iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 4 zastupitele
4
Volba pro město
získali 4 zastupitele
4
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
získali 2 zastupitele
2
Česká strana sociálně demokratická
získali 1 zastupitele
1
Součet ostatních (2)
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Chrast.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Chrast

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Václav Divoš
kandidátní listina: SNK "Za hosp. rozvoj Chrasti"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
54 let, učitel ZUŠ, Chrast
544
(12.49%)
2. Ing. Zdeněk Beran
kandidátní listina: SNK "Za hosp. rozvoj Chrasti"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, ekonom, Chrast
516
(11.84%)
3. Vlastimil Boštík
kandidátní listina: SNK "Za hosp. rozvoj Chrasti"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
60 let, ekonom, Chrast
488
(11.20%)
4. Jan Brdíčko
kandidátní listina: SNK "Za hosp. rozvoj Chrasti"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
31 let, OSVČ, Chrast
390
(8.95%)
Volba pro město ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Martina Lacmanová
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
39 let, vychovatelka ZŠ Chrast, Chrast
767
(17.13%)
2. Karel Dachovský
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
62 let, soukromý podnikatel, Chacholice, Chrast
515
(11.50%)
3. MVDr. Jiří Andrýs
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
38 let, veterinární lékař, Chrast
494
(11.03%)
4. Ing. Vlastimil Ročeň
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
36 let, soukromý podnikatel, Podlažice, Chrast
403
(9.00%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Josef Barva
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
66 let, důchodce, Chrast
480
(15.79%)
2. Pavel Zlesák
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
61 let, dělník, Chrast
329
(10.82%)
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Tomáš Vagenknecht
kandidátní listina: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, manažer prodeje, Chrast
438
(18.70%)
2. Zdeněk Švadlenka
kandidátní listina: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
47 let, zaměstnanec, Chrast
263
(11.22%)
Česká strana sociálně demokratická ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ludmila Tůmová
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
46 let, administrativní pracovník, Chrast
188
(16.90%)
Občanská demokratická strana ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ing. Iva Doležalová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, stavební projektant, Chrast
206
(16.19%)
Sdružení TOP 09, NK ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ing. Jiří Šumpík
kandidátní listina: TOP 09 A NEZÁVISLÍ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
31 let, letecký inženýr, Chrast
195
(11.05%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo