iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Výsledky pro obec Tanvald Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,17 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

4ANO 2011

4VPM

3ČSSD

3SNK-CELK

2ODS

2Koalice stran

2STAN+NK

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (19,59 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 129 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Volba pro město (17,14 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 7 111 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká strana sociálně demokratická (14,41 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 5 978 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD (12,06 % hlasů)
, strana získala 5 006 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (10,09 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 4 185 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TANVALĎÁCI (9,99 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 144 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Tanvald pro život (9,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 078 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,9 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 863 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
ANO 20114 mandáty
19,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Mikš

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

59let, podnikatel, Šumburk nad Desnou
659
2.
Ing. Jan Palme

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

48let, obchodní ředitel, Tanvald
536
3.
Mgr. Věra Anderová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

63let, důchodce, Šumburk nad Desnou
467
4.
Jan Mašek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

40let, podnikatel, Tanvald
523
Volba pro město4 mandáty
17,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Milan Kozák

kandidátní listina: Volba pro město
pořadí na kandidátce: 1

48let, vedoucí vývoje, ABB s.r.o., Šumburk nad Desnou
480
2.
Bc. Zdeňka Synovcová

kandidátní listina: Volba pro město
pořadí na kandidátce: 2

45let, učitelka, trenérka handicapovaných sportovců, Tanvald
437
3.
RNDr. Jaroslav Týl

kandidátní listina: Volba pro město
pořadí na kandidátce: 10

59let, učitel, Gymnázium Tanvald, Tanvald
564
4.
Mgr. Vladimír Vyhnálek

kandidátní listina: Volba pro město
pořadí na kandidátce: 11

48let, ředitel, ZŠ Velké Hamry, Žďár
529
Česká strana sociálně demokratická3 mandáty
14,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Průcha

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

54let, místostarosta města Tanvald, Tanvald
587
2.
Bc. Livia Steinerová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

45let, strážník MP Tanvald, Tanvald
393
3.
Daniel Doležal

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

39let, vedoucí střediska TS Tanvald, Tanvald
383
ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD3 mandáty
12,06 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Preislerová

kandidátní listina: ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD
pořadí na kandidátce: 1

59let, pojišťovací poradce ČSOBP, Šumburk nad Desnou
380
2.
Kateřina Bonnanová

kandidátní listina: ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD
pořadí na kandidátce: 2

42let, vedoucí Duo pobočky Tipsport, Šumburk nad Desnou
308
3.
Miloslav Doležal

kandidátní listina: ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD
pořadí na kandidátce: 4

62let, strojník-Ski areál Špičák, Tanvald
320
Občanská demokratická strana2 mandáty
10,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Ivana Šťastná

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

59let, lékařka, Šumburk nad Desnou
269
2.
MUDr. Martin Šťastný

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

60let, lékař, Šumburk nad Desnou
318
TANVALĎÁCI2 mandáty
9,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vladimír Josífek

kandidátní listina: TANVALĎÁCI
pořadí na kandidátce: 1

39let, jednatel společnosti, Tanvald
357
2.
Daniel Šimek

kandidátní listina: TANVALĎÁCI
pořadí na kandidátce: 2

40let, podnikatel, Tanvald
387
Tanvald pro život2 mandáty
9,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Černý

kandidátní listina: Tanvald pro život
pořadí na kandidátce: 1

53let, technik MěÚ, král masopustu, Tanvald
397
2.
Mgr. Antonín Bělonožník

kandidátní listina: Tanvald pro život
pořadí na kandidátce: 3

47let, tajemník MěÚ, fotograf Naše Jablonecko, Žďár
326
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,9 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vladimír Josífek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

63let, důchodce, Tanvald
250

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
ANO 2011
0+44
Volba pro město
5-14
Česká strana sociálně demokratická
4-13
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+33
Občanská demokratická strana
6-42
TANVALĎÁCI
0+22
Tanvald pro život
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Zvolte obec Účast
Albrechtice v Jizerských horách 72,48 %
Bedřichov 80,00 %
Dalešice 75,86 %
Desná 37,21 %
Držkov 66,17 %
Frýdštejn 58,79 %
Jablonec nad Nisou 34,41 %
Janov nad Nisou 44,01 %
Jenišovice 46,54 %
Jílové u Držkova 80,12 %
Jiřetín pod Bukovou 43,91 %
Josefův Důl 57,50 %
Koberovy 59,84 %
Kořenov 54,37 %
Líšný 65,77 %
Loužnice 80,00 %
Lučany nad Nisou 42,31 %
Malá Skála 63,91 %
Maršovice 73,13 %
Nová Ves nad Nisou 71,03 %
Pěnčín 59,87 %
Plavy 37,74 %
Pulečný 72,06 %
Radčice 83,09 %
Rádlo 64,36 %
Rychnov u Jablonce nad Nisou 45,74 %
Skuhrov 69,54 %
Smržovka 43,97 %
Tanvald 42,17 %
Velké Hamry 44,97 %
Vlastiboř 68,42 %
Zásada 66,16 %
Zlatá Olešnice 66,99 %
Železný Brod 50,13 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.