iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro obec Paskov Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,64 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

6

4ODS

2KDU-ČSL

2ČSSD+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Za lepší obec Paskov (32,46 % hlasů)
strana získala 9 263 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov. (27,27 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 7 784 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Občanská demokratická strana (18,67 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 5 328 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,19 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 194 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Paskov ŽIJE! (10,41 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 971 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Za lepší obec Paskov7 mandátů
32,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Zdeněk Bělík

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 2

39let, hasič - velitel stanice, Paskov
702
2.
Ing. Petr Michálek

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 3

43let, soudní znalec, Paskov
601
3.
Miroslav Staněk

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 6

44let, řidič, Oprechtice
580
4.
Ing. Milan Klimunda

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 1

43let, vrchní komisař, Paskov
560
5.
Bc. Petr Michna

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 10

43let, jednatel, Paskov
504
6.
MUDr. Marek Ožana

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 9

52let, primář por. gyn. odd., Paskov
497
7.
Ing. Michaela Krečmerová

kandidátní listina: Za lepší obec Paskov
pořadí na kandidátce: 4

49let, ekonom, Paskov
492
Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.6 mandátů
27,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Baďura

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 1

68let, manažer, Paskov
806
2.
Mgr. Martina Juhasová

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 4

52let, učitelka, Paskov
544
3.
Iva Vaňková

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 5

42let, ekonom, Paskov
511
4.
Markéta Maluchová

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 2

43let, pokladní, Oprechtice
380
5.
Jiří Kupka

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 3

64let, elektrotechnik, Paskov
373
6.
Bc. Dominik Havlík

kandidátní listina: Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
pořadí na kandidátce: 6

22let, student, Paskov
316
Občanská demokratická strana4 mandáty
18,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zlatuše Havránková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

51let, učitelka hudby, Paskov
436
2.
Pavel Moravec

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

51let, operátor en. zařízení, Paskov
373
3.
Martin Kunát

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

37let, technolog, Paskov
338
4.
Tomáš Matějný

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 17

46let, hasič, Oprechtice
324
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
11,19 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jarmila Lišková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

41let, OSVČ, Paskov
285
2.
Ing. Bc. Rudolf Šugar

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

53let, vedoucí techniky a provozu, Paskov
278
Paskov ŽIJE!2 mandáty
10,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Kristýna Šircová

kandidátní listina: Paskov ŽIJE!
pořadí na kandidátce: 1

28let, učitelka, Paskov
252
2.
Bc. Gabriela Klimundová

kandidátní listina: Paskov ŽIJE!
pořadí na kandidátce: 5

28let, kulturní referentka, Paskov
216

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
707
Sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů - Paskov a Oprechtice náš domov.
606
Občanská demokratická strana
3+14
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
0+22
Paskov ŽIJE!
0+22
Česká strana sociálně demokratická
3-30
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Baška 52,60 %
Bílá 62,24 %
Bocanovice 35,98 %
Brušperk 58,77 %
Bruzovice 58,69 %
Bukovec 61,69 %
Bystřice 51,35 %
Čeladná 56,06 %
Dobrá 51,82 %
Dobratice 57,06 %
Dolní Domaslavice 48,45 %
Dolní Lomná 65,24 %
Dolní Tošanovice 36,43 %
Fryčovice 61,91 %
Frýdek-Místek 38,06 %
Frýdlant nad Ostravicí 51,75 %
Hnojník 63,86 %
Horní Domaslavice 58,36 %
Horní Lomná 74,19 %
Horní Tošanovice 63,94 %
Hrádek 58,47 %
Hrčava 32,08 %
Hukvaldy 63,44 %
Jablunkov 44,55 %
Janovice 58,71 %
Kaňovice 63,92 %
Komorní Lhotka 66,39 %
Košařiska 58,45 %
Kozlovice 55,15 %
Krásná 67,80 %
Krmelín 63,01 %
Kunčice pod Ondřejníkem 53,77 %
Lhotka 57,86 %
Lučina 58,11 %
Malenovice 65,16 %
Metylovice 61,45 %
Milíkov 55,77 %
Morávka 55,82 %
Mosty u Jablunkova 45,69 %
Návsí 46,42 %
Nižní Lhoty 67,43 %
Nošovice 57,13 %
Nýdek 53,99 %
Ostravice 56,58 %
Palkovice 61,10 %
Paskov 47,64 %
Pazderna 41,99 %
Písečná 63,51 %
Písek 52,99 %
Pražmo 54,11 %
Pržno 53,89 %
Pstruží 57,59 %
Raškovice 52,79 %
Ropice 60,08 %
Řeka 71,65 %
Řepiště 59,39 %
Sedliště 59,34 %
Smilovice 49,28 %
Soběšovice 58,18 %
Staré Hamry 61,30 %
Staré Město 55,35 %
Staříč 48,44 %
Střítež 59,29 %
Sviadnov 56,45 %
Třanovice 61,58 %
Třinec 34,44 %
Vělopolí 71,49 %
Vendryně 54,35 %
Vojkovice 63,10 %
Vyšní Lhoty 61,14 %
Žabeň 67,02 %
Žermanice 41,96 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz