Pátek 12. srpna 2022, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 12. srpna 2022 Klára

Výsledky pro obec Čermná nad Orlicí Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
60,44 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

12SNK-CELK

3

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí (77,02 % hlasů)
strana získala 4 461 hlasů (obsadili 12 mandátů)
12
Sdružení za všestranný rozvoj obce (22,98 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 331 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí12 mandátů
77,02 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. David Joska

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 1

39let, starosta obce, Malá Čermná
375
2.
Jaroslav Nyč

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 13

26let, vrchní asistent Policie ČR, Malá Čermná
368
3.
Mgr. Michaela Kuchařová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 11

27let, chemik, Malá Čermná
330
4.
Pavel Majrych

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 2

38let, vedoucí údržby, Číčová
275
5.
Ing. Marie Beznosková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 3

48let, odborný rada, Velká Čermná
280
6.
Pavel Rak

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 4

46let, zaměstnanec obce, Malá Čermná
272
7.
Branislav Válek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 5

38let, dělník, Malá Čermná
271
8.
JUDr. Jan Martinec

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 6

66let, důchodce, Číčová
299
9.
Mgr. Dagmar Sieglová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 7

54let, ředitelka ZŠ a MŠ, Malá Čermná
320
10.
Ladislav Novák

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 8

67let, důchodce, Velká Čermná
253
11.
Kateřina Doležalová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 9

38let, výpravčí SŽDC, Velká Čermná
278
12.
Martin Joska

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Čermná nad Orlicí
pořadí na kandidátce: 10

32let, OSVČ, Malá Čermná
296
Sdružení za všestranný rozvoj obce3 mandáty
22,98 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Leoš Plašil

kandidátní listina: Sdružení za všestranný rozvoj obce
pořadí na kandidátce: 4

48let, zahradní architekt, Čermná nad Orlicí
173
2.
Ing. Jindřich Konůpek

kandidátní listina: Sdružení za všestranný rozvoj obce
pořadí na kandidátce: 1

47let, lesní inženýr, Čermná nad Orlicí
144
3.
Mgr. Jaroslava Bouchnerová

kandidátní listina: Sdružení za všestranný rozvoj obce
pořadí na kandidátce: 6

63let, důchodkyně, Čermná nad Orlicí
116

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
10+212
Sdružení za všestranný rozvoj obce
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
5-50
Zvolte obec Účast
Albrechtice nad Orlicí 56,70 %
Bačetín 41,36 %
Bartošovice v Orlických horách 55,56 %
Bílý Újezd 62,38 %
Bohdašín 69,35 %
Bolehošť 65,72 %
Borohrádek 43,78 %
Borovnice 69,28 %
Bystré 61,95 %
Byzhradec 68,57 %
Častolovice 59,65 %
Čermná nad Orlicí 60,44 %
Černíkovice 59,76 %
České Meziříčí 48,67 %
Čestice 28,18 %
Deštné v Orlických horách 35,15 %
Dobré 64,45 %
Dobruška 58,04 %
Dobřany 78,22 %
Doudleby nad Orlicí 47,80 %
Hřibiny-Ledská 73,76 %
Chleny 71,51 %
Chlístov 58,11 %
Jahodov 53,75 %
Janov 75,53 %
Javornice 58,89 %
Kostelec nad Orlicí 51,13 %
Kostelecké Horky 79,17 %
Kounov 75,26 %
Králova Lhota 66,85 %
Krchleby 72,22 %
Kvasiny 54,76 %
Lhoty u Potštejna 61,96 %
Libel 69,11 %
Liberk 67,92 %
Lično 74,06 %
Lípa nad Orlicí 68,33 %
Lukavice 65,74 %
Lupenice 45,24 %
Mokré 50,38 %
Nová Ves 53,85 %
Očelice 71,73 %
Ohnišov 43,97 %
Olešnice 40,32 %
Olešnice v Orlických horách 66,12 %
Opočno 53,51 %
Orlické Záhoří 45,28 %
Osečnice 75,91 %
Pěčín 58,46 %
Podbřezí 52,53 %
Pohoří 78,44 %
Polom 81,90 %
Potštejn 63,43 %
Proruby 64,29 %
Přepychy 53,15 %
Rohenice 64,13 %
Rokytnice v Orlických horách 41,72 %
Rybná nad Zdobnicí 66,18 %
Rychnov nad Kněžnou 42,66 %
Říčky v Orlických horách 45,33 %
Sedloňov 41,57 %
Semechnice 65,48 %
Skuhrov nad Bělou 33,67 %
Slatina nad Zdobnicí 62,18 %
Sněžné 72,73 %
Solnice 53,22 %
Svídnice 59,40 %
Synkov-Slemeno 64,78 %
Trnov 60,58 %
Třebešov 68,12 %
Tutleky 62,72 %
Týniště nad Orlicí 43,01 %
Val 73,25 %
Vamberk 44,03 %
Voděrady 50,69 %
Vrbice 81,36 %
Záměl 59,01 %
Zdelov 63,13 %
Zdobnice 44,68 %
Žďár nad Orlicí 34,32 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.