Výsledky pro obec Poteč Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
68,29 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

9SNK-CELK

6KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (37,15 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 2 167 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
POTEČ - NÁŠ DOMOV (22,2 % hlasů)
strana získala 1 295 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
MLADÍ PRO OBEC (20,54 % hlasů)
strana získala 1 198 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů I. (20,11 % hlasů)
strana získala 1 173 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová6 mandátů
37,15 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Tvarůžek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

48let, místostarosta obce, Poteč
247
2.
Radim Jurčaga

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

43let, podnikatel, Poteč
211
3.
Ing. David Masař

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

39let, vedoucí logistiky, Poteč
184
4.
Ludmila Slánská

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

61let, zdravotní sestra, Poteč
183
5.
Marek Slovák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

44let, seřizovač, Poteč
168
6.
Dominik Juřica

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

26let, řidič MKD, Poteč
144
POTEČ - NÁŠ DOMOV3 mandáty
22,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Rösner

kandidátní listina: POTEČ - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 4

55let, provozní zámečník, Poteč
130
2.
Ing. Martin Sendler

kandidátní listina: POTEČ - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 2

47let, úředník, Poteč
120
3.
Radek Slabík

kandidátní listina: POTEČ - NÁŠ DOMOV
pořadí na kandidátce: 7

45let, řidič, Poteč
118
MLADÍ PRO OBEC3 mandáty
20,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marián Psota

kandidátní listina: MLADÍ PRO OBEC
pořadí na kandidátce: 5

36let, OSVČ, Poteč
150
2.
Jana Ptáčková

kandidátní listina: MLADÍ PRO OBEC
pořadí na kandidátce: 1

25let, stavební projektantka, Poteč
114
3.
Mgr. Jana Františáková

kandidátní listina: MLADÍ PRO OBEC
pořadí na kandidátce: 6

34let, učitelka, Poteč
114
Sdružení nezávislých kandidátů I.3 mandáty
20,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Mana

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů I.
pořadí na kandidátce: 1

37let, úředník, Poteč
129
2.
Jindřich Juřík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů I.
pořadí na kandidátce: 15

55let, živnostník, Poteč
118
3.
Josef Ruman

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů I.
pořadí na kandidátce: 4

46let, vedoucí skladu, Poteč
115

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+29
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
5+16
Česká strana sociálně demokratická
3-30
Zvolte obec Účast
Bělov 76,83 %
Biskupice 50,17 %
Bohuslavice nad Vláří 78,80 %
Bohuslavice u Zlína 60,06 %
Bratřejov 67,24 %
Brumov-Bylnice 51,42 %
Březnice 58,57 %
Březová 48,07 %
Březůvky 60,63 %
Dešná 70,59 %
Dobrkovice 55,96 %
Dolní Lhota 38,25 %
Doubravy 67,82 %
Drnovice 76,36 %
Držková 64,09 %
Fryšták 52,45 %
Halenkovice 59,50 %
Haluzice 78,79 %
Horní Lhota 68,63 %
Hostišová 30,56 %
Hrobice 44,62 %
Hřivínův Újezd 51,11 %
Hvozdná 56,48 %
Jasenná 52,50 %
Jestřabí 66,95 %
Kaňovice 53,19 %
Karlovice 62,56 %
Kašava 59,50 %
Kelníky 80,16 %
Komárov 49,10 %
Křekov 75,00 %
Lhota 64,03 %
Lhotsko 37,72 %
Lípa 64,99 %
Lipová 65,71 %
Loučka 63,92 %
Ludkovice 59,62 %
Luhačovice 47,80 %
Lukov 57,87 %
Lukoveček 72,27 %
Lutonina 72,75 %
Machová 60,31 %
Mysločovice 66,67 %
Napajedla 46,06 %
Návojná 69,78 %
Nedašov 55,12 %
Nedašova Lhota 62,12 %
Neubuz 60,11 %
Oldřichovice 61,54 %
Ostrata 59,71 %
Otrokovice 37,45 %
Petrůvka 63,90 %
Podhradí 64,71 %
Podkopná Lhota 79,08 %
Pohořelice 56,09 %
Poteč 68,29 %
Pozlovice 63,96 %
Provodov 66,82 %
Racková 58,50 %
Rokytnice 56,77 %
Rudimov 66,50 %
Sazovice 50,75 %
Sehradice 70,54 %
Slavičín 48,13 %
Slopné 70,55 %
Slušovice 49,01 %
Spytihněv 37,94 %
Šanov 69,65 %
Šarovy 73,39 %
Štítná nad Vláří-Popov 57,48 %
Tečovice 52,31 %
Tichov 83,06 %
Tlumačov 41,59 %
Trnava 58,69 %
Ublo 69,29 %
Újezd 53,68 %
Valašské Klobouky 53,60 %
Velký Ořechov 67,76 %
Veselá 64,89 %
Vizovice 46,88 %
Vlachova Lhota 66,13 %
Vlachovice 57,53 %
Vlčková 66,07 %
Všemina 55,63 %
Vysoké Pole 66,97 %
Zádveřice-Raková 61,46 %
Zlín 38,93 %
Želechovice nad Dřevnicí 53,60 %
Žlutava 60,21 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz