Středa 27. září 2023, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. září 2023 Jonáš

Diskuze

Chci dres pro syna bez nohy, lhal muž fotbalistům. Odhalila ho hráčova matka

Hodně netradičním případem podvodu se zabýval Okresní soud v Teplicích. Jednapadesátiletý muž žádal fotbalové kluby i přímo hráče, aby zadarmo poslali dres jeho synovi, který je bez nohy. Jednalo se však o lež. Některé získané dresy se navíc snažil prodat. Za své jednání dostal peněžitý trest 40 tisíc korun.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Žabař. Na stadiony obou pražských S chodil táta s klukem, oblečení jako největší fanoušci a "žebrali" po hráčích dresy, které pak prodávali.

0 0
možnosti

jako pardon, nemůžu si pomoct, ale jestli je podle soudu v pořádku takové Čapí hnízdo, tak tohle je úplná prkotina. Takové podvůdky a polopravdy se dějí dnes a denně, třeba pro politiky je to denní chleba, že. Kdyby tohle mělo být všechno trestáno, tak se soudy nezastaví.

Kdyby aspoň vylákal hotovost, ale dresy? soudce taky klidně mohl říct klubu "smůla, měli jste si jeho tvrzení ověřit, požádat o fotku, kde je s postiženým synem , příp. je oba pozvat apod".

A to že soudce naskočil na cenu 4500 Kč za dres nebo několik dresů, je už zcela úsměvné. nezpochybňuju, že to za tu cenu "vychytrale" prodávají, ale to přece není cena toho dresu, takže je úsměvné označovat toto za škodu.

Většinu té ceny samozřejmě symbolicky představuje ten podpis fotbalisty, a jakou ztrátu ten fotbalista asi utrpěl, když se jednou tedy podepsal zdarma? Jak dlouho to podepisoval nebo to mu při tom podpisu upadla ruka, že už se nebude moci nikdy podepsat?

Nebo budou tvrdit, že při každém podpisu, za který fotbalista nedostane zaplaceno, utrpí škodu třeba 3500 Kč?

pěkná prkotina

Trochu mi to připomíná, když OSA nebo někdo u soudu tvrdili, že když si někdo stáhnul z netu film (nebo ho tam možná spíš dal), že tím způsobil distribuční firmě škodu 100k Kč..

1 2
možnosti

Jdi s tím Čapím hnízdem už někam 👎🤦

0 0
možnosti

P30e26t35r 37P15á60l47k66a

17. 5. 2023 8:39

Úplnej Newman s Redfordem dohromady. Kdyby se mu povedlo střelit tréninkové triko Lucie Martínkové a Denise Granečného, mohl se s těma získanýma miliardama ztratit v Karibiku a 50 let si užívat na pláži. R^

11 0
možnosti

Určitě má Ronaldo teď vyvěšeno triko Lucie Martínkové ve svém hotelovém apartmá v Ryiadhu.

0 0
možnosti

"o dvě tréninková trička útočnice Lucie Martínkové a o podepsaný dres brankáře Milana Heči. Klub mu vyhověl, a utrpěl tak škodu 4 500 tisíce korun."

To by mě zajímalo, jakým způsobem utrpěnou škodu vyčíslili.

3 5
možnosti

tak, že by cena, za kterou to nakupují? nebo prodávají?

5 2
možnosti

Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...