iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Výsledky pro obec Teplá Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,04 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

8SNK-CELK

3KSČM

3ODS

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ROZVOJ TEPELSKA (20,54 % hlasů)
, strana získala 3 074 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
"Tepelsko bez cenzury" (20,11 % hlasů)
, strana získala 3 010 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (19,88 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 975 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (17,35 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 597 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA (10,65 % hlasů)
, strana získala 1 594 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (7,71 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 154 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
TOP 09 (3,76 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 562 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ROZVOJ TEPELSKA3 mandáty
20,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jana Čížková

kandidátní listina: ROZVOJ TEPELSKA
pořadí na kandidátce: 1

47let, starostka, Teplá
286
2.
Ing. Jan Růžička

kandidátní listina: ROZVOJ TEPELSKA
pořadí na kandidátce: 2

53let, podnikatel, Teplá
247
3.
Ing. Dušan Benč

kandidátní listina: ROZVOJ TEPELSKA
pořadí na kandidátce: 9

58let, vedoucí odbytu, Teplá
250
"Tepelsko bez cenzury"3 mandáty
20,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Šárka Gabriková

kandidátní listina: "Tepelsko bez cenzury"
pořadí na kandidátce: 1

30let, rezervační manažer v ck, Teplá
253
2.
Martin Čáp

kandidátní listina: "Tepelsko bez cenzury"
pořadí na kandidátce: 2

45let, OSVČ, Teplá
295
3.
Ing. Radek Větrovec

kandidátní listina: "Tepelsko bez cenzury"
pořadí na kandidátce: 5

28let, lesní inženýr, Teplá
235
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
19,88 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Karel Hermann

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

40let, strážník městské policie, Teplá
307
2.
RSDr. Jaroslav Businský

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

65let, důchodce, Teplá
335
3.
Zdeněk Purkyt

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

49let, lesník, Teplá
285
Občanská demokratická strana3 mandáty
17,35 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Roman Veselovský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

37let, OSVČ - truhlář, Teplá
239
2.
Martin Klepal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

44let, likvidátor invazních rostlin, Teplá
384
3.
Karel Křehký

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 12

66let, lesník, Teplá
203
JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA2 mandáty
10,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Matějka

kandidátní listina: JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA
pořadí na kandidátce: 1

54let, koordinátor, Teplá
187
2.
Josef Bílek

kandidátní listina: JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA
pořadí na kandidátce: 7

32let, OSVČ, Teplá
140
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
7,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jana Lorencová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

38let, administrativní pracovnice, Teplá
118

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+18
Komunistická strana Čech a Moravy
1+23
Občanská demokratická strana
303
Česká strana sociálně demokratická
2-11
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
29,81 %
Dolní Žandov 46,28 %
Drmoul 57,71 %
Františkovy Lázně 53,86 %
Hazlov 58,84 %
Hranice 43,43 %
Cheb 32,15 %
Krásná 49,44 %
Křižovatka 66,97 %
Lázně Kynžvart 41,11 %
Libá 43,91 %
Lipová 55,56 %
Luby 41,60 %
Mariánské Lázně 36,16 %
Milhostov 67,95 %
Milíkov 50,43 %
Mnichov 67,62 %
Nebanice 45,88 %
Nový Kostel 64,07 %
Odrava 47,57 %
Okrouhlá 65,80 %
Ovesné Kladruby 53,68 %
Plesná 49,62 %
Podhradí 52,83 %
Pomezí nad Ohří 71,43 %
Poustka 56,90 %
Prameny 75,24 %
Skalná 50,78 %
Stará Voda 36,49 %
Teplá 47,04 %
Trstěnice 69,35 %
Třebeň 49,10 %
Tři Sekery 52,28 %
Tuřany 55,00 %
Valy 54,64 %
Velká Hleďsebe 42,45 %
Velký Luh 74,80 %
Vlkovice 73,15 %
Vojtanov 34,86 %
Zádub-Závišín 71,38 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.