iDNES.cz / Volby

  • Středa 18. května 2022 Nataša

Výsledky pro obec Kralupy nad Vltavou Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
36,06 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7STAN

4ANO 2011

3KSČM

3Koalice stran

2ČSSD

1Piráti+SZ

1Koalice stran

Počet zvolených zastupitelů v obci

Starostové a nezávislí (28,7 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 28 197 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
ANO 2011 (17,61 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 17 307 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (13,63 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 13 389 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Koalice Občanská demokratická strana a TOP 09 (12,38 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 163 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (8,44 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 8 296 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká pirátská strana a Strana Zelených (5,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 441 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
PRO KRALUPY (5,34 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 5 250 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (4,73 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 652 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Úsvit přímé demokracie (3,63 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 562 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Starostové a nezávislí7 mandátů
28,7 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Holeček

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

57let, starosta, učitel, Kralupy nad Vltavou
2 305
2.
Ing. Marek Czechmann

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

58let, místostarosta, stavební technik, Mikovice
1 628
3.
Jan Špaček

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

60let, technik, Kralupy nad Vltavou
1 603
4.
Mgr. Jiří Bozděch

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

43let, právník, Kralupy nad Vltavou
1 470
5.
Ing. Ivana Pacholíková

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 5

51let, zástupkyně ředitele ZŠ Kralupy, Lobeček
1 488
6.
MUDr. Dušan Randák

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

43let, lékař - psychiatr, Lobeček
1 585
7.
Mgr. Michal Mára

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 11

35let, učitel gymnázium Kralupy, Zeměchy
1 502
ANO 20114 mandáty
17,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Pekárek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

31let, vědecký pracovník, Lobeček
1 076
2.
Mgr.Bc. Rostislav Havelka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

37let, advokát, Kralupy nad Vltavou
994
3.
MUDr. Jana Homolová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

57let, praktická lékařka, Lobeček
1 134
4.
Mgr. Martin Luksík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

47let, učitel, Lobeček
942
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
13,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Stanislav Hejduk

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

58let, technik, Lobeček
1 128
2.
Ing. Ivan Ottis

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

66let, manažer, Lobeček
1 012
3.
Ing. Josef Materna

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 7

72let, technik, Kralupy nad Vltavou
744
Koalice Občanská demokratická strana a TOP 093 mandáty
12,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Libor Lesák

kandidátní listina: Koalice Občanská demokratická strana a TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

49let, místostarosta města, Kralupy nad Vltavou
1 054
2.
Ing. Petr Listík

kandidátní listina: Koalice Občanská demokratická strana a TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

47let, stavební technik, Zeměchy
870
3.
Mgr. Jiřina Hereinová

kandidátní listina: Koalice Občanská demokratická strana a TOP 09
pořadí na kandidátce: 7

57let, ředitelka ZŠ Komenského, Kralupy nad Vltavou
657
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
8,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Antonín Seidel

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

28let, projektový pracovník fondů EU, Zeměchy
710
2.
Mgr. Ondřej Nauš

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

34let, finanční manažer fondů EU, Kralupy nad Vltavou
611
Česká pirátská strana a Strana Zelených1 mandát
5,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Luboš Šuda

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Strana Zelených
pořadí na kandidátce: 1

38let, manažer, Lobeček
619
PRO KRALUPY1 mandát
5,34 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Ladislav Berit

kandidátní listina: PRO KRALUPY
pořadí na kandidátce: 1

63let, ředitel Městského bytového podniku, Kralupy nad Vltavou
539

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Starostové a nezávislí
5+27
ANO 2011
0+44
Komunistická strana Čech a Moravy
303
Koalice Občanská demokratická strana a TOP 09
0+33
Česká strana sociálně demokratická
4-22
Česká pirátská strana a Strana Zelených
0+11
PRO KRALUPY
101
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
000
Úsvit přímé demokracie
000
Zvolte obec Účast
Býkev 67,83 %
Byšice 54,68 %
Cítov 31,70 %
Čakovičky 47,96 %
Čečelice 55,51 %
Dobřeň 65,12 %
Dolany 64,10 %
Dolní Beřkovice 54,86 %
Dolní Zimoř 76,19 %
Dřínov 33,33 %
Horní Počaply 53,98 %
Hořín 55,64 %
Hostín 49,56 %
Hostín u Vojkovic 51,59 %
Chlumín 44,76 %
Chorušice 55,33 %
Chvatěruby 60,54 %
Jeviněves 74,27 %
Kadlín 84,48 %
Kanina 75,38 %
Kly 53,25 %
Kojetice 51,63 %
Kokořín 60,80 %
Kostelec nad Labem 38,78 %
Kozomín 79,51 %
Kralupy nad Vltavou 36,06 %
Ledčice 62,11 %
Lhotka 64,83 %
Liběchov 61,69 %
Libiš 41,91 %
Liblice 49,74 %
Lobeč 48,15 %
Lužec nad Vltavou 43,72 %
Malý Újezd 68,25 %
Medonosy 57,89 %
Mělnické Vtelno 54,53 %
Mělník 37,15 %
Mšeno 47,09 %
Nebužely 63,58 %
Nedomice 58,87 %
Nelahozeves 53,80 %
Neratovice 30,19 %
Nosálov 65,77 %
Nová Ves 56,32 %
Obříství 51,64 %
Olovnice 53,92 %
Ovčáry 57,80 %
Postřižín 61,95 %
Řepín 49,50 %
Spomyšl 64,56 %
Stránka 50,89 %
Střemy 75,77 %
Tišice 42,56 %
Tuhaň 56,35 %
Tupadly 51,79 %
Újezdec 59,05 %
Úžice 48,01 %
Velký Borek 53,22 %
Veltrusy 57,82 %
Vidim 53,04 %
Vojkovice 68,97 %
Vraňany 52,27 %
Všestudy 58,18 %
Všetaty 25,04 %
Vysoká 43,30 %
Zálezlice 43,77 %
Zlončice 45,93 %
Zlosyň 66,03 %
Želízy 45,34 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.