iDNES.cz / Volby

  • Sobota 27. února 2021 Alexandr

Výsledky pro obec Mladeč Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
50,47 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6KSČM

5STAN+NK

3KDU-ČSL

1SNK-CELK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Komunistická strana Čech a Moravy (40,45 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 675 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Nezávislí kandidáti (29,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 233 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (20,14 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 834 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Pro naše děti (8,55 % hlasů)
, strana získala 354 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Vlastimil Arnoš, nezávislý kandidát (1,09 % hlasů)
, strana získala 45 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy6 mandátů
40,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Pekař

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

61let, důchodce, Mladeč
160
2.
Ing. Ladislav Rapčák

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

53let, OSVČ, Sobáčov
110
3.
Ing. Tomáš Zapletal

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

29let, strojní inženýr, Mladeč
139
4.
Josef Honig

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

50let, vedoucí výroby, Sobáčov
144
5.
Marta Svobodová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

80let, důchodce, Mladeč
91
6.
Ondřej Štarmann

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 9

37let, státní zaměstnanec, Mladeč
124
Nezávislí kandidáti5 mandátů
29,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Václav Arnoš

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 1

51let, starosta, Mladeč
109
2.
Ing. Petr Kostelecký

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 2

47let, vrchní sládek, Mladeč
129
3.
Mgr. Zuzana Absolonová

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 3

52let, ředitelka školy, Mladeč
112
4.
Jaroslav Balatka

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 7

56let, zemědělský technik, Mladeč
99
5.
Jiří Horník

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 9

41let, státní zaměstnanec, Mladeč
99
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
20,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Luděk Holínek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

49let, živnostník, Mladeč
116
2.
Josef Papula

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

33let, podnikatel, Sobáčov
87
3.
Ing. Jiří Zendulka

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 7

32let, programátor, Mladeč
90
Pro naše děti1 mandát
8,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Libor Kobza

kandidátní listina: Pro naše děti
pořadí na kandidátce: 6

31let, státní zaměstnanec, Mladeč
50

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Komunistická strana Čech a Moravy
1+56
Nezávislí kandidáti
0+55
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
303
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+11
Nezávislí kandidáti
000
Zvolte obec Účast
Babice 63,71 %
Bělkovice-Lašťany 52,04 %
Bílá Lhota 49,08 %
Bílsko 77,64 %
Blatec 70,10 %
Bohuňovice 56,13 %
Bouzov 60,25 %
Bukovany 64,64 %
Bystročice 48,03 %
Bystrovany 61,06 %
Červenka 58,72 %
Daskabát 54,67 %
Dlouhá Loučka 48,08 %
Dolany 42,35 %
Doloplazy 45,74 %
Domašov nad Bystřicí 72,89 %
Domašov u Šternberka 71,04 %
Drahanovice 48,84 %
Dub nad Moravou 55,14 %
Dubčany 76,57 %
Grygov 55,39 %
Haňovice 64,10 %
Hlásnice 57,89 %
Hlubočky 35,06 %
Hlušovice 44,19 %
Hněvotín 55,77 %
Hnojice 67,27 %
Horka nad Moravou 49,90 %
Horní Loděnice 58,08 %
Hraničné Petrovice 78,26 %
Huzová 58,94 %
Charváty 57,50 %
Cholina 68,94 %
Jívová 73,57 %
Komárov 58,90 %
Kožušany-Tážaly 60,40 %
Krčmaň 68,23 %
Křelov-Břuchotín 53,30 %
Liboš 68,15 %
Lipina 65,67 %
Lipinka 65,88 %
Litovel 39,08 %
Loučany 54,78 %
Loučka 48,02 %
Luběnice 66,84 %
Luká 74,28 %
Lutín 42,40 %
Lužice 54,87 %
Majetín 66,88 %
Medlov 44,47 %
Měrotín 57,47 %
Mladeč 50,47 %
Mladějovice 54,77 %
Moravský Beroun 41,37 %
Mrsklesy 63,27 %
Mutkov 65,12 %
Náklo 53,33 %
Náměšť na Hané 46,84 %
Norberčany 42,05 %
Nová Hradečná 36,85 %
Olbramice 72,49 %
Olomouc 31,76 %
Paseka 51,84 %
Pňovice 57,93 %
Přáslavice 47,72 %
Příkazy 56,24 %
Řídeč 82,74 %
Samotišky 47,28 %
Senice na Hané 53,24 %
Senička 61,59 %
Skrbeň 50,67 %
Slatinice 61,98 %
Slavětín 52,80 %
Strukov 59,40 %
Střeň 61,62 %
Suchonice 76,22 %
Svésedlice 62,89 %
Štarnov 51,51 %
Štěpánov 49,31 %
Šternberk 32,53 %
Šumvald 50,39 %
Těšetice 49,15 %
Tovéř 66,04 %
Troubelice 56,86 %
Tršice 52,50 %
Újezd 52,05 %
Uničov 37,18 %
Ústín 44,34 %
Velká Bystřice 57,02 %
Velký Týnec 51,62 %
Velký Újezd 50,15 %
Věrovany 52,96 %
Vilémov 71,74 %
Želechovice 65,59 %
Žerotín 57,07 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.