iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Česká strana sociálně demokratická
získali 6 zastupitelů
6
Občanská demokratická strana
získali 5 zastupitelů
5
SNK Evropští demokraté
získali 5 zastupitelů
5
Koalice KDU-ČSL, Nestraníci
získali 3 zastupitele
3
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2
Součet ostatních (4)
získali 6 zastupitelů
6

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Chrudim.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Chrudim

Zvolení zastupitelé podle stran

Česká strana sociálně demokratická ( 6 zastupitelů ) 22.22% zastupitelů
1. MUDr. Tomáš Vondráček
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
41 let, ředitel nemocnice, Chrudim IV
2043
(5.32%)
2. Ing. Jaroslav Trávníček
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
67 let, ekonom, Chrudim IV
1793
(4.67%)
3. JUDr. Miroslav Tejkl
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
51 let, právník, Chrudim IV
1672
(4.35%)
4. Anna Ptáčková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
55 let, předsedkyně odborů, Chrudim III
1584
(4.12%)
5. Jiří Císař
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
54 let, předseda tělesně postiž., Chrudim IV
1577
(4.11%)
6. Ilona Jeníčková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
39 let, v domácnosti, Chrudim IV
1463
(3.81%)
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) 18.52% zastupitelů
1. Mgr. Jan Čechlovský
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
36 let, starosta města, poslanec, Chrudim II
1880
(5.90%)
2. Mgr. Pavel Kobetič
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
62 let, místostarosta města, historik, Chrudim II
1705
(5.35%)
3. Petr Vojtěchovský
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
65 let, autorizovaný stavitel, Chrudim III
1472
(4.62%)
4. Ing. Martin Pilař
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
43 let, vedoucí oddělení magistrátu, Chrudim II
1395
(4.37%)
5. Kateřina Jánská
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
34 let, správce městské zeleně, Chrudim III
1348
(4.23%)
SNK Evropští demokraté ( 5 zastupitelů ) 18.52% zastupitelů
1. Mgr. Petr Řezníček
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, 1. místostarosta města Chrudim, Chrudim III
2393
(7.08%)
2. MUDr. Věra Ždímalová
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
53 let, dětská lékařka, Chrudim II
1881
(5.56%)
3. MgA. Tomáš Židek
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
29 let, dirigent - ředitel kůru, Chrudim IV
1740
(5.15%)
4. Ivana Bohatá
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 13
63 let, manažer sociálních služeb, Chrudim II
1393
(4.12%)
5. Šárka Trunečková, DiS.
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 18
41 let, koordinátorka projektu, Chrudim IV
1378
(4.07%)
Koalice KDU-ČSL, Nestraníci ( 3 zastupitelé ) 11.11% zastupitelů
1. Roman Málek
kandidátní listina: Koalice pro Chrudim
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
29 let, místostarosta, Chrudim III
1450
(7.59%)
2. MUDr. Jiří Hradec
kandidátní listina: Koalice pro Chrudim
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
59 let, lékař - internista, Chrudim III
1274
(6.67%)
3. MUDr. Marie Blažková
kandidátní listina: Koalice pro Chrudim
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 17
53 let, soukromá lékařka, Chrudim III
968
(5.07%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 7.41% zastupitelů
1. PaedDr. Ivan Bělohlávek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
57 let, referent, Chrudim III
860
(4.67%)
2. Ing. Jaroslav Moučka
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
60 let, OSVČ, Chrudim IV
835
(4.53%)
Volba pro město ( 2 zastupitelé ) 7.41% zastupitelů
1. Mgr. Josef Štěpánek
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, vedoucí odboru, Chrudim I
1031
(7.05%)
2. Ing. arch. Karel Thér
kandidátní listina: Volba pro město
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
43 let, architekt, Chrudim IV
778
(5.32%)
Strana svobodných občanů ( 2 zastupitelé ) 7.41% zastupitelů
1. Eduard Beránek
kandidátní listina: STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
64 let, ředitel gymnázia, Chrudim II
1469
(8.94%)
2. Petr Lichtenberg
kandidátní listina: STRANA SVOBODNÝCH OBČANŮ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
51 let, správce nemovitostí - ved. pr., Chrudim III
869
(5.29%)
Věci veřejné ( 1 zastupitel ) 3.70% zastupitelů
1. MUDr. David Kasal
kandidátní listina: Věci veřejné (VV)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
41 let, primář dětského oddělení, Chrudim II
975
(8.04%)
TOP 09 ( 1 zastupitel ) 3.70% zastupitelů
1. MUDr. Petr Michal
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
40 let, praktický lékař, Chrudim II
739
(7.13%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo