Výsledky pro obec Křemže Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
55,22 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

12SNK-CELK

2KDU-ČSL

1ODS

Počet zvolených zastupitelů v obci

KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV (41,43 % hlasů)
strana získala 7 071 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
NAŠE KŘEMEŽSKO (19,72 % hlasů)
strana získala 3 365 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Za Křemežsko krásnější (16,8 % hlasů)
strana získala 2 867 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (13,38 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 284 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (8,67 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 480 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV7 mandátů
41,43 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Josef Troup

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 1

54let, starosta, Křemže
659
2.
RNDr. Stanislav Waldauf

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 2

53let, středoškolský učitel, Křemže
528
3.
Ing. Josef Jakeš

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 3

54let, vedoucí územního pracoviště Pozemkového úřadu Č.K., Křemže
474
4.
Marcela Bartošová

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 4

60let, lékárnice, Loučej
518
5.
Roman Bláha

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 5

35let, soukromý podnikatel, Chlum
487
6.
Mgr. Alena Nováková

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 6

44let, pracovnice pečovatelské služby, Chlum
472
7.
Rostislav Houška

kandidátní listina: KŘEMEŽSKO - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 7

52let, soukromý podnikatel, Chlum
466
NAŠE KŘEMEŽSKO3 mandáty
19,72 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Hrubeš

kandidátní listina: NAŠE KŘEMEŽSKO
pořadí na kandidátce: 9

51let, OSVČ, Chlum
276
2.
Jakub Troup

kandidátní listina: NAŠE KŘEMEŽSKO
pořadí na kandidátce: 2

34let, realitní makléř, Křemže
263
3.
Dušan Stráský

kandidátní listina: NAŠE KŘEMEŽSKO
pořadí na kandidátce: 1

34let, projektant, Křemže
258
Za Křemežsko krásnější2 mandáty
16,8 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marie Šestáková

kandidátní listina: Za Křemežsko krásnější
pořadí na kandidátce: 6

56let, prodavačka, Křemže
351
2.
Ing. Otta Šandera

kandidátní listina: Za Křemežsko krásnější
pořadí na kandidátce: 1

62let, předseda, Křemže
334
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
13,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Janda

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 13

55let, geolog, Křemže
237
2.
Ing. Karel Hrubeš

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

46let, elektrotechnik, Chlum
210
Občanská demokratická strana1 mandát
8,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Patrik Sládek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

38let, OSVČ, Křemže
173

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
12012
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3-12
Občanská demokratická strana
0+11
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz