„Důvodem zavření jsou obrovské pokuty. Od exekutora je to přes 400 tisíc korun, další pokuty nám vyměřil stavební úřad, to je přes 200 tisíc,“ přiznal pro iDNES.cz Rachid Khalil, který sankce označil za likvidační.
Khalil je majitelem přízemního nebytového prostoru, který je součástí bytového domu v Chomutovské ulici. Původně tam plánoval lékárnu, pak si to ale rozmyslel a bez kolaudačního souhlasu tam zřídil provozovnu kebabu s kavárnou, kterou provozoval jeho synovec.
Obyvatelé domu uzavření podniku uvítali, současně ale neskrývají obavy z pokračování sousedské války.


















