iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. července 2024 Kristýna

Výsledky pro zastupitelstvo města Teplice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
31,23 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

8ODS

6Koalice stran

4ANO 2011

3KSČM

3ČSSD

2Koalice stran

1Koalice stran

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (26,74 % hlasů)
obhajuje 17 mandátů, strana získala 83 637 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
VOLBA PRO! TEPLICE (20,4 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 63 800 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
ANO 2011 (15,63 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 48 875 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (10,49 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 32 822 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (10,33 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 32 293 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
MOJE TEPLICE - TOP 09 (6,5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 333 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO SPORT A ZDRAVÍ - TEPLICE (5,38 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 16 840 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Šance pro Teplice (2,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 850 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ALTERNATIVA PRO OBČANY (1,7 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 310 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana8 mandátů
26,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Kubera

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

67let, primátor, Teplice
4 548
2.
Bc. Hynek Hanza

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

36let, náměstek primátora, Teplice
3 384
3.
Mgr. Iva Dvořáková, LLM

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

38let, advokátka, Teplice
3 302
4.
Josef Benda

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

68let, elektrotechnik, Teplice
3 119
5.
MUDr. Renata Dohnalová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

45let, lékařka, Teplice
3 294
6.
Pavel Tetřev

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

53let, sportovní manažer, Teplice
3 227
7.
Ing. Renata Zunová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

57let, podnikatelka, Teplice
3 102
8.
Pavel Šustáček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

67let, člen rady města, Teplice
3 211
VOLBA PRO! TEPLICE6 mandátů
20,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Jakub Mráček

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 1

29let, učitel, vedoucí skautského střediska, Trnovany
2 916
2.
Adam Souček

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 2

38let, koordinátor zdravotnických programů, Teplice
2 510
3.
Mgr. Jiří Řehák

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 3

46let, středoškolský učitel, Teplice
3 047
4.
MUDr. Jan Ševčík

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 4

77let, lékař, Trnovany
2 402
5.
RNDr. Zdeněk Bergman

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 6

55let, ředitel Gymnázia Teplice, Řetenice
2 879
6.
Mgr. Rudolf Řepka

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 12

39let, generální sekretář Fotbalové asociace ČR, Teplice
2 609
ANO 20114 mandáty
15,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jaroslav Bžoch

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

30let, manažer pro klíčové zákazníky, Teplice
2 094
2.
Tomáš Jarolím

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

45let, předseda občanského sdružení, vydavatel, Teplice
2 276
3.
Bc. Tomáš Hadviga

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

31let, obchodní zástupce, Teplice
1 889
4.
Mgr. Dana Šlechtová, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

52let, středoškolská učitelka, Teplice
2 007
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
10,49 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

61let, poslanec EP, sklář-pecař, Trnovany
1 705
2.
Ing. Lubomír Škarda

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

61let, ekonom, Prosetice
1 356
3.
Lukáš Přikryl

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

29let, vedoucí balírny, Trnovany
1 277
Česká strana sociálně demokratická3 mandáty
10,33 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Dagmar Waicová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

52let, před.výb.pro vých.,vzděl. a zam. zast.ÚK,př. ČSSD, Teplice
1 502
2.
PhDr. Radka Růžičková, Ph.D.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

43let, vysokoškolská pedagožka, Prosetice
1 422
3.
MUDr. Svatopluk Černý

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

50let, lékař, Teplice
1 424
MOJE TEPLICE - TOP 092 mandáty
6,5 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Měsíc

kandidátní listina: MOJE TEPLICE - TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

47let, provozní ředitel, Teplice
1 215
2.
MUDr. Petr Najman

kandidátní listina: MOJE TEPLICE - TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

41let, lékař, primář ORL, Teplice
1 203
PRO SPORT A ZDRAVÍ - TEPLICE1 mandát
5,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Kasal

kandidátní listina: PRO SPORT A ZDRAVÍ - TEPLICE
pořadí na kandidátce: 1

43let, ekonom, Trnovany
882

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Občanská demokratická strana
17-98
VOLBA PRO! TEPLICE
0+66
ANO 2011
0+44
Komunistická strana Čech a Moravy
303
Česká strana sociálně demokratická
9-63
MOJE TEPLICE - TOP 09
0+22
PRO SPORT A ZDRAVÍ - TEPLICE
0+11
Šance pro Teplice
000
ALTERNATIVA PRO OBČANY
000
Zvolte obec Účast
Bílina 43,45 %
Bořislav 54,91 %
Bystřany 37,69 %
Bžany 53,12 %
Dubí 35,72 %
Duchcov 34,41 %
Háj u Duchcova 54,34 %
Hostomice 46,80 %
Hrob 56,03 %
Hrobčice 66,39 %
Jeníkov 54,21 %
Kladruby 48,98 %
Kostomlaty pod Milešovkou 47,03 %
Košťany 49,09 %
Krupka 32,75 %
Lahošť 61,81 %
Ledvice 61,31 %
Lukov 59,83 %
Měrunice 74,82 %
Mikulov 77,30 %
Modlany 55,84 %
Moldava 77,69 %
Novosedlice 40,92 %
Ohníč 51,63 %
Osek 37,35 %
Proboštov 51,42 %
Rtyně nad Bílinou 64,98 %
Srbice 66,55 %
Světec 55,33 %
Teplice 31,23 %
Újezdeček 58,78 %
Zabrušany 50,11 %
Žalany 56,13 %
Žim 59,12 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.