iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Vyšší Brod Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
49,07 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

5STAN+NK

2

1KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Vyšší Brod I. (29,85 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 3 539 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018 (28,13 % hlasů)
strana získala 3 334 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Občané pro Vyšší Brod (12,39 % hlasů)
strana získala 1 469 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů VIZE 2018 (10,4 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 233 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (9,28 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 100 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (5,06 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 600 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Vyšebrodský Icík za město trochu jinak (4,88 % hlasů)
strana získala 579 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Vyšší Brod I.5 mandátů
29,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mag. Jiří Franc

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 3

44let, podnikatel, Vyšší Brod
392
2.
Ing. Milan Zálešák

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 1

62let, starosta, Vyšší Brod
368
3.
Vanda Kotálová

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 2

55let, zástupkyně ředitelky ZŠ a MŠ, Vyšší Brod
340
4.
Ing. Josef Špaček

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 13

61let, referent odboru ŽP, Hrudkov
267
5.
Heike Voráčková

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 4

47let, účetní, Vyšší Brod
266
Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 20185 mandátů
28,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Ing. Jindřich Hanzlíček, DiS.

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018
pořadí na kandidátce: 1

55let, soudní znalec, Vyšší Brod
370
2.
MVDr. Tomáš Jaroš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018
pořadí na kandidátce: 5

41let, veterinární lékař, Vyšší Brod
313
3.
Ing. Jan Poláček

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018
pořadí na kandidátce: 4

31let, revírník, Vyšší Brod
265
4.
Vladislav Čížek, DiS.

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018
pořadí na kandidátce: 7

55let, hudební pedagog, Vyšší Brod
257
5.
Jaroslav Marek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - PERSPEKTIVA 2018
pořadí na kandidátce: 3

40let, finanční poradce, Vyšší Brod
255
Občané pro Vyšší Brod2 mandáty
12,39 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeněk Vidlák

kandidátní listina: Občané pro Vyšší Brod
pořadí na kandidátce: 3

46let, státní zaměstnanec, Vyšší Brod
239
2.
Bc. Jan Straka

kandidátní listina: Občané pro Vyšší Brod
pořadí na kandidátce: 1

33let, referent MěKZ, Vyšší Brod
228
Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů VIZE 20182 mandáty
10,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Lucie Jarošová

kandidátní listina: Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů VIZE 2018
pořadí na kandidátce: 2

41let, veterinární asistentka, Vyšší Brod
154
2.
Romana Ouředníková

kandidátní listina: Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů VIZE 2018
pořadí na kandidátce: 3

44let, knihovnice, Vyšší Brod
154
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
9,28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Michal Kulík

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

50let, OSVČ, Těchoraz
142

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
4+37
Vyšší Brod I.
7-25
Sdružení Občanské demokratické strany a nezávislých kandidátů VIZE 2018
0+22
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
ANO 2011
2-20
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz