Výsledky pro obec Bechyně Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,06 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

5SNK-CELK

4Soukromníci+NK

2

2ANO

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občané pro Bechyni (30,46 % hlasů)
strana získala 7 446 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (24,88 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 082 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Nezávislí s podporou TOP 09 (16,38 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 004 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ANO 2011 (15,7 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 839 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (12,58 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 074 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občané pro Bechyni5 mandátů
30,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Houdek

kandidátní listina: Občané pro Bechyni
pořadí na kandidátce: 1

55let, starosta, Bechyně
1 104
2.
Dita Klasnová

kandidátní listina: Občané pro Bechyni
pořadí na kandidátce: 4

41let, sekretářka, Hvožďany
581
3.
Bc. František Filip

kandidátní listina: Občané pro Bechyni
pořadí na kandidátce: 5

59let, státní zaměstnanec, Bechyně
580
4.
Marie Jahnová

kandidátní listina: Občané pro Bechyni
pořadí na kandidátce: 2

54let, propagační referentka, Bechyně
569
5.
Ing. Jaroslav Janáček

kandidátní listina: Občané pro Bechyni
pořadí na kandidátce: 3

49let, technik - řidič, Bechyně
474
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ4 mandáty
24,88 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Martin Zelenka

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 3

43let, podnikatel, Bechyně
726
2.
Mgr. Jaroslav Matějka

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 1

62let, ředitel základní školy, Bechyně
601
3.
Ing. Zdenka Sosnová

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 2

53let, ředitelka VS Bechyňsko, Bechyně
590
4.
Petr Chaloupek

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 6

55let, referent odboru investic, Bechyně
458
Nezávislí s podporou TOP 092 mandáty
16,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Štěpán Ondřich

kandidátní listina: Nezávislí s podporou TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

41let, ředitel kulturního střediska, Bechyně
592
2.
Jan Bakule

kandidátní listina: Nezávislí s podporou TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

59let, lesník, Bechyně
415
ANO 20112 mandáty
15,7 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Rejlek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

54let, projektant, Bechyně
525
2.
Mgr. Jan Pazourek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

44let, učitel, Bechyně
373
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
12,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Filipová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

58let, administrativní pracovnice, Bechyně
456
2.
Jan Pazdera

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

49let, příslušník HZS ČR, Bechyně
349

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
3+25
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
0+44
Nezávislí s podporou TOP 09
202
ANO 2011
202
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1-10
Česká strana sociálně demokratická
1-10
SNK Evropští demokraté
3-30
Zvolte obec Účast
Balkova Lhota 59,22 %
Bečice 75,00 %
Bechyně 45,06 %
Běleč 86,42 %
Borkovice 50,00 %
Borotín 63,04 %
Bradáčov 69,05 %
Březnice 80,77 %
Budislav 50,16 %
Černýšovice 77,14 %
Dírná 56,97 %
Dlouhá Lhota 78,83 %
Dobronice u Bechyně 70,41 %
Dolní Hořice 30,19 %
Dolní Hrachovice 63,79 %
Drahov 77,27 %
Dráchov 66,83 %
Dražice 38,40 %
Dražičky 82,46 %
Drhovice 67,23 %
Haškovcova Lhota 78,33 %
Hlasivo 61,36 %
Hlavatce 68,95 %
Hodětín 69,88 %
Hodonice 81,25 %
Chotěmice 78,89 %
Chotoviny 56,91 %
Choustník 66,50 %
Chrbonín 87,90 %
Chýnov 58,43 %
Jedlany 80,65 %
Jistebnice 66,38 %
Katov 85,71 %
Klenovice 52,43 %
Komárov 83,33 %
Košice 62,87 %
Košín 76,47 %
Krátošice 63,74 %
Krtov 84,55 %
Libějice 85,58 %
Lom 61,59 %
Malšice 47,61 %
Mažice 73,64 %
Meziříčí 45,04 %
Mezná 67,86 %
Mladá Vožice 47,83 %
Mlýny 67,27 %
Myslkovice 53,17 %
Nadějkov 77,34 %
Nasavrky 80,52 %
Nemyšl 66,52 %
Nová Ves u Chýnova 77,56 %
Nová Ves u Mladé Vožice 73,55 %
Oldřichov 73,51 %
Opařany 60,80 %
Planá nad Lužnicí 47,71 %
Pohnánec 81,82 %
Pohnání 76,47 %
Pojbuky 52,63 %
Přehořov 39,85 %
Psárov 62,24 %
Radenín 56,54 %
Radětice 70,26 %
Radimovice u Tábora 98,36 %
Radimovice u Želče 43,03 %
Radkov 84,73 %
Rataje 68,15 %
Ratibořské Hory 27,69 %
Rodná 75,29 %
Roudná 58,89 %
Řemíčov 73,68 %
Řepeč 76,71 %
Řípec 69,14 %
Sedlečko u Soběslavě 35,40 %
Sezimovo Ústí 49,90 %
Skalice 70,76 %
Skopytce 80,58 %
Skrýchov u Malšic 62,07 %
Slapsko 63,11 %
Slapy 61,87 %
Smilovy Hory 67,22 %
Soběslav 48,70 %
Stádlec 48,81 %
Sudoměřice u Bechyně 39,26 %
Sudoměřice u Tábora 74,89 %
Sviny 61,83 %
Svrabov 90,70 %
Šebířov 59,87 %
Tábor 39,91 %
Třebějice 65,52 %
Tučapy 68,58 %
Turovec 83,41 %
Ústrašice 63,07 %
Val 57,92 %
Vesce 68,30 %
Veselí nad Lužnicí 42,96 %
Vilice 72,00 %
Vlastiboř 40,23 %
Vlčeves 66,23 %
Vlkov 57,55 %
Vodice 77,37 %
Zadní Střítež 65,52 %
Záhoří 80,00 %
Zálší 73,61 %
Zhoř u Mladé Vožice 76,00 %
Zhoř u Tábora 61,76 %
Zlukov 67,57 %
Zvěrotice 57,94 %
Želeč 60,94 %
Žíšov 76,29 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz