Během téměř pěti let totiž nedokázala peníze využít na obnovu poničené vsi ani je nerozdělila mezi obyvatele, kterým bouře zničila domovy. Pokus využít finance jinak obci nevyšel. Teď se proto obrací na soud.
Bohužel bylo odsouhlaseno, že se lidem pošle jenom třicet procent ze sbírky a ve finále se k nim dostalo ještě méně.



















