iDNES.cz / Volby

  • Sobota 27. února 2021 Alexandr

Výsledky pro obec Dlouhá Loučka Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
48,08 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7STAN

3SOS

2KSČM

2ODS

1ČSSD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Starostové a nezávislí (41,13 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 4 035 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
"Strana pro otevřenou společnost" (21,54 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 113 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (15,14 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 485 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (12,27 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 204 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (9,92 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 973 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Starostové a nezávislí7 mandátů
41,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ladislav Koláček

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

59let, starosta, Dlouhá Loučka
408
2.
Mgr. Vojtěch Pšenica

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

55let, ředitel ZŠ, Dlouhá Loučka
393
3.
Miroslav Křístek

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

40let, technik, Plinkout
241
4.
Milan Mazák

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

58let, podnikatel, Dlouhá Loučka
278
5.
Ing. Zdeněk Černý

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 5

50let, podnikatel, Plinkout
286
6.
Eduard Hladiš

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

54let, řidič, Dlouhá Loučka
261
7.
MUDr. Milan Nasswettr

kandidátní listina: Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 10

51let, lékař, Dlouhá Loučka
337
"Strana pro otevřenou společnost"3 mandáty
21,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Pavel Beneš

kandidátní listina: "Strana pro otevřenou společnost"
pořadí na kandidátce: 2

43let, policista, Dlouhá Loučka
222
2.
Jaroslava Hubáčková

kandidátní listina: "Strana pro otevřenou společnost"
pořadí na kandidátce: 5

46let, vedoucí provozu, Dlouhá Loučka
170
3.
Vlastimil Navrátil

kandidátní listina: "Strana pro otevřenou společnost"
pořadí na kandidátce: 6

43let, zást. vedoucího servisu, Dlouhá Loučka
162
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
15,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Věra Rybnikářová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

61let, důchodce, Dlouhá Loučka
174
2.
Dagmar Skácelová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

47let, ekonom, Dlouhá Loučka
165
Občanská demokratická strana2 mandáty
12,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Martina Horňáková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

46let, učitelka, Dlouhá Loučka
182
2.
Libor Geier

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

47let, invalidní důchodce, Dlouhá Loučka
119
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
9,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Naděžda Smékalová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

56let, úřednice, Dlouhá Loučka
132

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Starostové a nezávislí
6+17
"Strana pro otevřenou společnost"
2+13
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Občanská demokratická strana
202
Česká strana sociálně demokratická
2-11
Zvolte obec Účast
Babice 63,71 %
Bělkovice-Lašťany 52,04 %
Bílá Lhota 49,08 %
Bílsko 77,64 %
Blatec 70,10 %
Bohuňovice 56,13 %
Bouzov 60,25 %
Bukovany 64,64 %
Bystročice 48,03 %
Bystrovany 61,06 %
Červenka 58,72 %
Daskabát 54,67 %
Dlouhá Loučka 48,08 %
Dolany 42,35 %
Doloplazy 45,74 %
Domašov nad Bystřicí 72,89 %
Domašov u Šternberka 71,04 %
Drahanovice 48,84 %
Dub nad Moravou 55,14 %
Dubčany 76,57 %
Grygov 55,39 %
Haňovice 64,10 %
Hlásnice 57,89 %
Hlubočky 35,06 %
Hlušovice 44,19 %
Hněvotín 55,77 %
Hnojice 67,27 %
Horka nad Moravou 49,90 %
Horní Loděnice 58,08 %
Hraničné Petrovice 78,26 %
Huzová 58,94 %
Charváty 57,50 %
Cholina 68,94 %
Jívová 73,57 %
Komárov 58,90 %
Kožušany-Tážaly 60,40 %
Krčmaň 68,23 %
Křelov-Břuchotín 53,30 %
Liboš 68,15 %
Lipina 65,67 %
Lipinka 65,88 %
Litovel 39,08 %
Loučany 54,78 %
Loučka 48,02 %
Luběnice 66,84 %
Luká 74,28 %
Lutín 42,40 %
Lužice 54,87 %
Majetín 66,88 %
Medlov 44,47 %
Měrotín 57,47 %
Mladeč 50,47 %
Mladějovice 54,77 %
Moravský Beroun 41,37 %
Mrsklesy 63,27 %
Mutkov 65,12 %
Náklo 53,33 %
Náměšť na Hané 46,84 %
Norberčany 42,05 %
Nová Hradečná 36,85 %
Olbramice 72,49 %
Olomouc 31,76 %
Paseka 51,84 %
Pňovice 57,93 %
Přáslavice 47,72 %
Příkazy 56,24 %
Řídeč 82,74 %
Samotišky 47,28 %
Senice na Hané 53,24 %
Senička 61,59 %
Skrbeň 50,67 %
Slatinice 61,98 %
Slavětín 52,80 %
Strukov 59,40 %
Střeň 61,62 %
Suchonice 76,22 %
Svésedlice 62,89 %
Štarnov 51,51 %
Štěpánov 49,31 %
Šternberk 32,53 %
Šumvald 50,39 %
Těšetice 49,15 %
Tovéř 66,04 %
Troubelice 56,86 %
Tršice 52,50 %
Újezd 52,05 %
Uničov 37,18 %
Ústín 44,34 %
Velká Bystřice 57,02 %
Velký Týnec 51,62 %
Velký Újezd 50,15 %
Věrovany 52,96 %
Vilémov 71,74 %
Želechovice 65,59 %
Žerotín 57,07 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.