iDNES.cz / Volby

  • Sobota 27. února 2021 Alexandr

Výsledky pro obec Lutín Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,40 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

10SNK-CELK

5STAN+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (34,03 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 986 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Sdružení nezávislých kandidátů Třebčína (21,05 % hlasů)
, strana získala 3 084 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů "Za lepší Lutín a Třebčín" (17,68 % hlasů)
, strana získala 2 590 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN (17,04 % hlasů)
, strana získala 2 496 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SDRUŽENÍ PRO OBČANY TŘEBČÍNA (10,2 % hlasů)
, strana získala 1 494 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ5 mandátů
34,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Antonín Bábek

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

66let, starosta obce Lutín, Lutín
373
2.
Mgr. Lenka Soušková

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

42let, ředitelka ZŠ a MŠ Lutín, Lutín
407
3.
Ing. Rostislav Pavlíček

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

41let, bezpečnostní technik, Lutín
366
4.
Ing. Jakub Chrást

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

28let, technik, Lutín
392
5.
Ing. Petr Kovařík

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 10

51let, konstruktér, Lutín
372
Sdružení nezávislých kandidátů Třebčína3 mandáty
21,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vlastimil Hofírek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Třebčína
pořadí na kandidátce: 3

59let, státní zaměstnanec, Třebčín
250
2.
Ing. Jiří Burda

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Třebčína
pořadí na kandidátce: 8

41let, středoškolský učitel, Třebčín
276
3.
Ing. Miroslav Smička

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Třebčína
pořadí na kandidátce: 10

41let, technik, Třebčín
244
Sdružení nezávislých kandidátů "Za lepší Lutín a Třebčín"3 mandáty
17,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jaroslav Krejčíř

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "Za lepší Lutín a Třebčín"
pořadí na kandidátce: 1

33let, sociální pracovník, Lutín
224
2.
RNDr. Dana Vrbová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "Za lepší Lutín a Třebčín"
pořadí na kandidátce: 6

52let, učitelka, Lutín
216
3.
Mgr. Eliška Mišáková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "Za lepší Lutín a Třebčín"
pořadí na kandidátce: 8

59let, učitelka, Lutín
229
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN3 mandáty
17,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Antonín Dozrál

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN
pořadí na kandidátce: 3

47let, školník, Lutín
221
2.
Ing. Radek Navrátil

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN
pořadí na kandidátce: 4

47let, manažer, Lutín
240
3.
František Špunda

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN
pořadí na kandidátce: 5

45let, živnostník, Lutín
235
SDRUŽENÍ PRO OBČANY TŘEBČÍNA1 mandát
10,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdena Tomková

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO OBČANY TŘEBČÍNA
pořadí na kandidátce: 1

47let, st. úředník, Třebčín
175

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
15-510
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ LUTÍN A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+55
Zvolte obec Účast
Babice 63,71 %
Bělkovice-Lašťany 52,04 %
Bílá Lhota 49,08 %
Bílsko 77,64 %
Blatec 70,10 %
Bohuňovice 56,13 %
Bouzov 60,25 %
Bukovany 64,64 %
Bystročice 48,03 %
Bystrovany 61,06 %
Červenka 58,72 %
Daskabát 54,67 %
Dlouhá Loučka 48,08 %
Dolany 42,35 %
Doloplazy 45,74 %
Domašov nad Bystřicí 72,89 %
Domašov u Šternberka 71,04 %
Drahanovice 48,84 %
Dub nad Moravou 55,14 %
Dubčany 76,57 %
Grygov 55,39 %
Haňovice 64,10 %
Hlásnice 57,89 %
Hlubočky 35,06 %
Hlušovice 44,19 %
Hněvotín 55,77 %
Hnojice 67,27 %
Horka nad Moravou 49,90 %
Horní Loděnice 58,08 %
Hraničné Petrovice 78,26 %
Huzová 58,94 %
Charváty 57,50 %
Cholina 68,94 %
Jívová 73,57 %
Komárov 58,90 %
Kožušany-Tážaly 60,40 %
Krčmaň 68,23 %
Křelov-Břuchotín 53,30 %
Liboš 68,15 %
Lipina 65,67 %
Lipinka 65,88 %
Litovel 39,08 %
Loučany 54,78 %
Loučka 48,02 %
Luběnice 66,84 %
Luká 74,28 %
Lutín 42,40 %
Lužice 54,87 %
Majetín 66,88 %
Medlov 44,47 %
Měrotín 57,47 %
Mladeč 50,47 %
Mladějovice 54,77 %
Moravský Beroun 41,37 %
Mrsklesy 63,27 %
Mutkov 65,12 %
Náklo 53,33 %
Náměšť na Hané 46,84 %
Norberčany 42,05 %
Nová Hradečná 36,85 %
Olbramice 72,49 %
Olomouc 31,76 %
Paseka 51,84 %
Pňovice 57,93 %
Přáslavice 47,72 %
Příkazy 56,24 %
Řídeč 82,74 %
Samotišky 47,28 %
Senice na Hané 53,24 %
Senička 61,59 %
Skrbeň 50,67 %
Slatinice 61,98 %
Slavětín 52,80 %
Strukov 59,40 %
Střeň 61,62 %
Suchonice 76,22 %
Svésedlice 62,89 %
Štarnov 51,51 %
Štěpánov 49,31 %
Šternberk 32,53 %
Šumvald 50,39 %
Těšetice 49,15 %
Tovéř 66,04 %
Troubelice 56,86 %
Tršice 52,50 %
Újezd 52,05 %
Uničov 37,18 %
Ústín 44,34 %
Velká Bystřice 57,02 %
Velký Týnec 51,62 %
Velký Újezd 50,15 %
Věrovany 52,96 %
Vilémov 71,74 %
Želechovice 65,59 %
Žerotín 57,07 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.