KSČM

1ČSSD

1KDU-ČSL+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení ODS a nezávislých kandidátů (24,27 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 12 870 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU (17,67 % hlasů)
strana získala 9 368 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Piráti pro Soběslav (17,21 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 9 123 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
ANO 2011 (12,64 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 705 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení Nezávislých a TOP 09 (7,48 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 964 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (7,3 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 871 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (7,3 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 870 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Sdružení KDU-ČSL a nezávislých kandidátů (6,14 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 254 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Sdružení ODS a nezávislých kandidátů6 mandátů
24,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jindřich Bláha

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 1

59let, starosta, Soběslav III
1 028
2.
MUDr. Jan Vodička

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 5

60let, lékař, Soběslav III
882
3.
Mgr. Alena Krejčová

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 2

56let, ředitelka MŠ, Soběslav III
865
4.
Mgr. Michal Pánek

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 4

44let, vedoucí TVZ, Soběslav III
798
5.
Václav Nedvěd

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 3

68let, učitel autoškoly, Soběslav III
693
6.
Miloš Šimek

kandidátní listina: Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 6

59let, chemik, Soběslav III
475
Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU4 mandáty
17,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Lintner

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU
pořadí na kandidátce: 3

52let, ředitel gymnázia, Soběslav III
1 002
2.
Mgr. Pavel Lintner

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU
pořadí na kandidátce: 1

50let, středoškolský učitel, Soběslav III
956
3.
Mgr. Petr Valeš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU
pořadí na kandidátce: 4

46let, ředitel kulturního domu, Soběslav I
675
4.
Ludmila Zbytovská

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - NEJSME STRANOU
pořadí na kandidátce: 5

62let, důchodkyně, Soběslav III
544
Piráti pro Soběslav4 mandáty
17,21 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Kákona

kandidátní listina: Piráti pro Soběslav
pořadí na kandidátce: 2

51let, vědecký pracovník, Soběslav II
608
2.
Ing. Petr Král

kandidátní listina: Piráti pro Soběslav
pořadí na kandidátce: 1

69let, SW inženýr, Soběslav III
584
3.
Ing. Iveta Matějů

kandidátní listina: Piráti pro Soběslav
pořadí na kandidátce: 3

29let, jaderný fyzik, Soběslav III
571
4.
Bc. Miloš Bučinský

kandidátní listina: Piráti pro Soběslav
pořadí na kandidátce: 4

31let, informatik, Soběslav III
477
ANO 20113 mandáty
12,64 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Michal Turek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

39let, správce informačního systému, Soběslav III
442
2.
Mgr. Milan Dančišin

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

47let, zástupce ředitele ZŠ, Soběslav III
432
3.
Jaroslav Himpan

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

45let, obchodní manažer, Soběslav II
403
Sdružení Nezávislých a TOP 091 mandát
7,48 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Klíma

kandidátní listina: Sdružení Nezávislých a TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

53let, hlavní agronom zemědělské firmy, Soběslav III
321
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
7,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Dukát

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

69let, OSVČ, Soběslav II
287
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
7,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vladimír Drachovský

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

57let, místostarosta města Soběslavi, Soběslav III
815
Sdružení KDU-ČSL a nezávislých kandidátů1 mandát
6,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Irena Molíková

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 2

57let, ředitelka ZUŠ, Soběslav III
447

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení ODS a nezávislých kandidátů
5+16
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
5-14
Piráti pro Soběslav
2+24
ANO 2011
2+13
Sdružení Nezávislých a TOP 09
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Česká strana sociálně demokratická
3-21
Sdružení KDU-ČSL a nezávislých kandidátů
2-11
Zvolte obec Účast
Balkova Lhota 59,22 %
Bečice 75,00 %
Bechyně 45,06 %
Běleč 86,42 %
Borkovice 50,00 %
Borotín 63,04 %
Bradáčov 69,05 %
Březnice 80,77 %
Budislav 50,16 %
Černýšovice 77,14 %
Dírná 56,97 %
Dlouhá Lhota 78,83 %
Dobronice u Bechyně 70,41 %
Dolní Hořice 30,19 %
Dolní Hrachovice 63,79 %
Drahov 77,27 %
Dráchov 66,83 %
Dražice 38,40 %
Dražičky 82,46 %
Drhovice 67,23 %
Haškovcova Lhota 78,33 %
Hlasivo 61,36 %
Hlavatce 68,95 %
Hodětín 69,88 %
Hodonice 81,25 %
Chotěmice 78,89 %
Chotoviny 56,91 %
Choustník 66,50 %
Chrbonín 87,90 %
Chýnov 58,43 %
Jedlany 80,65 %
Jistebnice 66,38 %
Katov 85,71 %
Klenovice 52,43 %
Komárov 83,33 %
Košice 62,87 %
Košín 76,47 %
Krátošice 63,74 %
Krtov 84,55 %
Libějice 85,58 %
Lom 61,59 %
Malšice 47,61 %
Mažice 73,64 %
Meziříčí 45,04 %
Mezná 67,86 %
Mladá Vožice 47,83 %
Mlýny 67,27 %
Myslkovice 53,17 %
Nadějkov 77,34 %
Nasavrky 80,52 %
Nemyšl 66,52 %
Nová Ves u Chýnova 77,56 %
Nová Ves u Mladé Vožice 73,55 %
Oldřichov 73,51 %
Opařany 60,80 %
Planá nad Lužnicí 47,71 %
Pohnánec 81,82 %
Pohnání 76,47 %
Pojbuky 52,63 %
Přehořov 39,85 %
Psárov 62,24 %
Radenín 56,54 %
Radětice 70,26 %
Radimovice u Tábora 98,36 %
Radimovice u Želče 43,03 %
Radkov 84,73 %
Rataje 68,15 %
Ratibořské Hory 27,69 %
Rodná 75,29 %
Roudná 58,89 %
Řemíčov 73,68 %
Řepeč 76,71 %
Řípec 69,14 %
Sedlečko u Soběslavě 35,40 %
Sezimovo Ústí 49,90 %
Skalice 70,76 %
Skopytce 80,58 %
Skrýchov u Malšic 62,07 %
Slapsko 63,11 %
Slapy 61,87 %
Smilovy Hory 67,22 %
Soběslav 48,70 %
Stádlec 48,81 %
Sudoměřice u Bechyně 39,26 %
Sudoměřice u Tábora 74,89 %
Sviny 61,83 %
Svrabov 90,70 %
Šebířov 59,87 %
Tábor 39,91 %
Třebějice 65,52 %
Tučapy 68,58 %
Turovec 83,41 %
Ústrašice 63,07 %
Val 57,92 %
Vesce 68,30 %
Veselí nad Lužnicí 42,96 %
Vilice 72,00 %
Vlastiboř 40,23 %
Vlčeves 66,23 %
Vlkov 57,55 %
Vodice 77,37 %
Zadní Střítež 65,52 %
Záhoří 80,00 %
Zálší 73,61 %
Zhoř u Mladé Vožice 76,00 %
Zhoř u Tábora 61,76 %
Zlukov 67,57 %
Zvěrotice 57,94 %
Želeč 60,94 %
Žíšov 76,29 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz