iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. července 2024 Kristýna

ChebKarlovy VarySokolov
Cheb
ČSSD
81 zastupitelů (20.98%)
konečné výsledky
Karlovy Vary
KSČM
32 zastupitelů (6.27%)
konečné výsledky
Sokolov
ODS
65 zastupitelů (15.48%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Karlovarská občanská alternativa
získali 8 zastupitelů
8
Česká strana sociálně demokratická
získali 7 zastupitelů
7
Občanská demokratická strana
získali 7 zastupitelů
7
Sdružení ALTERNATIVA, NK
získali 5 zastupitelů
5
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 4 zastupitele
4
Součet ostatních (2)
získali 7 zastupitelů
7

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Karlovy Vary.

ČR  >  Kraj Karlovarský > Karlovy Vary > Karlovy Vary

Zvolení zastupitelé podle stran

Karlovarská občanská alternativa ( 8 zastupitelů ) 21.05% zastupitelů
1. Ing. Petr Kulhánek
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
39 let, vydavatel a ředitel, Doubí
3655
(3.72%)
2. Mgr. Jiří Klsák
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
56 let, archeolog a historik, Karlovy Vary
3553
(3.62%)
3. Ladislav Gerendáš
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 20
63 let, důchodce, herec a trumpetista, Stará Role
3493
(3.56%)
4. Vlastimil Lepík
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
60 let, projektant, záchranář HS, Karlovy Vary
3447
(3.51%)
5. PhDr. Stanislav Burachovič
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 28
60 let, historik, Doubí
3216
(3.28%)
6. Ing. Pavel Žemlička
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
47 let, ředitel střední školy, Karlovy Vary
3094
(3.15%)
7. Lucie Samcová Domesová
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
52 let, herečka, redaktorka, Karlovy Vary
3036
(3.09%)
8. MUDr. Jan Anděl
kandidátní listina: Karlovar.občanská alternativa
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
48 let, dětský lékař, Karlovy Vary
2926
(2.98%)
Česká strana sociálně demokratická ( 7 zastupitelů ) 18.42% zastupitelů
1. Mgr. Tomáš Hybner
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
38 let, náměstek primátora, Drahovice
2641
(3.08%)
2. MUDr. Pavel Smutný
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
52 let, praktický lékař, Drahovice
2612
(3.05%)
3. Ing. Edmund Janisch
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
67 let, středoškolský učitel, Drahovice
2578
(3.01%)
4. Mgr. Jana Petříková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
52 let, náměstkyně primátora, Stará Role
2523
(2.95%)
5. Ing. Jaroslav Fiala, CSc.
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
54 let, vysokoškolský učitel, Karlovy Vary
2450
(2.86%)
6. Ing. Richard Ullisch
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
30 let, ekonom, Sedlec
2370
(2.77%)
7. Markéta Wernerová
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
27 let, jednatelka společnosti, Rybáře
2319
(2.71%)
Občanská demokratická strana ( 7 zastupitelů ) 18.42% zastupitelů
1. Ing. Werner Hauptmann
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
42 let, primátor, Drahovice
2918
(3.64%)
2. MUDr. Jiří Brdlík
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
53 let, lékař, Olšová Vrata
2609
(3.26%)
3. Mgr. Vladimír Hůrka
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
51 let, ředitel základní školy, Rybáře
2374
(2.96%)
4. Ing. Petr Bursík
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
34 let, projektant, Drahovice
2372
(2.96%)
5. Arnošt Donth
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
49 let, podnikatel, Drahovice
2367
(2.95%)
6. Vlastimil Balcar
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
58 let, podnikatel, Tašovice
2339
(2.92%)
7. Mgr. Radka Patáková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
39 let, odborný pracovník ve zdravot., Drahovice
2319
(2.89%)
Sdružení ALTERNATIVA, NK ( 5 zastupitelů ) 13.16% zastupitelů
1. Ing. Jiří Kotek
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, manažer, vydavatel, Drahovice
3207
(5.16%)
2. RNDr. Jaroslav Růžička
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
48 let, ekolog, Karlovy Vary
2362
(3.80%)
3. JUDr. Lucie Gabányiová
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
48 let, notářka, Karlovy Vary
2059
(3.31%)
4. Mgr. Petr Masák
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
58 let, manažer cestovního ruchu, Drahovice
1957
(3.15%)
5. MUDr. Jiří Souček
kandidátní listina: Sdružení ALTERNATIVA, NK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 18
60 let, lékař - primář - pediatr, Bohatice
1841
(2.96%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) 10.53% zastupitelů
1. Mgr. Jaroslav Borka
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
57 let, náměstek hejtmana, Drahovice
2082
(3.72%)
2. Josef Murčo
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
58 let, předseda OV KSČM, Karlovy Vary
1898
(3.39%)
3. PhDr. Mgr. Zdeněk Musil
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
66 let, středoškolský učitel, Karlovy Vary
1823
(3.26%)
4. Věra Bartůňková
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
50 let, asistentka ředitele, Karlovy Vary
1632
(2.92%)
TOP 09 ( 4 zastupitelé ) 10.53% zastupitelů
1. MUDr. Jaromír Schee
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 19
50 let, kardiolog, Drahovice
1951
(3.68%)
2. Ing. Michal Toufar
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
38 let, ekonom lázeňského zařízení, Karlovy Vary
1832
(3.46%)
3. Roman Maleček
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
44 let, sport. manažer, jednatel spol., Rybáře
1789
(3.38%)
4. Ing. Libor Šembera
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
46 let, vydavatel, Karlovy Vary
1653
(3.12%)
Hnutí O co jim jde?! ( 3 zastupitelé ) 7.89% zastupitelů
1. Ing. Otmar Homolka
kandidátní listina: Hnutí O co jim jde?!
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, stavební inženýr, Karlovy Vary
2024
(4.92%)
2. Jaroslav Fujdiar
kandidátní listina: Hnutí O co jim jde?!
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
36 let, živnostník, Doubí
1600
(3.89%)
3. Ing. Milan Rusev
kandidátní listina: Hnutí O co jim jde?!
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, stavební inženýr, Doubí
1571
(3.82%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Karlovarský

41.79 % oprávněných voličů
58.21 % nevolilo