Výsledky pro městskou část Brno-Komín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
57,09 %
volební účast

Celkem se volí 17 zastupitelů

Legenda

8Zelení+NK

4ANO

3ODS+Svob.

1KDU-ČSL+NK

1SNK-CELK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Zelená pro Komín (41,94 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 22 097 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ANO 2011 (19,41 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 10 225 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana s podporou Svobodných (14,95 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 877 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
KDU-ČSL (7,4 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 901 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komín pro děti a sportovce (6,26 % hlasů)
strana získala 3 297 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (4,19 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 207 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
TOP 09 (3,11 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 638 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,75 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 448 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Zelená pro Komín8 mandátů
41,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Milada Blatná

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 1

56let, starostka, pedagog, personalista, Brno-Komín
1 529
2.
Mgr. Ing. Tomáš Němec

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 2

39let, advokát, člen Okrašlovacího spolku, Brno-Komín
1 360
3.
Eva Beranová

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 3

43let, náčelnice Sokola, člen Okrašlovacího spolku, Brno-Komín
1 372
4.
Ing. arch. Eugen Točík

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 4

60let, architekt, člen Okrašlovacího spolku, Brno-Komín
1 370
5.
Ing. arch. Magdalena Maceková, Ph.D.

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 5

40let, projektová manažerka, Brno-Komín
1 325
6.
Milan Juřička, BBA

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 6

36let, ekonom, místopředseda T.J. Komín, Brno-Komín
1 329
7.
doc. Ing. Petr Čermák, Ph.D.

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 7

46let, VŠ pedagog, lesník, člen Okrašlovacího spolku, Brno-Komín
1 327
8.
Ing. Jan Pospíšil

kandidátní listina: Zelená pro Komín
pořadí na kandidátce: 8

37let, programátor, Brno-Komín
1 292
ANO 20114 mandáty
19,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Kateřina Jarošová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

45let, místostarostka, Brno-Komín
724
2.
Ing. Bohuslav Chalupa

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

58let, poradce ministryně obrany, Brno-Komín
647
3.
Ondřej Kressa

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

39let, realitní poradce, Brno-Komín
632
4.
Anna Valešová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

43let, floristka, Brno-Komín
631
Občanská demokratická strana s podporou Svobodných3 mandáty
14,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. arch. Libor Vlček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou Svobodných
pořadí na kandidátce: 1

60let, architekt, Brno-Komín
527
2.
Ing. arch. Pavel Pekár

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou Svobodných
pořadí na kandidátce: 2

49let, architekt, Brno-Komín
525
3.
Ing. Eliška Reková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou Svobodných
pořadí na kandidátce: 3

29let, podnikatelka, Brno-Komín
502
KDU-ČSL1 mandát
7,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
David Řepa

kandidátní listina: KDU-ČSL
pořadí na kandidátce: 2

20let, student, Brno-Komín
325
Komín pro děti a sportovce1 mandát
6,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Tomáš Hunkes

kandidátní listina: Komín pro děti a sportovce
pořadí na kandidátce: 1

28let, manager - logistik dopravy, Brno-Komín
241

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Zelená pro Komín
5+38
ANO 2011
3+14
Občanská demokratická strana s podporou Svobodných
0+33
KDU-ČSL
0+11
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
TOP 09
1-10
Česká strana sociálně demokratická
2-20
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2-20
Občanská demokratická strana
2-20
Sdružení SOM, NK
1-10
Zvolte obec Účast
Brno 42,65 %
Brno-Bohunice 46,98 %
Brno-Bosonohy 53,89 %
Brno-Bystrc 43,18 %
Brno-Černovice 49,12 %
Brno-Chrlice 52,31 %
Brno-Ivanovice 68,89 %
Brno-Jehnice 62,95 %
Brno-jih 42,18 %
Brno-Jundrov 57,58 %
Brno-Kníničky 65,12 %
Brno-Kohoutovice 49,21 %
Brno-Komín 57,09 %
Brno-Královo Pole 44,22 %
Brno-Líšeň 43,48 %
Brno-Maloměřice a Obřany 46,80 %
Brno-Medlánky 53,91 %
Brno-Nový Lískovec 48,77 %
Brno-Ořešín 74,56 %
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora 50,88 %
Brno-sever 44,18 %
Brno-Slatina 48,54 %
Brno-Starý Lískovec 42,31 %
Brno-střed 27,37 %
Brno-Tuřany 51,10 %
Brno-Útěchov 62,72 %
Brno-Vinohrady 44,40 %
Brno-Žabovřesky 50,53 %
Brno-Žebětín 53,40 %
Brno-Židenice 43,21 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz