Diskuse k článku

Nový jednací řád zastupitelů omezuje diskuzi, zlobí se ústecká opozice

Nový jednací řád, který nyní schválilo městské zastupitelstvo v Ústí nad Labem, je podle opozice skandální a nedemokratický. Opoziční zastupitelé říkají, že omezuje prostor promluvit jak jim samotným, tak i veřejnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

M89i41l22a19n 13A59n54ý31ž 7150402703956

Dobrý den,chci upozornit na zavádějící foto u tohoto článku.Na hlavním(1vním) fotu jsem s přáteli za SPD.Za 1:Jsme v opozici!Za 2:Jsem pro nový jednací řád NEHLASOVAL !!!Takže by bylo korektní foto pod tímto článkem odstranit a přinejmenším by se nám měla autorka článku omluvit.

Děkuji zastupitej Mag.ÚL

0/0
19.12.2018 13:45

J41a44r48o56s38l87a34v 48K45u55b39í55n 5328250921176

Já už jsem se k tomu vyjádřil i jinde, že ten nový jednací řád mi přijde nejen naprosto nedemokratický, a ať se na mne nikdo nezlobí, tak i přímo deb..ní. To je dokument, který zřejmě dostal za úkol vypracovat právník magistrátu Ústí Studenovský od naprostých laiků - od nových "borců" z koalice ve vedení města(jinak si to neumím vysvětlit) - a asi nechtěl příliš odporovat, tak vymyslel, jak co nejvíce omezit především "nepohodlné" občany v diskusi, vyhnat je z jednacího sálu na balkon a když by byl plný, tak ještě lépe do předsálí k obrazovkám... no prostě hrůza. Jen mne tak napadá otázka, jestli takto se chovají skuteční "demokraté"? Ale Studenovský to vzal z jedné vody načisto, ale jak se říká, tak vylil s vaničkou i dítě, a omezil zcela nesmyslně i samotné zastupitele ve svých projevech tak, že si pro svá vystoupení museli nad rámec svého časového limitu nechat schvalovat, zda-li mohou vystupovat déle, než jim časově povoluje jednací řád. To se tedy nové vedení města předvedlo hned na úvod volebního období místo toho, aby se nejprve seznámili s tím, jak se "věci mají" a pak se pustili do uskutečňování rázných opatření v duchu jejich slibů ve volebních programech. Ale toto, co dosud předvádějí? Myslím si, že si (snad?) v duchu drbou hlavy a po současných zkušenostech si pro sebe říkají, co jsme si to schválili, co to zatím předvádíme...? A jestli v podobném duchu budou pokračovat i ve vyřizování záležitostí občanů, tak to nám, Ústečanům, potěš pánbůh!

+2/0
18.12.2018 13:42

Najdete na iDNES.cz