iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Zlatá Koruna Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
64,70 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

14SNK-CELK

1HNHRM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice (46,74 % hlasů)
strana získala 2 461 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna (46,61 % hlasů)
strana získala 2 454 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (6,65 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 350 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice7 mandátů
46,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jaroslav Král

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 1

36let, učitel na gymnáziu, Zlatá Koruna
221
2.
Jan Bouček, DiS.

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 7

33let, průvodce v klášteře Zlatá Koruna, Rájov
217
3.
Ing. Radek Pomije

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 5

47let, krajský ředitel Lesy ČR, Zlatá Koruna
193
4.
Ing. Petr Gallistl

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 2

48let, finanční analytik, Zlatá Koruna
182
5.
PhDr. Pavel Král, Ph.D.

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 3

46let, vysokoškolský učitel, Zlatá Koruna
166
6.
Ing. Petr Zeman

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 4

33let, manažer v energetické firmě, Rájov
173
7.
Ing. Jiří Matoušek

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 6

50let, technický ředitel, Plešovice
146
Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna7 mandátů
46,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Štindl

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 1

44let, starosta obce, Zlatá Koruna
247
2.
Radek Moučka

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 2

39let, hasič, Rájov
215
3.
Ing. Petr Kornatovský

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 3

39let, manažer kontroly letecké divize, Plešovice
186
4.
Ing. Antonín Haniš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 7

30let, osoba samostatně výdělečně činná, Plešovice
185
5.
Bc. Andrea Gallistlová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 4

30let, manažer, Zlatá Koruna
152
6.
František Daněk

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 5

64let, důchodce, Zlatá Koruna
155
7.
Mgr. Ladislav Sirový

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 6

33let, osoba samostatně výdělečně činná, Rájov
169
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST1 mandát
6,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Šipon, DiS.

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 3

36let, referent státní správy, Zlatá Koruna
42

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
14014
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz