iDNES.cz / Volby

  • Středa 18. května 2022 Nataša

Výsledky pro obec Železný Brod Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
50,13 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

9SNK-CELK

4SLK+NK

2TOP 09

Počet zvolených zastupitelů v obci

ZA ROZVOJ MĚSTA (24,36 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 8 255 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
OBČANÉ PRO ZMĚNU (23,93 % hlasů)
, strana získala 8 112 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
B - R - O - D (12,09 % hlasů)
, strana získala 4 096 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09 (11,93 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 045 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NAŠE ŽELEZNOBRODSKO (10,08 % hlasů)
, strana získala 3 416 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
JÁ OBČAN ? (6,54 % hlasů)
, strana získala 2 215 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Pro dnešek i zítřek Železnobrodska (3,87 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 310 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,83 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 297 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana (3,38 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 146 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ZA ROZVOJ MĚSTA4 mandáty
24,36 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. František Lufinka

kandidátní listina: ZA ROZVOJ MĚSTA
pořadí na kandidátce: 1

57let, ředitel školy, Železný Brod
1 087
2.
Mgr. Ivan Mališ

kandidátní listina: ZA ROZVOJ MĚSTA
pořadí na kandidátce: 2

54let, středoškolský učitel, Železný Brod
680
3.
PaedDr. Milada Motlíková

kandidátní listina: ZA ROZVOJ MĚSTA
pořadí na kandidátce: 3

62let, pedagog, Železný Brod
709
4.
Eva Dvořáková

kandidátní listina: ZA ROZVOJ MĚSTA
pořadí na kandidátce: 5

55let, ředitelka MŠ, Hrubá Horka
647
OBČANÉ PRO ZMĚNU4 mandáty
23,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
André Jakubička

kandidátní listina: OBČANÉ PRO ZMĚNU
pořadí na kandidátce: 1

36let, starosta, Bzí
800
2.
Akademický malíř Zdeněk Lhotský

kandidátní listina: OBČANÉ PRO ZMĚNU
pořadí na kandidátce: 2

58let, umělec a podnikatel, Pelechov
694
3.
RNDr. Ludmila Infeldová

kandidátní listina: OBČANÉ PRO ZMĚNU
pořadí na kandidátce: 3

63let, lékárnice, Železný Brod
613
4.
RNDr. Martin Smola

kandidátní listina: OBČANÉ PRO ZMĚNU
pořadí na kandidátce: 4

34let, zást. řed. sklářské školy, hasič, Hrubá Horka
621
B - R - O - D2 mandáty
12,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Miloslav Louma

kandidátní listina: B - R - O - D
pořadí na kandidátce: 1

46let, místostarosta, Železný Brod
703
2.
Jitka Havlíková

kandidátní listina: B - R - O - D
pořadí na kandidátce: 5

58let, vedoucí pečovat. služby, Hrubá Horka
440
TOP 092 mandáty
11,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Václav Horáček

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

58let, poslanec, Jirkov
650
2.
Mgr. Tomáš Hartl

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

32let, učitel - zástupce ředitele na ZŠ Železný Brod, Železný Brod
506
NAŠE ŽELEZNOBRODSKO2 mandáty
10,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vladimír Kočí

kandidátní listina: NAŠE ŽELEZNOBRODSKO
pořadí na kandidátce: 1

52let, podnikatel, jednatel společnosti, Železný Brod
313
2.
MUDr. Irena Lufinková

kandidátní listina: NAŠE ŽELEZNOBRODSKO
pořadí na kandidátce: 10

58let, zubní lékařka, Železný Brod
414
JÁ OBČAN ?1 mandát
6,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ernesto Malafarina

kandidátní listina: JÁ OBČAN ?
pořadí na kandidátce: 1

64let, podnikatel, Železný Brod
318

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
5+49
ZA ROZVOJ MĚSTA
404
TOP 09
0+22
Pro dnešek i zítřek Železnobrodska
1-10
Česká strana sociálně demokratická
1-10
Občanská demokratická strana
2-20
Zvolte obec Účast
Albrechtice v Jizerských horách 72,48 %
Bedřichov 80,00 %
Dalešice 75,86 %
Desná 37,21 %
Držkov 66,17 %
Frýdštejn 58,79 %
Jablonec nad Nisou 34,41 %
Janov nad Nisou 44,01 %
Jenišovice 46,54 %
Jílové u Držkova 80,12 %
Jiřetín pod Bukovou 43,91 %
Josefův Důl 57,50 %
Koberovy 59,84 %
Kořenov 54,37 %
Líšný 65,77 %
Loužnice 80,00 %
Lučany nad Nisou 42,31 %
Malá Skála 63,91 %
Maršovice 73,13 %
Nová Ves nad Nisou 71,03 %
Pěnčín 59,87 %
Plavy 37,74 %
Pulečný 72,06 %
Radčice 83,09 %
Rádlo 64,36 %
Rychnov u Jablonce nad Nisou 45,74 %
Skuhrov 69,54 %
Smržovka 43,97 %
Tanvald 42,17 %
Velké Hamry 44,97 %
Vlastiboř 68,42 %
Zásada 66,16 %
Zlatá Olešnice 66,99 %
Železný Brod 50,13 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.