Výsledky pro obec Velešín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,45 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

13SNK-CELK

2KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Náš Velešín - atraktivní město pro život (39,87 % hlasů)
strana získala 8 035 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
SNK - Prosperující Velešín (20,57 % hlasů)
strana získala 4 146 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SNK PRO ROZVOJ MĚSTA VELEŠÍN (17,93 % hlasů)
strana získala 3 614 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (12,03 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 424 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Strana svobodných občanů (5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 007 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (4,51 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 908 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Národní socialisté (0,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 17 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Náš Velešín - atraktivní město pro život7 mandátů
39,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Vágner

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 1

30let, ekonom, Velešín
789
2.
BcA. Pavel Trajer

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 2

30let, OSVČ v oboru design a IT, Velešín
652
3.
Mgr. Iva Olšanová

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 12

56let, učitelka v ZŠ, Velešín
616
4.
Ing. Petr Falc

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 3

33let, vedoucí technologického centra, Velešín
581
5.
Bc. Jan Toms

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 4

32let, krajský úředník - odbor živ. prostředí, Velešín
536
6.
Bc. Kristýna Koubová

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 5

36let, učitelka v MŠ, Velešín
517
7.
Tomáš Čulík

kandidátní listina: Náš Velešín - atraktivní město pro život
pořadí na kandidátce: 6

30let, stavbyvedoucí, Holkov
531
SNK - Prosperující Velešín3 mandáty
20,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Josef Klíma

kandidátní listina: SNK - Prosperující Velešín
pořadí na kandidátce: 1

62let, starosta města, Velešín
650
2.
Ing. Jana Německá

kandidátní listina: SNK - Prosperující Velešín
pořadí na kandidátce: 3

62let, ekonomka, Velešín
374
3.
Ing. Petr Skřivánek

kandidátní listina: SNK - Prosperující Velešín
pořadí na kandidátce: 2

26let, strojní konstruktér a fotograf, Velešín
365
SNK PRO ROZVOJ MĚSTA VELEŠÍN3 mandáty
17,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Růžička

kandidátní listina: SNK PRO ROZVOJ MĚSTA VELEŠÍN
pořadí na kandidátce: 1

55let, místostarosta, technik, Velešín
586
2.
Karel Klein

kandidátní listina: SNK PRO ROZVOJ MĚSTA VELEŠÍN
pořadí na kandidátce: 2

31let, hasič, řidič, Velešín
492
3.
Jaroslav Bartizal

kandidátní listina: SNK PRO ROZVOJ MĚSTA VELEŠÍN
pořadí na kandidátce: 7

60let, vedoucí informačního centra, Velešín
318
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
12,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vladimír Jantač

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 10

63let, OSVČ, Velešín
363
2.
Ing. Milan Šimánek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

58let, vedoucí vývoje, Velešín
277

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+613
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
202
Strana svobodných občanů
000
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
Národní socialisté
000
Sdružení TOP 09, NK
5-50
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz