iDNES.cz / Volby

  • Sobota 27. února 2021 Alexandr

Výsledky pro obec Hlubočky Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
35,06 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

6Koalice stran

6KSČM

3HNPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

NEZÁVISLÁ VOLBA (39,79 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 6 667 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Komunistická strana Čech a Moravy (37,38 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 6 263 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Fair play - HNPD (17,76 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 975 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (5,07 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 849 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÁ VOLBA6 mandátů
39,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Antonín Plíska

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 1

62let, místostarosta obce, Mariánské Údolí
556
2.
Mgr. Radomíra Stloukalová

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 2

45let, učitelka ZŠ, Mariánské Údolí
597
3.
MUDr. Aleš Spáčil, Ph.D.

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 3

46let, lékař - ortoped, Hlubočky
597
4.
Mgr. Eva Hasníková

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 4

39let, právník, Mariánské Údolí
497
5.
Daniel Tavlaridis

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 5

23let, student, Mariánské Údolí
365
6.
Ondřej Hajný

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 6

31let, obchodní zástupce, Mariánské Údolí
358
Komunistická strana Čech a Moravy6 mandátů
37,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Ivo Černík

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, starosta obce, Hlubočky
692
2.
Ing. Ladislav Zaoral

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

69let, OSVČ, Hlubočky
416
3.
Josef Bystroň

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

64let, důchodce, Mariánské Údolí
427
4.
Eva Rotterová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

59let, personalista, Mariánské Údolí
500
5.
Jana Inderková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

44let, sanitářka, Hlubočky
419
6.
Hana Hrnčířová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 6

39let, odb. operátor, Hlubočky
394
Fair play - HNPD3 mandáty
17,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Zbyněk Brázdil

kandidátní listina: Fair play - HNPD
pořadí na kandidátce: 1

43let, technik, Hlubočky
327
2.
Bc. Jaroslav Navrátil

kandidátní listina: Fair play - HNPD
pořadí na kandidátce: 2

26let, hasič, Hlubočky
258
3.
Ing. Karel Drábek

kandidátní listina: Fair play - HNPD
pořadí na kandidátce: 3

61let, lesník, Hlubočky
306

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
NEZÁVISLÁ VOLBA
3+36
Komunistická strana Čech a Moravy
5+16
Fair play - HNPD
1+23
Občanská demokratická strana
1-10
Zvolte obec Účast
Babice 63,71 %
Bělkovice-Lašťany 52,04 %
Bílá Lhota 49,08 %
Bílsko 77,64 %
Blatec 70,10 %
Bohuňovice 56,13 %
Bouzov 60,25 %
Bukovany 64,64 %
Bystročice 48,03 %
Bystrovany 61,06 %
Červenka 58,72 %
Daskabát 54,67 %
Dlouhá Loučka 48,08 %
Dolany 42,35 %
Doloplazy 45,74 %
Domašov nad Bystřicí 72,89 %
Domašov u Šternberka 71,04 %
Drahanovice 48,84 %
Dub nad Moravou 55,14 %
Dubčany 76,57 %
Grygov 55,39 %
Haňovice 64,10 %
Hlásnice 57,89 %
Hlubočky 35,06 %
Hlušovice 44,19 %
Hněvotín 55,77 %
Hnojice 67,27 %
Horka nad Moravou 49,90 %
Horní Loděnice 58,08 %
Hraničné Petrovice 78,26 %
Huzová 58,94 %
Charváty 57,50 %
Cholina 68,94 %
Jívová 73,57 %
Komárov 58,90 %
Kožušany-Tážaly 60,40 %
Krčmaň 68,23 %
Křelov-Břuchotín 53,30 %
Liboš 68,15 %
Lipina 65,67 %
Lipinka 65,88 %
Litovel 39,08 %
Loučany 54,78 %
Loučka 48,02 %
Luběnice 66,84 %
Luká 74,28 %
Lutín 42,40 %
Lužice 54,87 %
Majetín 66,88 %
Medlov 44,47 %
Měrotín 57,47 %
Mladeč 50,47 %
Mladějovice 54,77 %
Moravský Beroun 41,37 %
Mrsklesy 63,27 %
Mutkov 65,12 %
Náklo 53,33 %
Náměšť na Hané 46,84 %
Norberčany 42,05 %
Nová Hradečná 36,85 %
Olbramice 72,49 %
Olomouc 31,76 %
Paseka 51,84 %
Pňovice 57,93 %
Přáslavice 47,72 %
Příkazy 56,24 %
Řídeč 82,74 %
Samotišky 47,28 %
Senice na Hané 53,24 %
Senička 61,59 %
Skrbeň 50,67 %
Slatinice 61,98 %
Slavětín 52,80 %
Strukov 59,40 %
Střeň 61,62 %
Suchonice 76,22 %
Svésedlice 62,89 %
Štarnov 51,51 %
Štěpánov 49,31 %
Šternberk 32,53 %
Šumvald 50,39 %
Těšetice 49,15 %
Tovéř 66,04 %
Troubelice 56,86 %
Tršice 52,50 %
Újezd 52,05 %
Uničov 37,18 %
Ústín 44,34 %
Velká Bystřice 57,02 %
Velký Týnec 51,62 %
Velký Újezd 50,15 %
Věrovany 52,96 %
Vilémov 71,74 %
Želechovice 65,59 %
Žerotín 57,07 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.