iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. června 2019 Adolf

Výsledky pro městskou část Brno-Maloměřice a Obřany Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,80 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

5KDU-ČSL+NK

3SNK-CELK

2ODS

2ČSSD+NK

1STAN

1TOP 09

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých (30,81 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 897 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Spolek na ochranu životního prostředí, SNK (16,2 % hlasů)
strana získala 4 153 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (15,6 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 3 999 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí pro Maloměřice a Obřany (14,73 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 776 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (7,88 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 020 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
TOP 09 (7,13 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 828 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (7,02 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 798 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Ing. Zuzana Rožcová (0,62 % hlasů)
strana získala 159 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých5 mandátů
30,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Klára Liptáková

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 1

48let, starostka Maloměřic a Obřan, Brno-Maloměřice a Obřany
725
2.
Jiří Michálek

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 6

66let, konstruktér, Brno-Maloměřice a Obřany
591
3.
Ivan Emr

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 2

60let, středoškolský učitel, Brno-Maloměřice a Obřany
522
4.
JUDr. Martin Knoz

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 3

56let, ředitel a.s., Brno-Maloměřice a Obřany
559
5.
Jaroslav Hronek

kandidátní listina: Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 4

63let, servisní technik, Brno-Maloměřice a Obřany
556
Spolek na ochranu životního prostředí, SNK3 mandáty
16,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vladimír Pavelka

kandidátní listina: Spolek na ochranu životního prostředí, SNK
pořadí na kandidátce: 1

56let, středoškolský učitel, Brno-Maloměřice a Obřany
396
2.
Ing. Helena Sokolová

kandidátní listina: Spolek na ochranu životního prostředí, SNK
pořadí na kandidátce: 2

33let, středoškolská učitelka, OSVČ, Brno-Maloměřice a Obřany
317
3.
Pavel Gryc

kandidátní listina: Spolek na ochranu životního prostředí, SNK
pořadí na kandidátce: 3

38let, obchodně technický manager, Brno-Maloměřice a Obřany
307
Občanská demokratická strana2 mandáty
15,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Michaela Chalupová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

59let, právník, Brno-Maloměřice a Obřany
335
2.
Jarmila Kocmanová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

78let, projektantka, Brno-Maloměřice a Obřany
302
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí pro Maloměřice a Obřany2 mandáty
14,73 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Stanislav Dvořák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nezávislí pro Maloměřice a Obřany
pořadí na kandidátce: 1

60let, místostarosta, Brno-Maloměřice a Obřany
380
2.
Mgr. Petr Vorel

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nezávislí pro Maloměřice a Obřany
pořadí na kandidátce: 2

73let, pedagog v.v., Brno-Maloměřice a Obřany
280
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ1 mandát
7,88 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Irena Matonohová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

45let, právnička, Brno-Maloměřice a Obřany
212
TOP 091 mandát
7,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Vaněk

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

47let, OSVČ, Brno-Maloměřice a Obřany
195
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
7,02 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vilém Ožana

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

51let, pedagog, Brno-Maloměřice a Obřany
168

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení KDU-ČSL s podporou nezávislých
0+55
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+33
Občanská demokratická strana
1+12
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí pro Maloměřice a Obřany
0+22
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+11
TOP 09
2-11
Komunistická strana Čech a Moravy
101
Nezávislý kandidát
000
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
5-50
Strana zelených
2-20
Česká strana sociálně demokratická
3-30
Sdružení SOM, NK
1-10
Zvolte obec Účast
Brno 42,65 %
Brno-Bohunice 46,98 %
Brno-Bosonohy 53,89 %
Brno-Bystrc 43,18 %
Brno-Černovice 49,12 %
Brno-Chrlice 52,31 %
Brno-Ivanovice 68,89 %
Brno-Jehnice 62,95 %
Brno-jih 42,18 %
Brno-Jundrov 57,58 %
Brno-Kníničky 65,12 %
Brno-Kohoutovice 49,21 %
Brno-Komín 57,09 %
Brno-Královo Pole 44,22 %
Brno-Líšeň 43,48 %
Brno-Maloměřice a Obřany 46,80 %
Brno-Medlánky 53,91 %
Brno-Nový Lískovec 48,77 %
Brno-Ořešín 74,56 %
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora 50,88 %
Brno-sever 44,18 %
Brno-Slatina 48,54 %
Brno-Starý Lískovec 42,31 %
Brno-střed 27,37 %
Brno-Tuřany 51,10 %
Brno-Útěchov 62,72 %
Brno-Vinohrady 44,40 %
Brno-Žabovřesky 50,53 %
Brno-Žebětín 53,40 %
Brno-Židenice 43,21 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz