Výsledky pro obec Vendryně Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
54,35 %
volební účast

Celkem se volí 17 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

7COEX

2KDU-ČSL

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ (38,69 % hlasů)
strana získala 10 459 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
COEXISTENTIA (36,4 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 9 838 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (14,94 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 037 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (9,97 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 696 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ7 mandátů
38,69 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Zakřevský

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 2

40let, místostarosta obce Vendryně, Vendryně
853
2.
Ing. Ivo Špaček

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 1

63let, ekonomický poradce, Vendryně
831
3.
Mgr. Alena Bazgierová

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 4

53let, učitelka, Vendryně
726
4.
Raimund Sikora, DiS.

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 3

41let, OSVČ, Vendryně
697
5.
David Báča

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 6

45let, technik, Vendryně
682
6.
Bc. Jiřina Motyková

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 5

56let, vedoucí sociálních služeb, Vendryně
639
7.
Ing. Petr Váňa, MBA

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ
pořadí na kandidátce: 7

48let, technik, Vendryně
583
COEXISTENTIA7 mandátů
36,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bohuslav Raszka

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 1

59let, starosta / wójt, Vendryně
1 000
2.
David Peprník

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 3

43let, řidič záchranář / kierowca pogotowia, Vendryně
662
3.
Ing. Jan Kraina

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 2

40let, IT manažer / menadżer IT, Vendryně
600
4.
Janusz Ondraszek

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 4

53let, technik / technik, Vendryně
598
5.
Ing. Marek Lakota

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 5

51let, ekonom / ekonomista, Vendryně
574
6.
Mgr. Roman Zemene

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 6

50let, učitel / nauczyciel, Vendryně
528
7.
Ing. Roman Walkarz

kandidátní listina: COEXISTENTIA
pořadí na kandidátce: 7

45let, technolog / technolog, Vendryně
556
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
14,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Marieta Ferencová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

47let, lékařka, Vendryně
466
2.
Jana Chlebková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

42let, knihovnice, Vendryně
443
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
9,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zbyhněv Kubiczek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

58let, elektromechanik, Vendryně
252

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
5+27
COEXISTENTIA
707
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3-12
Česká strana sociálně demokratická
2-11
Zvolte obec Účast
Baška 52,60 %
Bílá 62,24 %
Bocanovice 35,98 %
Brušperk 58,77 %
Bruzovice 58,69 %
Bukovec 61,69 %
Bystřice 51,35 %
Čeladná 56,06 %
Dobrá 51,82 %
Dobratice 57,06 %
Dolní Domaslavice 48,45 %
Dolní Lomná 65,24 %
Dolní Tošanovice 36,43 %
Fryčovice 61,91 %
Frýdek-Místek 38,06 %
Frýdlant nad Ostravicí 51,75 %
Hnojník 63,86 %
Horní Domaslavice 58,36 %
Horní Lomná 74,19 %
Horní Tošanovice 63,94 %
Hrádek 58,47 %
Hrčava 32,08 %
Hukvaldy 63,44 %
Jablunkov 44,55 %
Janovice 58,71 %
Kaňovice 63,92 %
Komorní Lhotka 66,39 %
Košařiska 58,45 %
Kozlovice 55,15 %
Krásná 67,80 %
Krmelín 63,01 %
Kunčice pod Ondřejníkem 53,77 %
Lhotka 57,86 %
Lučina 58,11 %
Malenovice 65,16 %
Metylovice 61,45 %
Milíkov 55,77 %
Morávka 55,82 %
Mosty u Jablunkova 45,69 %
Návsí 46,42 %
Nižní Lhoty 67,43 %
Nošovice 57,13 %
Nýdek 53,99 %
Ostravice 56,58 %
Palkovice 61,10 %
Paskov 47,64 %
Pazderna 41,99 %
Písečná 63,51 %
Písek 52,99 %
Pražmo 54,11 %
Pržno 53,89 %
Pstruží 57,59 %
Raškovice 52,79 %
Ropice 60,08 %
Řeka 71,65 %
Řepiště 59,39 %
Sedliště 59,34 %
Smilovice 49,28 %
Soběšovice 58,18 %
Staré Hamry 61,30 %
Staré Město 55,35 %
Staříč 48,44 %
Střítež 59,29 %
Sviadnov 56,45 %
Třanovice 61,58 %
Třinec 34,44 %
Vělopolí 71,49 %
Vendryně 54,35 %
Vojkovice 63,10 %
Vyšní Lhoty 61,14 %
Žabeň 67,02 %
Žermanice 41,96 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz