Výsledky pro obec Napajedla Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,06 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

6

4SNK-CELK

2Svobodní

2Piráti

2ODS

2KDU-ČSL

1KSČM

1SPD

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011 (24,25 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 12 555 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Mladí za Napajedla (18,18 % hlasů)
strana získala 9 412 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Strana svobodných občanů (11,31 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 5 853 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká pirátská strana (10,46 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 414 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (9,09 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 706 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (8,11 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 199 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,6 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 417 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (6,58 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 408 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (5,42 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 808 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 20116 mandátů
24,25 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Irena Brabcová

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

60let, starostka, Napajedla
790
2.
Ing. Karel Kysilka

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

65let, ekonom, diplomat, Napajedla
754
3.
MUDr. Karel Pavelka

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

49let, lékař, Napajedla
724
4.
Ing. Stanislav Fojtů

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

60let, výrobní manažer, Napajedla
709
5.
Mgr. Taťána Trvajová

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

46let, učitelka, Napajedla
675
6.
Jiří Čižmař

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

39let, mistr výroby, Napajedla
556
Mladí za Napajedla4 mandáty
18,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zbyněk Ohnoutek

kandidátní listina: Mladí za Napajedla
pořadí na kandidátce: 1

41let, místostarosta, Napajedla
737
2.
Zbyněk Tilšer

kandidátní listina: Mladí za Napajedla
pořadí na kandidátce: 3

37let, podnikatel, Napajedla
622
3.
Mgr. Roman Kuča

kandidátní listina: Mladí za Napajedla
pořadí na kandidátce: 2

40let, právník, Napajedla
594
4.
Ing. arch. Kamil Koláček

kandidátní listina: Mladí za Napajedla
pořadí na kandidátce: 15

31let, architekt, Napajedla
522
Strana svobodných občanů2 mandáty
11,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lucie Lompejová, BA (Hons)Execut. MBA

kandidátní listina: Strana svobodných občanů
pořadí na kandidátce: 1

36let, mateřská dovolená, Napajedla
461
2.
Ing. Martin Kubiš

kandidátní listina: Strana svobodných občanů
pořadí na kandidátce: 2

32let, obchodní a projektový manažer, Napajedla
451
Česká pirátská strana2 mandáty
10,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Čabla

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

39let, zastupitel města Napajedla, kuchař, Napajedla
653
2.
Jiří Krkoška

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

36let, technik elektronik, Napajedla
380
Občanská demokratická strana2 mandáty
9,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Ratiborský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 14

56let, technický ředitel, Napajedla
361
2.
Vilém Skála

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

37let, OSVČ, Napajedla
327
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
8,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Cívela

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

59let, fotograf, Napajedla
347
2.
Tomáš Harník

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

47let, elektromechanik, Napajedla
312
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marie Hlochová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

66let, referentka, Napajedla
351
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
6,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Sukup

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

58let, hasič, Napajedla
251
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
5,42 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Denisa Kalmárová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

42let, komisařka Městské policie, Napajedla
355

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
5+16
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+44
Strana svobodných občanů
1+12
Česká pirátská strana
0+22
Občanská demokratická strana
202
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
202
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Česká strana sociálně demokratická
3-21
Moravané
3-30
Úsvit - Národní Koalice
3-30
Zvolte obec Účast
Bělov 76,83 %
Biskupice 50,17 %
Bohuslavice nad Vláří 78,80 %
Bohuslavice u Zlína 60,06 %
Bratřejov 67,24 %
Brumov-Bylnice 51,42 %
Březnice 58,57 %
Březová 48,07 %
Březůvky 60,63 %
Dešná 70,59 %
Dobrkovice 55,96 %
Dolní Lhota 38,25 %
Doubravy 67,82 %
Drnovice 76,36 %
Držková 64,09 %
Fryšták 52,45 %
Halenkovice 59,50 %
Haluzice 78,79 %
Horní Lhota 68,63 %
Hostišová 30,56 %
Hrobice 44,62 %
Hřivínův Újezd 51,11 %
Hvozdná 56,48 %
Jasenná 52,50 %
Jestřabí 66,95 %
Kaňovice 53,19 %
Karlovice 62,56 %
Kašava 59,50 %
Kelníky 80,16 %
Komárov 49,10 %
Křekov 75,00 %
Lhota 64,03 %
Lhotsko 37,72 %
Lípa 64,99 %
Lipová 65,71 %
Loučka 63,92 %
Ludkovice 59,62 %
Luhačovice 47,80 %
Lukov 57,87 %
Lukoveček 72,27 %
Lutonina 72,75 %
Machová 60,31 %
Mysločovice 66,67 %
Napajedla 46,06 %
Návojná 69,78 %
Nedašov 55,12 %
Nedašova Lhota 62,12 %
Neubuz 60,11 %
Oldřichovice 61,54 %
Ostrata 59,71 %
Otrokovice 37,45 %
Petrůvka 63,90 %
Podhradí 64,71 %
Podkopná Lhota 79,08 %
Pohořelice 56,09 %
Poteč 68,29 %
Pozlovice 63,96 %
Provodov 66,82 %
Racková 58,50 %
Rokytnice 56,77 %
Rudimov 66,50 %
Sazovice 50,75 %
Sehradice 70,54 %
Slavičín 48,13 %
Slopné 70,55 %
Slušovice 49,01 %
Spytihněv 37,94 %
Šanov 69,65 %
Šarovy 73,39 %
Štítná nad Vláří-Popov 57,48 %
Tečovice 52,31 %
Tichov 83,06 %
Tlumačov 41,59 %
Trnava 58,69 %
Ublo 69,29 %
Újezd 53,68 %
Valašské Klobouky 53,60 %
Velký Ořechov 67,76 %
Veselá 64,89 %
Vizovice 46,88 %
Vlachova Lhota 66,13 %
Vlachovice 57,53 %
Vlčková 66,07 %
Všemina 55,63 %
Vysoké Pole 66,97 %
Zádveřice-Raková 61,46 %
Zlín 38,93 %
Želechovice nad Dřevnicí 53,60 %
Žlutava 60,21 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz