Výsledky pro obec Bzenec Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,47 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

3KDU-ČSL

3Nestran.

3SOM

2STAN+NK

2ODS

1Moravané

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (19,92 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 421 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Nestraníci (19,34 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 292 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Starostové a osobnosti pro Moravu (16,87 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 745 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
VOLBA PRO MĚSTO (13,63 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 025 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (11,68 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 592 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Moravané (11,12 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 467 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (7,44 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 651 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
19,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Čejka

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

69let, technik, Bzenec
612
2.
Jaroslav Novotný

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

49let, podnikatel, Bzenec
406
3.
Ing. Bc. Jaroslav Váňa

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 7

52let, středoškolský učitel, Bzenec
372
Nestraníci3 mandáty
19,34 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Ivan Černý

kandidátní listina: Nestraníci
pořadí na kandidátce: 1

43let, lesní inženýr, Bzenec
652
2.
Ing. Jan Bezchleb

kandidátní listina: Nestraníci
pořadí na kandidátce: 2

41let, vinař, Bzenec
596
3.
Radomil Paták

kandidátní listina: Nestraníci
pořadí na kandidátce: 3

53let, sládek, Bzenec
308
Starostové a osobnosti pro Moravu3 mandáty
16,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Marek Novoměstský

kandidátní listina: Starostové a osobnosti pro Moravu
pořadí na kandidátce: 1

53let, projektant, Bzenec
522
2.
Mgr. Bc. Jiří Adamec

kandidátní listina: Starostové a osobnosti pro Moravu
pořadí na kandidátce: 7

51let, ředitel školy, Bzenec
459
3.
Ing. Dušan Hapla

kandidátní listina: Starostové a osobnosti pro Moravu
pořadí na kandidátce: 6

50let, podnikatel, Bzenec
391
VOLBA PRO MĚSTO2 mandáty
13,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miroslav Goliáš

kandidátní listina: VOLBA PRO MĚSTO
pořadí na kandidátce: 1

46let, OSVČ, Bzenec
379
2.
Bc. Erik Ebringer

kandidátní listina: VOLBA PRO MĚSTO
pořadí na kandidátce: 2

25let, student, Bzenec
253
Občanská demokratická strana2 mandáty
11,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Orlický

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

49let, ředitel školy, Bzenec
358
2.
Mgr. Pavel Jakša

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

57let, učitel, Bzenec
294
Moravané1 mandát
11,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Juras

kandidátní listina: Moravané
pořadí na kandidátce: 3

35let, stavbyvedoucí, Bzenec
241
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
7,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Josef Bártek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, pedagogický pracovník, Bzenec
343

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
303
Nestraníci
303
Starostové a osobnosti pro Moravu
2+13
VOLBA PRO MĚSTO
0+22
Občanská demokratická strana
1+12
Moravané
101
Komunistická strana Čech a Moravy
101
Česká strana sociálně demokratická
1-10
Volba pro město
1-10
SNK Evropští demokraté
2-20
Zvolte obec Účast
Archlebov 57,45 %
Blatnice pod Svatým Antonínkem 68,07 %
Blatnička 70,90 %
Bukovany 63,24 %
Bzenec 46,47 %
Čejč 55,98 %
Čejkovice 49,27 %
Čeložnice 55,29 %
Dambořice 56,16 %
Dolní Bojanovice 54,90 %
Domanín 60,63 %
Dražůvky 55,90 %
Dubňany 50,46 %
Hodonín 33,79 %
Hovorany 62,29 %
Hroznová Lhota 57,23 %
Hrubá Vrbka 57,81 %
Hýsly 56,33 %
Javorník 61,08 %
Ježov 63,78 %
Josefov 61,27 %
Karlín 77,71 %
Kelčany 58,21 %
Kněždub 58,76 %
Kostelec 72,06 %
Kozojídky 33,58 %
Kuželov 78,01 %
Kyjov 49,29 %
Labuty 59,87 %
Lipov 57,57 %
Louka 60,00 %
Lovčice 68,02 %
Lužice 46,48 %
Malá Vrbka 82,73 %
Mikulčice 54,34 %
Milotice 50,45 %
Moravany 65,57 %
Moravský Písek 56,09 %
Mouchnice 61,66 %
Mutěnice 57,75 %
Násedlovice 74,89 %
Nechvalín 64,29 %
Nenkovice 67,91 %
Nová Lhota 50,00 %
Nový Poddvorov 58,39 %
Ostrovánky 75,54 %
Petrov 54,12 %
Prušánky 51,96 %
Radějov 48,73 %
Ratíškovice 47,67 %
Rohatec 47,95 %
Skalka 54,81 %
Skoronice 65,92 %
Sobůlky 63,42 %
Starý Poddvorov 66,42 %
Stavěšice 57,47 %
Strážnice 54,28 %
Strážovice 65,91 %
Sudoměřice 60,37 %
Suchov 37,47 %
Svatobořice-Mistřín 49,65 %
Syrovín 72,64 %
Šardice 56,96 %
Tasov 59,60 %
Těmice 66,02 %
Terezín 64,48 %
Tvarožná Lhota 61,76 %
Uhřice 73,29 %
Vacenovice 58,58 %
Velká nad Veličkou 57,91 %
Veselí nad Moravou 40,43 %
Věteřov 67,07 %
Vlkoš 58,35 %
Vnorovy 45,15 %
Vracov 41,00 %
Vřesovice 68,79 %
Žádovice 60,82 %
Žarošice 58,72 %
Ždánice 55,20 %
Želetice 63,06 %
Žeravice 64,33 %
Žeraviny 79,64 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz