Výsledky pro obec Dolní Třebonín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
66,44 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6STAN

3SNK-CELK

2

2JIH 12+NK

1KDU-ČSL

1

Počet zvolených zastupitelů v obci

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (37,12 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 3 459 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
PROTŘEBONÍNSKO (17,46 % hlasů)
strana získala 1 627 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Nezávislí a TOP 09 (13,26 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 236 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Otevřenost a komunikace pro Třebonínsko (13,15 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 225 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (7,66 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 714 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Pro podporu stavby víceúčelové haly (6,75 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 629 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Občanská demokratická strana (4,6 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 429 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ6 mandátů
37,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Ševčík

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

66let, starosta obce, Dolní Třebonín
312
2.
Mgr. Jan Švec

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 8

43let, ředitel ZŠ a MŠ D. Třebonín, Dolní Třebonín
266
3.
Jana Machová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

57let, zdravotní sestra, Dolní Třebonín
260
4.
Stanislav Kříž

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

52let, soukromý podnikatel, Prostřední Svince
242
5.
Václav Drška

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

50let, pracovník v zemědělství, Čertyně
233
6.
Martin Bouška

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

43let, soukromý podnikatel, Dolní Třebonín
234
PROTŘEBONÍNSKO3 mandáty
17,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Rytíř

kandidátní listina: PROTŘEBONÍNSKO
pořadí na kandidátce: 1

48let, OSVČ, Dolní Třebonín
164
2.
Pavel Bažant

kandidátní listina: PROTŘEBONÍNSKO
pořadí na kandidátce: 3

40let, betonář, Horní Třebonín
125
3.
Robert Bohdal

kandidátní listina: PROTŘEBONÍNSKO
pořadí na kandidátce: 4

46let, řezník, invalidní důchodce, Dolní Třebonín
123
Nezávislí a TOP 092 mandáty
13,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Roman Kurz, DiS.

kandidátní listina: Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

40let, učitel, Horní Třebonín
149
2.
Jan Odvárka

kandidátní listina: Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

48let, umělecký kovář, Dolní Třebonín
123
Otevřenost a komunikace pro Třebonínsko2 mandáty
13,15 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeněk Přívratský

kandidátní listina: Otevřenost a komunikace pro Třebonínsko
pořadí na kandidátce: 1

64let, technik, Dolní Třebonín
152
2.
Lubor Mrázek

kandidátní listina: Otevřenost a komunikace pro Třebonínsko
pořadí na kandidátce: 3

48let, OSVČ, Dolní Třebonín
114
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
7,66 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Kořenský

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

61let, podnikatel, Horní Svince
85
Pro podporu stavby víceúčelové haly1 mandát
6,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Iveta Kahovcová

kandidátní listina: Pro podporu stavby víceúčelové haly
pořadí na kandidátce: 2

37let, referentka obecního úřadu, Dolní Třebonín
69

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
7-16
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+33
Nezávislí a TOP 09
3-12
Otevřenost a komunikace pro Třebonínsko
0+22
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
0+11
Pro podporu stavby víceúčelové haly
0+11
Občanská demokratická strana
000
Sdružení KDU-ČSL, NK
2-20
ANO 2011
3-30
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz