Výsledky pro obec Horní Planá Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,82 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

4STAN+NK

2

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Zodpovědně pro Horní Planou (32,68 % hlasů)
strana získala 3 718 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I (27,96 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 3 181 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II (16,02 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 822 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (11,99 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 364 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sportovci pro město (11,35 % hlasů)
strana získala 1 291 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Zodpovědně pro Horní Planou5 mandátů
32,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Černík

kandidátní listina: Zodpovědně pro Horní Planou
pořadí na kandidátce: 4

35let, hoteliér, Horní Planá
369
2.
Bc. Petr Šimák

kandidátní listina: Zodpovědně pro Horní Planou
pořadí na kandidátce: 1

36let, úředník, Horní Planá
351
3.
Jan Stoika

kandidátní listina: Zodpovědně pro Horní Planou
pořadí na kandidátce: 2

38let, OSVČ, Horní Planá
290
4.
Kateřina Černíková

kandidátní listina: Zodpovědně pro Horní Planou
pořadí na kandidátce: 14

32let, zahradnice, Horní Planá
282
5.
Mgr. Markéta Šeligová

kandidátní listina: Zodpovědně pro Horní Planou
pořadí na kandidátce: 3

34let, učitelka, Pernek
247
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I4 mandáty
27,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jan Indra

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 3

66let, lékař, Horní Planá
346
2.
Ing. Zdeněk Homolka

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 2

34let, projektant, Horní Planá
344
3.
Bc. Jiří Hůlka

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 1

55let, starosta, Horní Planá
320
4.
Ing. Vojtěch Ščevík

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 4

30let, projektant, Horní Planá
244
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II2 mandáty
16,02 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Kundrát

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
pořadí na kandidátce: 1

70let, OSVČ, Pernek
255
2.
Marek Prášek

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
pořadí na kandidátce: 4

42let, údržbář, Horní Planá
194
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
11,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Kostínek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, topič, Horní Planá
188
2.
Eliška Hůrková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

47let, státní zaměstnanec, Horní Planá
121
Sportovci pro město2 mandáty
11,35 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Huszár

kandidátní listina: Sportovci pro město
pořadí na kandidátce: 1

54let, vedoucí pracoviště, Horní Planá
161
2.
Pavel Jedlička

kandidátní listina: Sportovci pro město
pořadí na kandidátce: 10

56let, OSVČ, Horní Planá
156

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+77
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
5-14
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
3-12
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Česká strana sociálně demokratická
1-10
Starostové a osobnosti pro Moravu
3-30
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz