iDNES.cz / Volby

  • Středa 18. května 2022 Nataša

Výsledky pro obec Desná Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
37,21 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

8SLK+NK

3STAN+NK

2ANO 2011

1Koalice stran

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení pro DESNOU (41,28 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 4 955 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Sportovci pro DESNOU (17,86 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 144 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ANO 2011 (13,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 572 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Desná pro život (9,22 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 107 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (6,74 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 809 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Občanská demokratická strana (4,08 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 490 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,9 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 468 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká pirátská strana (3,82 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 458 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Sdružení pro DESNOU8 mandátů
41,28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Kořínek

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 1

49let, starosta města, Desná II
691
2.
Petr Šikola

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 2

49let, vedoucí dispozic a logistiky, Desná III
487
3.
Ing. Pavel Michek

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 3

59let, generální ředitel a.s., Desná II
451
4.
Viktor Neumann

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 4

49let, oblastní manažer prodeje, Desná III
314
5.
Vratislav Novák

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 5

33let, mechanik-elektronik, Desná II
298
6.
Jiří Koukal

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 6

46let, technik, Desná II
319
7.
Mgr. Božena Fejfarová

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 7

51let, úřednice OSPOD, Desná I
265
8.
Hana Chladová

kandidátní listina: Sdružení pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 8

53let, referent zprostředkování, Desná I
285
Sportovci pro DESNOU3 mandáty
17,86 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Želinský

kandidátní listina: Sportovci pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 1

35let, strojník, Desná II
373
2.
Vladimír Žanta

kandidátní listina: Sportovci pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 4

45let, mistr, Desná I
173
3.
Mgr. Pavel Horký

kandidátní listina: Sportovci pro DESNOU
pořadí na kandidátce: 11

42let, záchranná horská služba, Desná II
203
ANO 20112 mandáty
13,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Ivan Indráček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

51let, předseda podnikatelské asociace, Desná III
217
2.
Ivana Suchardová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

47let, ředitelka MŠ, Desná I
158
Desná pro život1 mandát
9,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Eva Směšná

kandidátní listina: Desná pro život
pořadí na kandidátce: 1

57let, odborná poradkyně a zastupitelka, Desná II
160
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Sylvie Pokorná

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

64let, úřednice, Desná II
133

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení pro DESNOU
5+38
Sportovci pro DESNOU
0+33
ANO 2011
0+22
Desná pro život
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Občanská demokratická strana
2-20
Česká strana sociálně demokratická
2-20
Česká pirátská strana
000
Zvolte obec Účast
Albrechtice v Jizerských horách 72,48 %
Bedřichov 80,00 %
Dalešice 75,86 %
Desná 37,21 %
Držkov 66,17 %
Frýdštejn 58,79 %
Jablonec nad Nisou 34,41 %
Janov nad Nisou 44,01 %
Jenišovice 46,54 %
Jílové u Držkova 80,12 %
Jiřetín pod Bukovou 43,91 %
Josefův Důl 57,50 %
Koberovy 59,84 %
Kořenov 54,37 %
Líšný 65,77 %
Loužnice 80,00 %
Lučany nad Nisou 42,31 %
Malá Skála 63,91 %
Maršovice 73,13 %
Nová Ves nad Nisou 71,03 %
Pěnčín 59,87 %
Plavy 37,74 %
Pulečný 72,06 %
Radčice 83,09 %
Rádlo 64,36 %
Rychnov u Jablonce nad Nisou 45,74 %
Skuhrov 69,54 %
Smržovka 43,97 %
Tanvald 42,17 %
Velké Hamry 44,97 %
Vlastiboř 68,42 %
Zásada 66,16 %
Zlatá Olešnice 66,99 %
Železný Brod 50,13 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.