iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 8 zastupitelů
8
Sdružení ODS, NK
získali 5 zastupitelů
5
Věci veřejné
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Svoboda nad Úpou.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Trutnov > Svoboda nad Úpou

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 8 zastupitelů ) 53.33% zastupitelů
1. Ing. Jiří Špetla
kandidátní listina: SNK Nová Svoboda
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
45 let, OSVČ, Svoboda nad Úpou
423
(10.89%)
2. Mgr. Petr Hynek
kandidátní listina: SNK Nová Svoboda
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
38 let, právník, Svoboda nad Úpou
333
(8.57%)
3. Mgr. Jan Hainiš
kandidátní listina: SNK Nezávislí kandidáti
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, ředitel ZŠ a MŠ Svoboda n.Úpou, Svoboda nad Úpou
320
(19.48%)
4. Pavel Čekaňák
kandidátní listina: SNK Nová Svoboda
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
35 let, OSVČ, Svoboda nad Úpou
294
(7.56%)
5. Mgr. Petr Týfa
kandidátní listina: SNK Nová Svoboda
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
41 let, investiční specialista, Svoboda nad Úpou
279
(7.18%)
6. Mgr. Zdeněk Rolenec
kandidátní listina: SNK Maršováci a Svoboďáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, učitel, Svoboda nad Úpou
260
(15.65%)
7. Bohuslav Krčmář
kandidátní listina: SNK Maršováci a Svoboďáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, OSVČ, Svoboda nad Úpou
185
(11.13%)
8. Mgr. Zina Rutarová
kandidátní listina: SNK Nezávislí kandidáti
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
51 let, zástupkyně ředitele ZŠ a MŠ, Svoboda nad Úpou
157
(9.56%)
Sdružení ODS, NK ( 5 zastupitelů ) 33.33% zastupitelů
1. Ing. Milan Oravec
kandidátní listina: Sdružení ODS, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
58 let, Starosta města, Svoboda nad Úpou
391
(9.85%)
2. Mgr. Jiří Slanina
kandidátní listina: Sdružení ODS, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
46 let, Učitel, Svoboda nad Úpou
376
(9.48%)
3. Václav Hryzlík
kandidátní listina: Sdružení ODS, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
56 let, Učitel odborné praxe, Svoboda nad Úpou
310
(7.81%)
4. Mgr. Karel Ševčík
kandidátní listina: Sdružení ODS, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, Ředitel ZŠ, Svoboda nad Úpou
273
(6.88%)
5. Martin Vlášek
kandidátní listina: Sdružení ODS, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
33 let, Policista, Svoboda nad Úpou
227
(5.72%)
Věci veřejné ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Ing. Václav Jiránek
kandidátní listina: Věci veřejné
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
51 let, stavební inženýr, Svoboda nad Úpou
207
(10.98%)
2. RNDr. Radko Tásler
kandidátní listina: Věci veřejné
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
53 let, geolog, Svoboda nad Úpou
186
(9.87%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo