Výsledky pro obec Borotín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
63,04 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

15NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Ing. Antonín Brož (7,99 % hlasů)
strana získala 266 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Jiří Pejša (7,93 % hlasů)
strana získala 264 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Karel Tůma (7,81 % hlasů)
strana získala 260 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Lenka Pípalová (6,85 % hlasů)
strana získala 228 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Ing. Jan Vavřík, Ph.D. (6,31 % hlasů)
strana získala 210 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Tomáš Pazourek (6,13 % hlasů)
strana získala 204 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Petra Tejnorová (6,01 % hlasů)
strana získala 200 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
RNDr. Markéta Čapková, Ph.D. (5,98 % hlasů)
strana získala 199 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Ing. Bc. Antonín Šmejkal (5,29 % hlasů)
strana získala 176 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Miloš Němeček (5,08 % hlasů)
strana získala 169 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Stanislav Bálek (4,71 % hlasů)
strana získala 157 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Vladimír Novotný (4,71 % hlasů)
strana získala 157 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Mgr. Ondřej Pacovský (4,56 % hlasů)
strana získala 152 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Jitka Tejnorová (4,5 % hlasů)
strana získala 150 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Lenka Törkelová (4,47 % hlasů)
strana získala 149 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Milan Tejnor (4,44 % hlasů)
strana získala 148 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Jan Kromka (4,08 % hlasů)
strana získala 136 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Roman Růžička (3,15 % hlasů)
strana získala 105 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Ing. Antonín Brož1 mandát
7,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Antonín Brož

kandidátní listina: Ing. Antonín Brož
pořadí na kandidátce: 1

64let, starosta, Borotín
266
Jiří Pejša1 mandát
7,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Pejša

kandidátní listina: Jiří Pejša
pořadí na kandidátce: 1

65let, soukromý zemědělec, Pejšova Lhota
264
Karel Tůma1 mandát
7,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Karel Tůma

kandidátní listina: Karel Tůma
pořadí na kandidátce: 1

40let, semenářský agronom, Borotín
260
Lenka Pípalová1 mandát
6,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lenka Pípalová

kandidátní listina: Lenka Pípalová
pořadí na kandidátce: 1

45let, ředitelka školy, Borotín
228
Ing. Jan Vavřík, Ph.D.1 mandát
6,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jan Vavřík, Ph.D.

kandidátní listina: Ing. Jan Vavřík, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 1

33let, pracovník vývoje, Pikov
210
Tomáš Pazourek1 mandát
6,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Pazourek

kandidátní listina: Tomáš Pazourek
pořadí na kandidátce: 1

40let, vedoucí hospodářské činnosti, Nový Kostelec
204
Petra Tejnorová1 mandát
6,01 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petra Tejnorová

kandidátní listina: Petra Tejnorová
pořadí na kandidátce: 1

37let, administrativní pracovnice, Borotín
200
RNDr. Markéta Čapková, Ph.D.1 mandát
5,98 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RNDr. Markéta Čapková, Ph.D.

kandidátní listina: RNDr. Markéta Čapková, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 1

42let, přírodovědní analytik - diagnostik, Borotín
199
Ing. Bc. Antonín Šmejkal1 mandát
5,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Antonín Šmejkal

kandidátní listina: Ing. Bc. Antonín Šmejkal
pořadí na kandidátce: 1

51let, státní zaměstnanec, Borotín
176
Miloš Němeček1 mandát
5,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miloš Němeček

kandidátní listina: Miloš Němeček
pořadí na kandidátce: 1

47let, vedoucí stř. služeb Monínec, Libenice
169
Stanislav Bálek1 mandát
4,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Stanislav Bálek

kandidátní listina: Stanislav Bálek
pořadí na kandidátce: 1

39let, řidič, Borotín
157
Vladimír Novotný1 mandát
4,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vladimír Novotný

kandidátní listina: Vladimír Novotný
pořadí na kandidátce: 1

48let, OSVČ, Borotín
157
Mgr. Ondřej Pacovský1 mandát
4,56 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ondřej Pacovský

kandidátní listina: Mgr. Ondřej Pacovský
pořadí na kandidátce: 1

36let, vědec, podnikatel, Borotín
152
Jitka Tejnorová1 mandát
4,5 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jitka Tejnorová

kandidátní listina: Jitka Tejnorová
pořadí na kandidátce: 1

41let, dělnice, Kamenná Lhota
150
Lenka Törkelová1 mandát
4,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lenka Törkelová

kandidátní listina: Lenka Törkelová
pořadí na kandidátce: 1

45let, pánská krejčová, Hatov
149

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Nezávislý kandidát
15015
Zvolte obec Účast
Balkova Lhota 59,22 %
Bečice 75,00 %
Bechyně 45,06 %
Běleč 86,42 %
Borkovice 50,00 %
Borotín 63,04 %
Bradáčov 69,05 %
Březnice 80,77 %
Budislav 50,16 %
Černýšovice 77,14 %
Dírná 56,97 %
Dlouhá Lhota 78,83 %
Dobronice u Bechyně 70,41 %
Dolní Hořice 30,19 %
Dolní Hrachovice 63,79 %
Drahov 77,27 %
Dráchov 66,83 %
Dražice 38,40 %
Dražičky 82,46 %
Drhovice 67,23 %
Haškovcova Lhota 78,33 %
Hlasivo 61,36 %
Hlavatce 68,95 %
Hodětín 69,88 %
Hodonice 81,25 %
Chotěmice 78,89 %
Chotoviny 56,91 %
Choustník 66,50 %
Chrbonín 87,90 %
Chýnov 58,43 %
Jedlany 80,65 %
Jistebnice 66,38 %
Katov 85,71 %
Klenovice 52,43 %
Komárov 83,33 %
Košice 62,87 %
Košín 76,47 %
Krátošice 63,74 %
Krtov 84,55 %
Libějice 85,58 %
Lom 61,59 %
Malšice 47,61 %
Mažice 73,64 %
Meziříčí 45,04 %
Mezná 67,86 %
Mladá Vožice 47,83 %
Mlýny 67,27 %
Myslkovice 53,17 %
Nadějkov 77,34 %
Nasavrky 80,52 %
Nemyšl 66,52 %
Nová Ves u Chýnova 77,56 %
Nová Ves u Mladé Vožice 73,55 %
Oldřichov 73,51 %
Opařany 60,80 %
Planá nad Lužnicí 47,71 %
Pohnánec 81,82 %
Pohnání 76,47 %
Pojbuky 52,63 %
Přehořov 39,85 %
Psárov 62,24 %
Radenín 56,54 %
Radětice 70,26 %
Radimovice u Tábora 98,36 %
Radimovice u Želče 43,03 %
Radkov 84,73 %
Rataje 68,15 %
Ratibořské Hory 27,69 %
Rodná 75,29 %
Roudná 58,89 %
Řemíčov 73,68 %
Řepeč 76,71 %
Řípec 69,14 %
Sedlečko u Soběslavě 35,40 %
Sezimovo Ústí 49,90 %
Skalice 70,76 %
Skopytce 80,58 %
Skrýchov u Malšic 62,07 %
Slapsko 63,11 %
Slapy 61,87 %
Smilovy Hory 67,22 %
Soběslav 48,70 %
Stádlec 48,81 %
Sudoměřice u Bechyně 39,26 %
Sudoměřice u Tábora 74,89 %
Sviny 61,83 %
Svrabov 90,70 %
Šebířov 59,87 %
Tábor 39,91 %
Třebějice 65,52 %
Tučapy 68,58 %
Turovec 83,41 %
Ústrašice 63,07 %
Val 57,92 %
Vesce 68,30 %
Veselí nad Lužnicí 42,96 %
Vilice 72,00 %
Vlastiboř 40,23 %
Vlčeves 66,23 %
Vlkov 57,55 %
Vodice 77,37 %
Zadní Střítež 65,52 %
Záhoří 80,00 %
Zálší 73,61 %
Zhoř u Mladé Vožice 76,00 %
Zhoř u Tábora 61,76 %
Zlukov 67,57 %
Zvěrotice 57,94 %
Želeč 60,94 %
Žíšov 76,29 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz