iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Výsledky pro obec Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
29,81 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

10HNHRM

4KSČM

2Piráti+SZ

2PRO

2TOP 09

1SZSP

1ODS

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (37,75 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 019 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Komunistická strana Čech a Moravy (14,58 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 8 119 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká pirátská strana a Strana zelených (9,93 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 531 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO Sport a Zdraví (8,34 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 644 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09 (8,22 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 577 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Strana Zdraví Sportu Prosperity (6,93 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 860 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Občanská demokratická strana (6,81 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 3 790 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (6,79 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 780 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Úsvit přímé demokracie (0,64 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 358 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST10 mandátů
37,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Dalibor Blažek

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 1

54let, starosta, Aš
1 575
2.
Aleš Hudeček

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 2

46let, OSVČ, Aš
1 127
3.
Mgr. Kamila Černá

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 3

49let, OSVČ, Aš
1 007
4.
Petr Všetečka, DiS.

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 4

24let, OSVČ, Aš
1 045
5.
Mgr. Gabriela Moravíková

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 5

38let, učitelka SŠ, Mokřiny
940
6.
Richard Kosík, DiS.

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 6

47let, řídící městské policie, Dolní Paseky
1 001
7.
Jiří Sopr

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 7

60let, OSVČ, Aš
961
8.
Václav Ponikelský

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 8

42let, OSVČ, Aš
914
9.
Jiří Honomichl

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 10

45let, učitel ZŠ, Aš
1 183
10.
Mgr. Jaroslav Helcl

kandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
pořadí na kandidátce: 11

65let, učitel ZŠ, Aš
1 094
Komunistická strana Čech a Moravy4 mandáty
14,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Kolář

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

66let, důchodce, Aš
462
2.
Petr Čekal

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

64let, důchodce, Aš
423
3.
Mgr. Marcela Šnajdrová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

53let, učitelka, Aš
435
4.
Helena Březinová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

70let, důchodkyně, Mokřiny
498
Česká pirátská strana a Strana zelených2 mandáty
9,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jaroslav Staněk

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Strana zelených
pořadí na kandidátce: 1

46let, středoškolský pedagog, Aš
546
2.
Mgr. Martin Flaška

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Strana zelených
pořadí na kandidátce: 3

33let, pedagog, Aš
356
PRO Sport a Zdraví2 mandáty
8,34 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Klepáček

kandidátní listina: PRO Sport a Zdraví
pořadí na kandidátce: 1

46let, místostarosta Aše, Aš
900
2.
Mgr. Robert Vyskočil

kandidátní listina: PRO Sport a Zdraví
pořadí na kandidátce: 2

52let, ředitel pro sport a správu majetku spol.Ašské lesy, Aš
331
TOP 092 mandáty
8,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Martin Hannsmann

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

48let, lektor, Aš
484
2.
MUDr. Karen Helclová

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 8

65let, lékařka, Aš
515
Strana Zdraví Sportu Prosperity1 mandát
6,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jiří Koubek

kandidátní listina: Strana Zdraví Sportu Prosperity
pořadí na kandidátce: 1

33let, učitel, Aš
315
Občanská demokratická strana1 mandát
6,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Červenka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

50let, jednatel městské společnosti, Aš
370
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
6,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Marie Borsiková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

71let, učitelka ZŠ, Aš
331

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
0+1010
Komunistická strana Čech a Moravy
5-14
Česká pirátská strana a Strana zelených
0+22
PRO Sport a Zdraví
0+22
TOP 09
202
Strana Zdraví Sportu Prosperity
3-21
Občanská demokratická strana
8-71
Česká strana sociálně demokratická
3-21
Úsvit přímé demokracie
000
Zvolte obec Účast
29,81 %
Dolní Žandov 46,28 %
Drmoul 57,71 %
Františkovy Lázně 53,86 %
Hazlov 58,84 %
Hranice 43,43 %
Cheb 32,15 %
Krásná 49,44 %
Křižovatka 66,97 %
Lázně Kynžvart 41,11 %
Libá 43,91 %
Lipová 55,56 %
Luby 41,60 %
Mariánské Lázně 36,16 %
Milhostov 67,95 %
Milíkov 50,43 %
Mnichov 67,62 %
Nebanice 45,88 %
Nový Kostel 64,07 %
Odrava 47,57 %
Okrouhlá 65,80 %
Ovesné Kladruby 53,68 %
Plesná 49,62 %
Podhradí 52,83 %
Pomezí nad Ohří 71,43 %
Poustka 56,90 %
Prameny 75,24 %
Skalná 50,78 %
Stará Voda 36,49 %
Teplá 47,04 %
Trstěnice 69,35 %
Třebeň 49,10 %
Tři Sekery 52,28 %
Tuřany 55,00 %
Valy 54,64 %
Velká Hleďsebe 42,45 %
Velký Luh 74,80 %
Vlkovice 73,15 %
Vojtanov 34,86 %
Zádub-Závišín 71,38 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.