iDNES.cz / Volby

  • Sobota 27. února 2021 Alexandr

Výsledky pro obec Dub nad Moravou Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
55,14 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7KDU-ČSL

5SNK-CELK

3ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (41,36 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 947 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Sdružení nezávislých kandidátů (25,1 % hlasů)
, strana získala 2 395 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Česká strana sociálně demokratická (23,11 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 205 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů "Občané sobě" (10,43 % hlasů)
, strana získala 995 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová7 mandátů
41,36 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vítězslav Křesina

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

61let, starosta městyse, Bolelouc
265
2.
Ing. Ivo Čečman

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

39let, zást.kastel. Arcib. zám. v Krom., místost. městyse, Dub nad Moravou
328
3.
MUDr. Vladimíra Sládková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

44let, lékařka, Dub nad Moravou
298
4.
Karel Lón

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

49let, stavební technik, Dub nad Moravou
256
5.
Stanislav Kluka

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

52let, truhlář, Dub nad Moravou
272
6.
MUDr. Zdeňka Sobotková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

51let, dětská lékařka, Dub nad Moravou
323
7.
Lubomír Vaňák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 7

55let, knihtiskař, Dub nad Moravou
353
Sdružení nezávislých kandidátů4 mandáty
25,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeněk Přecechtěl

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 2

52let, OSVČ, Bolelouc
244
2.
Mgr. Radim Voštinka

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 5

40let, ředitel ZŠ Dub, Dub nad Moravou
234
3.
Ing. Miloslav Matoušek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 8

49let, agronom ZD Dub, Bolelouc
186
4.
Ing. Petr Hanzlík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 14

50let, stavbyvedoucí, Dub nad Moravou
198
Česká strana sociálně demokratická3 mandáty
23,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Pavel Piňos

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

50let, OSVČ, Dub nad Moravou
186
2.
Ing. Hana Urbanová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

62let, důchodkyně, Dub nad Moravou
193
3.
Soňa Rašková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

61let, důchodkyně, Dub nad Moravou
194
Sdružení nezávislých kandidátů "Občané sobě"1 mandát
10,43 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jana Jiříčková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "Občané sobě"
pořadí na kandidátce: 7

34let, asist. pedagoga, Bolelouc
101

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3+47
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
505
Česká strana sociálně demokratická
1+23
Zvolte obec Účast
Babice 63,71 %
Bělkovice-Lašťany 52,04 %
Bílá Lhota 49,08 %
Bílsko 77,64 %
Blatec 70,10 %
Bohuňovice 56,13 %
Bouzov 60,25 %
Bukovany 64,64 %
Bystročice 48,03 %
Bystrovany 61,06 %
Červenka 58,72 %
Daskabát 54,67 %
Dlouhá Loučka 48,08 %
Dolany 42,35 %
Doloplazy 45,74 %
Domašov nad Bystřicí 72,89 %
Domašov u Šternberka 71,04 %
Drahanovice 48,84 %
Dub nad Moravou 55,14 %
Dubčany 76,57 %
Grygov 55,39 %
Haňovice 64,10 %
Hlásnice 57,89 %
Hlubočky 35,06 %
Hlušovice 44,19 %
Hněvotín 55,77 %
Hnojice 67,27 %
Horka nad Moravou 49,90 %
Horní Loděnice 58,08 %
Hraničné Petrovice 78,26 %
Huzová 58,94 %
Charváty 57,50 %
Cholina 68,94 %
Jívová 73,57 %
Komárov 58,90 %
Kožušany-Tážaly 60,40 %
Krčmaň 68,23 %
Křelov-Břuchotín 53,30 %
Liboš 68,15 %
Lipina 65,67 %
Lipinka 65,88 %
Litovel 39,08 %
Loučany 54,78 %
Loučka 48,02 %
Luběnice 66,84 %
Luká 74,28 %
Lutín 42,40 %
Lužice 54,87 %
Majetín 66,88 %
Medlov 44,47 %
Měrotín 57,47 %
Mladeč 50,47 %
Mladějovice 54,77 %
Moravský Beroun 41,37 %
Mrsklesy 63,27 %
Mutkov 65,12 %
Náklo 53,33 %
Náměšť na Hané 46,84 %
Norberčany 42,05 %
Nová Hradečná 36,85 %
Olbramice 72,49 %
Olomouc 31,76 %
Paseka 51,84 %
Pňovice 57,93 %
Přáslavice 47,72 %
Příkazy 56,24 %
Řídeč 82,74 %
Samotišky 47,28 %
Senice na Hané 53,24 %
Senička 61,59 %
Skrbeň 50,67 %
Slatinice 61,98 %
Slavětín 52,80 %
Strukov 59,40 %
Střeň 61,62 %
Suchonice 76,22 %
Svésedlice 62,89 %
Štarnov 51,51 %
Štěpánov 49,31 %
Šternberk 32,53 %
Šumvald 50,39 %
Těšetice 49,15 %
Tovéř 66,04 %
Troubelice 56,86 %
Tršice 52,50 %
Újezd 52,05 %
Uničov 37,18 %
Ústín 44,34 %
Velká Bystřice 57,02 %
Velký Týnec 51,62 %
Velký Újezd 50,15 %
Věrovany 52,96 %
Vilémov 71,74 %
Želechovice 65,59 %
Žerotín 57,07 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.