iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Horní Planá Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,58 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

5STAN+NK

3KSČM

3Koalice stran

3SN

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I (34,01 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 3 624 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Komunistická strana Čech a Moravy (19,82 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 112 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II (19,7 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 099 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
"Sdružení nestraníků" (19,45 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 073 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (7,03 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 749 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I5 mandátů
34,01 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jiří Hůlka

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 1

51let, starosta, Horní Planá
355
2.
Ing. Zdeněk Homolka

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 2

30let, projektant, Horní Planá
346
3.
Ing. Miroslava Záhořová

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 3

41let, projektantka, Horní Planá
339
4.
Marek Prášek

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 5

38let, údržbář, Horní Planá
284
5.
Bohuslav Králíček

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
pořadí na kandidátce: 6

49let, ICT technik, Horní Planá
307
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
19,82 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Kostínek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

58let, topič, Horní Planá
252
2.
Ing. Václav Henzelín

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

71let, důchodce, Horní Planá
195
3.
Eliška Hůrková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

43let, podnikatelka, Horní Planá
165
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II3 mandáty
19,7 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Emil Horváth

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
pořadí na kandidátce: 1

57let, OSVČ, Horní Planá
209
2.
MUDr. Jan Indra

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
pořadí na kandidátce: 2

62let, dětský lékař, Horní Planá
308
3.
Mgr. Oldřich Záhoř

kandidátní listina: PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
pořadí na kandidátce: 3

48let, učitel, Horní Planá
214
"Sdružení nestraníků"3 mandáty
19,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Kundrát

kandidátní listina: "Sdružení nestraníků"
pořadí na kandidátce: 1

66let, OSVČ, Pernek
369
2.
Marie Nedvědová

kandidátní listina: "Sdružení nestraníků"
pořadí na kandidátce: 3

58let, fyzioterapeut, Horní Planá
184
3.
Milan Černík

kandidátní listina: "Sdružení nestraníků"
pořadí na kandidátce: 9

31let, OSVČ, Horní Planá
237
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
7,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Huszár

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

50let, vedoucí pracoviště, Horní Planá
191

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ I
4+15
Komunistická strana Čech a Moravy
2+13
PRO HORNÍ PLANOU SPOLEČNĚ II
2+13
"Sdružení nestraníků"
0+33
Česká strana sociálně demokratická
101
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.